VET-AGRO Fiprex spray 250ml

  • VET-AGRO Fiprex spray 250ml
gamintojas: Vet-Agro
Produkto kodas: 936
14,80 €
/ Vnt.

Lengvas prekių grąžinimas

Pirkite ir patikrinkite taikiai namuose. Viduje 30 Galite atsisakyti sutarties nepateikdami priežasčių.
Rodyti išsamią informaciją
30 dienų nuo sutarties nutraukimo
Svarbiausia yra jūsų pirkinių pasitenkinimas. Jūs galite grąžinti iš mūsų užsakytus produktus 30 dienos nepateikiant priežasties .
Nėra streso ir baimės
Dėl mūsų parduotuvės integravimo pigiai grąžinama „Poczta Polska“ , kurią perkate be streso ir nerimauti, kad įsigytų prekių grąžinimas bus problemiškas.
Paprastas kūrėjas grįžta
Visą mūsų parduotuvės grąžą tvarko paprastas grąžinimo vedlys , kuris suteikia galimybę siųsti grąžinimo paketą.

FIPREX SPRAY

Pasirengimas kovinei blusas, erkes, utėles ir utėlių šunims ir katėms.

Ingredientai:
Fipronilas 0,5 g padėklas 100,0 ml

Savybės:
Atsižvelgiant į blusų preparatas nedelsiant žudymas, erkių žūva per 24-48 valandas. FIPREX SPRAY dėka kruopščiai atrinktų ingredientų ant substrato paviršiaus suformuoja apsauginį sluoksnį gyvūnų odos, apsaugo nuo pakartotinio invazijos ektoparazitų. FIPREX SPRAY saugo šunys erkes už 3-5 savaičių laikotarpį ir blusų apie 3 mėnesius; katės prieš erkes už 3-5 savaičių ir blusų laikotarpis 5-6 savaites.

Indikacijos:
Kova su blusų ir erkių antplūdžio šunims ir katėms.

Dozavimas ir vartojimo būdas:
Preparatas yra uždedama esant nuo 1,5 iki 3 ml (1-2 raktas siurblys balionėlis) už 1 kg kūno dozės -. Ty 7,5-15 mg fipronilas / kg.

Vartojimo metodas:
200 ml buteliukas Spray - purkšti dangtelį pasukti į padėtį ON, tada paruošimas purkšti tolygiai iš maždaug 20 cm atstumo, šukuojant plaukus - tiesiai ant viso paviršiaus gyvūno odą. Atkreipkite dėmesį į iš krūtinės ląstos, pilvo, galvos, kojų ir uodegos formuojant paraišką. Siekiant išvengti patekti į akis ir nosį, gyvūno galvą reikia sudrėkinta kempine. Po gydymo, atstatyti į padėtį OFF dangtelį.
100 ml buteliukas su purkštuku - pašalinti dangtelio poveržlę, tada paruošimo purkšti tolygiai nuo maždaug 20 cm atstumu, šepečiu plaukus - tiesiai ant visą paviršių gyvūno odos. Atkreipkite dėmesį į iš krūtinės ląstos, pilvo, galvos, kojų ir uodegos formuojant paraišką. Siekiant išvengti patekti į akis ir nosį, gyvūno galvą reikia sudrėkinta kempine. Po gydymo, vėl pritvirtinkite purškimo korpusą.

Laikymo sąlygos:
Sausos sausoje vietoje AT. 5 ° C iki 25 ° C temperatūroje, atokiau nuo ugnies.

Ilgaamžiškumas:
24 mėnesių.

Įspėjimai:
Procedūra atliekama apsaugos gumines pirštines. Procedūros metu negerkite, nevalgykite ir nerūkykite. Po procedūros, kruopščiai nusiplaukite rankas. Nelieskite gyvūną, kol jis yra visiškai sausas formulavimas. Venkite lyžis kailinių žvėrelių iš karto po operacijos. Degi. Saugoti vaikams neprieinamoje vietoje. Dėl gyvūnų naudojimui lauke.

Leidimas Nr 2007/05.

Pakuotė:
100 ml buteliukas purškalas, 250 ml spray.

Techniniai parametrai:
variantas:
250ml
Kategoria:
Dla psa
Rodzaj produktu:
Witaminy i odżywki
Zastosowanie:
Przeciwko kleszczom i pasożytom
Ważne::
Produkt OTC - Więcej informacji
Klauskite produkto

Jei aukščiau pateiktas aprašymas jums nepakanka, atsiųskite mums klausimą apie šį produktą. Mes stengsimės kuo greičiau atsakyti.

Duomenys tvarkomi pagal privatumo politika, Pateikdami juos, jūs sutinkate su jo nuostatomis.

Žvaigždute pažymėti laukai yra privalomi
Mūsų klientų nuomonės
Svetainėje naudojami slapukai, kad paslaugos būtų teikiamos pagal Slapukų politika. Savo naršyklėje galite nurodyti saugojimo ar prieigos prie slapukų sąlygas.
Aš suprantu
pixel