Knyga "Terjerai. Džeko Raselo terjeras, Parsono Raselo terjeras" red. Mako Spauda

  • Knyga "Terjerai. Džeko Raselo terjeras, Parsono Raselo terjeras" red. Mako Spauda
gamintojas: Produkt archiwalny
Produkto kodas: 19665
3,32 €
/ Vnt.

Lengvas prekių grąžinimas

Pirkite ir patikrinkite taikiai namuose. Viduje 30 Galite atsisakyti sutarties nepateikdami priežasčių.
Rodyti išsamią informaciją
30 dienų nuo sutarties nutraukimo
Svarbiausia yra jūsų pirkinių pasitenkinimas. Jūs galite grąžinti iš mūsų užsakytus produktus 30 dienos nepateikiant priežasties .
Nėra streso ir baimės
Dėl mūsų parduotuvės integravimo pigiai grąžinama „Poczta Polska“ , kurią perkate be streso ir nerimauti, kad įsigytų prekių grąžinimas bus problemiškas.
Paprastas kūrėjas grįžta
Visą mūsų parduotuvės grąžą tvarko paprastas grąžinimo vedlys , kuris suteikia galimybę siųsti grąžinimo paketą.

Pavadinimas: "Terjerai Džeko Raselo terjeras, Parsono Raselo terjeras".
Autorius: Kamila Brodowska
Leidėjas: Mako Spauda

Mažas, talentingas ir kupinas energijos Nenuilstantis šuo, kuris yra Parsono Raselo terjeras buvo išvesta už medžioklės tikslais. Nors ne visi Parsono Raselo terjerai turėjo galimybę parodyti savo talentą už medžioklės lapės, šunys Šios veislės, laimei, buvo kitas darbas. Šiandien Parsono Raselo terjerai yra vertingi kompanionai, sarginiai šunys, padedantys į namus ir parodos, šeimos išvykas malonesnis dokazywaniem džiaugsmingą, jaudulį ir spontaniškumą. Knyga yra specifinis, labai reikia žinoti apie teriers Parsono Raselo, jų kilmę, temperamentu ir veislės standartą, o tinkamai parinkti, maitinimas, mokymo, sveikatos profilaktikos ir elgesį. Nepatyrę savininkai galės pasinaudoti patarimų, kaip elgtis su visur šuniuką, kaip paruošti namą gauti naują nuomininko ir kaip išspręsti visas problemas, kurios gali kilti su šuniuku atvykimą. Kitas privalumas yra daugiau nei 135 spalvotos iliustracijos - malonus ir patenkinti informacijai rodyti. Svarbi informacija ir naudingi patarimai pabrėžė, kad skaitytojas galėtų lengvai pasiekti žinių, kurios padėtų iš Parsono Raselo terjeras gyvenimą. Nepriklausomai nuo to, ar kalbama apie mokymosi švarius namus, alergines ligas ar problemas su blusų, knyga padės išspręsti problemas, pasitelkiant orientavimą, kurie visi bus naudinga tiek šuniukas ir suaugusio šuns savininkas. Šis vadovas, rekomenduojama geriausių augintojų ir trenerių turėtų įgyti kiekvieną naują savininką Parsono Raselo terjeras. Jis svarsto šiuos klausimus: - Kilmės Parsono Raselo terjeras; - Charakteristikos veislės; - Veislė; - Šuniuku; - Kasdieninę priežiūrą; - Mokslas švara ir mokymas; - Prevencija ir sveikatos priežiūra; - Kai jūsų Parsono Raselo terjeras sensta; - Išdavimo Parsono Raselo terjeras; - Supratimas apie jų šuo elgesį.

48 puslapių

Techniniai parametrai:
Kategoria:
Dla psa
Rasa:
Jack Russel
Waga opakowania:
0 g - 200 g
Klauskite produkto

Jei aukščiau pateiktas aprašymas jums nepakanka, atsiųskite mums klausimą apie šį produktą. Mes stengsimės kuo greičiau atsakyti.

Duomenys tvarkomi pagal privatumo politika, Pateikdami juos, jūs sutinkate su jo nuostatomis.

Žvaigždute pažymėti laukai yra privalomi
Mūsų klientų nuomonės
Svetainėje naudojami slapukai, kad paslaugos būtų teikiamos pagal Slapukų politika. Savo naršyklėje galite nurodyti saugojimo ar prieigos prie slapukų sąlygas.
Aš suprantu
pixel