Knygos "

  • Knygos "
gamintojas: Produkt archiwalny
Produkto kodas: 10639
5,98 €
/ Vnt.

Lengvas prekių grąžinimas

Pirkite ir patikrinkite taikiai namuose. Viduje 30 Galite atsisakyti sutarties nepateikdami priežasčių.
Rodyti išsamią informaciją
30 dienų nuo sutarties nutraukimo
Svarbiausia yra jūsų pirkinių pasitenkinimas. Jūs galite grąžinti iš mūsų užsakytus produktus 30 dienos nepateikiant priežasties .
Nėra streso ir baimės
Dėl mūsų parduotuvės integravimo pigiai grąžinama „Poczta Polska“ , kurią perkate be streso ir nerimauti, kad įsigytų prekių grąžinimas bus problemiškas.
Paprastas kūrėjas grįžta
Visą mūsų parduotuvės grąžą tvarko paprastas grąžinimo vedlys , kuris suteikia galimybę siųsti grąžinimo paketą.

Autorius: Jan Fennell
Vertimas: Anna Bazel
Originalus pavadinimas: Praktinis šunų klausytojas
Nuotraukos: dešimtys Nuotraukos iš autoriaus archyvo

Paantraštė: Kaip 30 dienų statyti nekilnojamojo ryšį su savo šunį!
Antroji dalis bestselerio knygoje "Pamirštas Kalbų šunys"

Diena po dienos, 30 dienų iš eilės kiekvieną šuns savininkas gali išmokti harmoningą ir be konfliktų bendradarbiauti su savo mylimais augintiniai ...

Klausimas, ką Jonas Fennell gali suprasti šunys unikalumas sukėlė didelį pripažinimą iš gyvūnų mylėtojų visame pasaulyje akis. Sukūrė savo metodą, kuris visiškai naują šviesos atskleidė žmogaus santykius su šunimi, pateiktą jo debiutas knyga "Forgotten Kalbų šunys - kaip suprasti geriausias žmogaus draugas". Ši knyga iš karto tapo tarptautiniu bestseleriu, o šunų savininkai įkvėpė imtis kitą pažvelgti į savo keturkojo draugų. Savo naujoje knygoje, Jonas ne tik specialiai tyrinėja iš šunų kalbos paslaptis, bet dauguma visų idėjų, kuriomis paremti jo metodus yra pripažįstamas paprasta forma atlikti ir naudotis patarimais, kad kiekvienas šuns savininkas sukurs naują ir didesnį pasitenkinimą santykius su geriausiu žmogaus draugu. "Pamirštas kalba šunims praktikoje" rodo, kaip sukūrė Jonas metodas veikia kasdien, sužinoti, ką daryti, kai gausime naują šunį pagal mūsų stogu, kai mes einame su juo pasivaikščioti ar tada, kai mūsų draugas suteikia mums problemų. Su šios knygos, kiekvienas šuns savininkas vos 30 dienų gali išmokti tai, iš kurių ji naudosis už bendro gyvenimo šuns poilsio. Knyga gausiai iliustruota nuotraukomis, kurie padeda geriau suprasti ir taikyti čia aprašytus metodus. Jonas cituoja jį savo knygoje dar pavyzdžių iš savo didelę patirtį dirbant su šunimis, kurie sukelia problemų jų savininkams. Gyvūnų mylėtojai jie suteikia daug galvoti apie, daug jų yra labai juokingi pasakojimai, bet yra ir tokių, kurie savo tragedijos gali sutrikdyti daugelis vyro.

Dydis: 17.50 x 24.80 cm
Puslapių skaičius: 200
Įrišimas: Kieti viršeliai
Popieriaus: Offset
Metai: 2002
Problemų II
EAN kodas: 5 978387 914591
ISBN: 83-87914-59-2

Techniniai parametrai:
Kategoria:
Dla psa
Waga opakowania:
200 g - 499 g
Klauskite produkto

Jei aukščiau pateiktas aprašymas jums nepakanka, atsiųskite mums klausimą apie šį produktą. Mes stengsimės kuo greičiau atsakyti.

Duomenys tvarkomi pagal privatumo politika, Pateikdami juos, jūs sutinkate su jo nuostatomis.

Žvaigždute pažymėti laukai yra privalomi
Mūsų klientų nuomonės
Svetainėje naudojami slapukai, kad paslaugos būtų teikiamos pagal Slapukų politika. Savo naršyklėje galite nurodyti saugojimo ar prieigos prie slapukų sąlygas.
Aš suprantu
pixel