DOLFOS GD Glukovit - kondicionierius su gliukoze ir vitaminu B ir C balandžiams 500g

  • DOLFOS GD Glukovit - kondicionierius su gliukoze ir vitaminu B ir C balandžiams 500g
gamintojas: Dolfos
Produkto kodas: 8293
2,57 €
/ Vnt.

Lengvas prekių grąžinimas

Pirkite ir patikrinkite taikiai namuose. Viduje 30 Galite atsisakyti sutarties nepateikdami priežasčių.
Rodyti išsamią informaciją
30 dienų nuo sutarties nutraukimo
Svarbiausia yra jūsų pirkinių pasitenkinimas. Jūs galite grąžinti iš mūsų užsakytus produktus 30 dienos nepateikiant priežasties .
Nėra streso ir baimės
Dėl mūsų parduotuvės integravimo pigiai grąžinama „Poczta Polska“ , kurią perkate be streso ir nerimauti, kad įsigytų prekių grąžinimas bus problemiškas.
Paprastas kūrėjas grįžta
Visą mūsų parduotuvės grąžą tvarko paprastas grąžinimo vedlys , kuris suteikia galimybę siųsti grąžinimo paketą.

Specialistas kondicionierius už balandžių su gliukoze, iš B grupės vitaminų ir vitamino C. rinkinys

Taikymas ir dozavimas:
1 g iki 1 litro vandens, ty. Vienas kaušas iki 3 litrų vandens keturių dienų iki skrydžio, ir kuris yra labai svarbu, ant kurio skrydžio grąžinimo paruošimo.

Į Šėrimasis laikotarpiu - dvi dienas per savaitę, - 1g farmacinė kompozicija, skirta 1 litro vandens.

Parodos metu - 1g formulavimą 1 litrui vandens.

Siekiant pagerinti sveikatą ir stiprinti - 1g už 1 litrą vandens ruošimui.

Savybės ir veiksmai:
Esančius preparato DOLFOS GD GLUKOVIT Gliukozė yra lengvai virškinamas cukrų šaltinis. Didžiulis pastangų padengia vežėjas balandžių skrydžio priežasčių, kurios teikia energijos medžiagų turi didelę įtaką sprendžiant nuovargio poveikį.
Pavartojus gliukozės absorbuojamas iš karto padėti papildyti atsargas. Kaip rezultatas, balandžiai lengviau regeneruoja ir gali pasiekti geresnių sporto rezultatų. Tai stiprinimas yra ypač reikalingi per tolimųjų skrydžių ar vyksta nepalankių oro sąlygų.
Taip pat formuojant vitaminai turi metabolinių efektų.
Vitaminas C dalyvauja oksidacijos mažinimo medžiagų apykaitos procesus organizme procesus. Tai yra baltymų ir angliavandenių transformacijas aktyvatorius. Vitaminas B1 vaidina svarbų vaidmenį tinkamam veikimui nervų sistemą. Balandžiai yra labai jautrūs trūkumas vitamino B1. Jo nebuvimas yra atskleidė osowieniem, augimo sulėtėjimas ir viduriavimas. Tada jis ateina atsipalaiduoti raumenys, pasunkėjęs veikia ir traukti galvą ant nugaros. Net nedidelis trūkumas šio vitamino gali sukelti gedimus skrydžio metu. Vitaminas B2 nustato energijos metabolizmą akies, lęšio ir epitelyje, konvertavimo riebalų, baltymų ir angliavandenių, kiaušinių, lervų ir augimo viščiukų gamybos ragenos. Vitamino B6 yra svarbus komponentas, dalyvaujančių baltymų ir riebalų metabolizmo fermentų. Šis vitaminas taip pat dalyvauja nervų sistemos ir raumenų reguliavimo ir veikia apetitą ir padidinti jaunų žmonių. Ji taip pat turi przeciwanemiczne.

Indikacijos:
Jis naudojamas per skrydžio balandžiai. Į šėrimosi laikotarpiu. Per parodos balandžiai ir po infekcinių ligų, parazitų ir apsinuodijimo.

Kontraindikacijos:
nesėkmė

Laikymas:
Produktas turi būti saugomas sausoje, vėsioje vietoje. Blokavimo preparato dėl to, kad drėgmės nebus prarasti savo savybes.

Analizė:

Vitaminas B1

2,5 mg

Vitaminas C

1,3 mg

Vitaminas B2

1,25 mg

Biotinas

2.3 g

Vitaminas B6

1,5 mg

Gliukozė

1 pavyzdys 000 g

Techniniai parametrai:
Wielkość opakowania:
0-2kg
Kategoria:
Dla ptaków
Rodzaj produktu:
Pokarm
Waga opakowania:
500 g - 999 g
Klauskite produkto

Jei aukščiau pateiktas aprašymas jums nepakanka, atsiųskite mums klausimą apie šį produktą. Mes stengsimės kuo greičiau atsakyti.

Duomenys tvarkomi pagal privatumo politika, Pateikdami juos, jūs sutinkate su jo nuostatomis.

Žvaigždute pažymėti laukai yra privalomi
Mūsų klientų nuomonės
Svetainėje naudojami slapukai, kad paslaugos būtų teikiamos pagal Slapukų politika. Savo naršyklėje galite nurodyti saugojimo ar prieigos prie slapukų sąlygas.
Aš suprantu
pixel