DOLFOS GD Alcalic - tirpūs preparatas balandžiams su cukrumi 500g

  • DOLFOS GD Alcalic - tirpūs preparatas balandžiams su cukrumi 500g
gamintojas: Dolfos
Produkto kodas: 8325
1,74 €
/ Vnt.

Lengvas prekių grąžinimas

Pirkite ir patikrinkite taikiai namuose. Viduje 30 Galite atsisakyti sutarties nepateikdami priežasčių.
Rodyti išsamią informaciją
30 dienų nuo sutarties nutraukimo
Svarbiausia yra jūsų pirkinių pasitenkinimas. Jūs galite grąžinti iš mūsų užsakytus produktus 30 dienos nepateikiant priežasties .
Nėra streso ir baimės
Dėl mūsų parduotuvės integravimo pigiai grąžinama „Poczta Polska“ , kurią perkate be streso ir nerimauti, kad įsigytų prekių grąžinimas bus problemiškas.
Paprastas kūrėjas grįžta
Visą mūsų parduotuvės grąžą tvarko paprastas grąžinimo vedlys , kuris suteikia galimybę siųsti grąžinimo paketą.

Vandenyje tirpus pasirengimas balandžiai sudaro šarminantis vaistais, kai gliukozės

Savybės ir veiksmai:
DOLFOS GD ALCALIC yra speciali formulė skirta sporto balandžių, kurie apima medžiagas, siekiant padėti atkurti vandens ir elektrolitų bei rūgščių ir šarmų sutriktų lotowanych balandžių pusiausvyrą. Vienas iš padidėjusio metabolizmo raumenų audinio poveikį per sunkaus skrydžio balandžių yra metabolinė acidozė.
Atsakomybė už tai tenka daugiausia pieno rūgšties pagamintos kaip anaerobinio suskirstymą gliukozės produkto. Gautas pieno rūgštis mažina raumens pH per trumpą laiką, sukelianti juos nuovargio. Siekiant sutrumpinti laiką, reikalingą pieno rūgšties, kuri yra sukaupta raumenyse oksidacijos, CCO yra jų grąžinti į visu veikimo sąlyga, taikyti šarminių formulių. Tokia formuluotė DOLFOS GD ALCALIC. Šis preparatas palengvina metabolinės acidozės pasekmių pašalinimą, padidinus fizinį krūvį, palengvina plunksnų keistis, gerina virškinimą, umożliwiauzyskanie gerą formą ir padeda išlaikyti aukštą pelėsių visoje lenktynių sezoną.

Taikymas ir dozavimas:
Jis vartojamas Kitą dieną grįžęs iš skrydžio, paprastai pirmadienį, esant 1 g 1 litre vandens gerti dozę. Ji taip pat gali būti naudojami šėrimosi metu, ir per žiemos pertraukos tokiomis pat dozėmis, vieną kartą per savaitę. Taip pat yra naudingas taikymas formulavimo virusinių ligų balandžiukus.

Techniniai parametrai:
Wielkość opakowania:
0-2kg
Kategoria:
Dla ptaków
Rodzaj produktu:
Pokarm
Waga opakowania:
500 g - 999 g
Klauskite produkto

Jei aukščiau pateiktas aprašymas jums nepakanka, atsiųskite mums klausimą apie šį produktą. Mes stengsimės kuo greičiau atsakyti.

Duomenys tvarkomi pagal privatumo politika, Pateikdami juos, jūs sutinkate su jo nuostatomis.

Žvaigždute pažymėti laukai yra privalomi
Mūsų klientų nuomonės
Svetainėje naudojami slapukai, kad paslaugos būtų teikiamos pagal Slapukų politika. Savo naršyklėje galite nurodyti saugojimo ar prieigos prie slapukų sąlygas.
Aš suprantu
pixel