Knyga "Vabzdžiai" red. Egros

  • Knyga "Vabzdžiai" red. Egros
gamintojas: Egros
Produkto kodas: 19684
3,16 €
/ Vnt.

Lengvas prekių grąžinimas

Pirkite ir patikrinkite taikiai namuose. Viduje 30 Galite atsisakyti sutarties nepateikdami priežasčių.
Rodyti išsamią informaciją
30 dienų nuo sutarties nutraukimo
Svarbiausia yra jūsų pirkinių pasitenkinimas. Jūs galite grąžinti iš mūsų užsakytus produktus 30 dienos nepateikiant priežasties .
Nėra streso ir baimės
Dėl mūsų parduotuvės integravimo pigiai grąžinama „Poczta Polska“ , kurią perkate be streso ir nerimauti, kad įsigytų prekių grąžinimas bus problemiškas.
Paprastas kūrėjas grįžta
Visą mūsų parduotuvės grąžą tvarko paprastas grąžinimo vedlys , kuris suteikia galimybę siųsti grąžinimo paketą.

Pavadinimas: "Vabzdžiai Terariumai"

Autorius: Jolanta Bielecka Andrew BUDZISZEWSKI

Ši knyga yra gana didelę dozę pagrindinių žinių yra naudinga tiek pradedantiesiems Terraryści, o informacija apie priežiūrą vabzdžių ir skirti šiek tiek daugiau pažangių augintojams. Tai yra parašyta gana paprasta kalba ir skaityti ne nuovargis skaitytoją. Tai yra trumpas aprašymas grupių vabzdžių, su statybos insectaries tema, pristato pagrindinius principus laikymo ir auginimo vabzdžių (ypač kai kalbama apie jų tinkamos mitybos). Didelis privalumas yra tas, kad jis suteikia, kur ir kaip galima gauti vabzdžių auginimas, taip pat, ko ieškoti, kai juos perka. Ji taip pat turi gana turtingą (kaip lenkų literatūra) rinkinį aprašymų veisimo rūšių vidaus ir egzotiškų vabzdžių. Aprašymuose yra išdėstyti sistemingai, ir kiekvienas aptarti prieš trumpas apibūdinimas vabzdžių vyriausybė. Be to, knyga yra aprašymus pagrindinių veislininkystės rūšių vabzdžių karmowych ir nacionalinių vabzdžių rūšių, saugomų pagal įstatymus sąrašą.

Techniniai parametrai:
Kategoria:
Terrarystyka
Waga opakowania:
0 g - 200 g
Klauskite produkto

Jei aukščiau pateiktas aprašymas jums nepakanka, atsiųskite mums klausimą apie šį produktą. Mes stengsimės kuo greičiau atsakyti.

Duomenys tvarkomi pagal privatumo politika, Pateikdami juos, jūs sutinkate su jo nuostatomis.

Žvaigždute pažymėti laukai yra privalomi
Mūsų klientų nuomonės
Svetainėje naudojami slapukai, kad paslaugos būtų teikiamos pagal Slapukų politika. Savo naršyklėje galite nurodyti saugojimo ar prieigos prie slapukų sąlygas.
Aš suprantu
pixel