DOLFOS GD Torovit - kondicionierius su alaus mielėmis balandžiams 0,5kg

  • DOLFOS GD Torovit - kondicionierius su alaus mielėmis balandžiams 0,5kg
gamintojas: Dolfos
Produkto kodas: 8291
1,90 €
/ Vnt.

Lengvas prekių grąžinimas

Pirkite ir patikrinkite taikiai namuose. Viduje 30 Galite atsisakyti sutarties nepateikdami priežasčių.
Rodyti išsamią informaciją
30 dienų nuo sutarties nutraukimo
Svarbiausia yra jūsų pirkinių pasitenkinimas. Jūs galite grąžinti iš mūsų užsakytus produktus 30 dienos nepateikiant priežasties .
Nėra streso ir baimės
Dėl mūsų parduotuvės integravimo pigiai grąžinama „Poczta Polska“ , kurią perkate be streso ir nerimauti, kad įsigytų prekių grąžinimas bus problemiškas.
Paprastas kūrėjas grįžta
Visą mūsų parduotuvės grąžą tvarko paprastas grąžinimo vedlys , kuris suteikia galimybę siųsti grąžinimo paketą.

Specialistas kondicionierius už balandžių kuriuos Sausos mielės gausu vitamino B natūralaus

Taikymas ir dozavimas:
Kompozicija yra skiriama po sumaišymo su grūdų mišinys. Prieš sumaišant su DOLFOS GD TOROVIT patartina maitinti lengvai pabarstyti česnako aliejaus ar citrinų sultis arba cukraus vandenį, kad būtų geriau przyczepialności preparato maišyti grūdus.

Per auginimo ir šėrimosi sezoną:. 30G rengimą, ty 8 kaušeliai per 1kg pašaro bent du kartus per savaitę.

Prieš skrydžių: 30 dienų laikotarpį iki lenktynių sezono kiekvieną 30g iki 1 kg maisto ruošimo pradžios.

Per lenktynių sezono: grįžus iš skrydžio, o kitą dieną turėtumėte DOLFOS DG TOROVIT esant 30g dozė 1 kg maisto paruošimo.

Savybės ir veiksmai:
DOLFOS GD TOROVIT yra natūralus preparatas gausu aukštos kokybės baltymų, amino rūgščių, kompleksinių B grupės vitaminų ir mikroelementų. Rengiant vitaminų turėti metabolinio aktyvumo įvairovė.
Najmażniejsze jų funkcijos yra:

  • Vitaminas B1 - vaidina svarbų vaidmenį tinkamam veikimui nervų sistemą. Balandžiai yra ypač jautrūs šio vitamino trūkumo. Jo nebuvimas yra atskleidė sumažėjęs aktyvumas šunims, slopinimas augimo ir viduriavimas. Tada jis ateina atsipalaiduoti raumenys, pasunkėjęs veikia ir traukti galvą ant nugaros.
  • Vitaminas B2 - aktyviai dalyvauja daugelyje pagrindinių transformacijos kūno. Ji vaidina svarbų vaidmenį nervų ukłdu veikimą ir embrionų vystymuisi. Trūksta šio vitamino sukelia nykimą, mažas išsiritimo sutrikimai nervų sistemą.
  • Vitamino B6, - yra daugelio fermentų, reikalingų baltymų ir riebalų metabolizmo komponentas. Trūkumas šio vitamino sukelia apetito praradimo, augimo atsilikimo, anemija ir sutrikimai ir atsižvelgiant į plunksnų gamybai.
  • Vitaminas B12 - tai veiksnys užkertant kelią anemijai. Kiti B grupės vitaminų, įtraukti rengiant reikia dėl cukraus junginiai naudojami kaip energijos šaltinis medžiagų apykaitą. Taip pat nustato veiksmingą akių ir nervų sistemą.

Indikacijos:
DOLFOS GD TOROVIT turi labai teigiamą poveikį jaunų balandžių augimą, stiprina natūralų imunitetą, mažina nepalankių mitybos ir aplinkos veiksnių poveikį. Nuolatinis administracija prisidėti prie aiškios gerinimui balandžių būklės skrydžių metu. Produkto naudojimas per šėrimosi laikotarpiu yra garantuoti greitą šį procesą ir sukurti sklandžiai ir blizga plunksnas.

Kontraindikacijos:
nesėkmė

Laikymas:
Produktas turi būti saugomas sausoje, vėsioje vietoje. Blokavimo preparato dėl to, kad drėgmės nebus prarasti savo savybes.

Analizė:

Vitaminas B1

30 mg

Folio rūgštis

18 mg

Vitaminas B2

120 mg

Biotinas

1,8 g

Vitaminas B6

50 mg

Cholinas

4,8 g

Vitaminas B12

0,15 mg

Lizinas

37 g

Nikotino rūgštis

470 mg

Metionino ir cistino

11.7 g

Pantoteno rūgštis

36 mg

Sausos mielės

1 pavyzdys 000 g

Techniniai parametrai:
variantas:
0,5kg
Wielkość opakowania:
0-2kg
Kategoria:
Dla ptaków
Rodzaj produktu:
Pokarm
Waga opakowania:
500 g - 999 g
Klauskite produkto

Jei aukščiau pateiktas aprašymas jums nepakanka, atsiųskite mums klausimą apie šį produktą. Mes stengsimės kuo greičiau atsakyti.

Duomenys tvarkomi pagal privatumo politika, Pateikdami juos, jūs sutinkate su jo nuostatomis.

Žvaigždute pažymėti laukai yra privalomi
Mūsų klientų nuomonės
Svetainėje naudojami slapukai, kad paslaugos būtų teikiamos pagal Slapukų politika. Savo naršyklėje galite nurodyti saugojimo ar prieigos prie slapukų sąlygas.
Aš suprantu
pixel