BIOFAKTOR Citroenzymix -preparatas gerinantis virškinimą balandžiams - tirpiklis 100ml

  • BIOFAKTOR Citroenzymix -preparatas gerinantis virškinimą balandžiams - tirpiklis 100ml
gamintojas: Biofaktor
Produkto kodas: 8913
3,16 €
/ Vnt.

Lengvas prekių grąžinimas

Pirkite ir patikrinkite taikiai namuose. Viduje 30 Galite atsisakyti sutarties nepateikdami priežasčių.
Rodyti išsamią informaciją
30 dienų nuo sutarties nutraukimo
Svarbiausia yra jūsų pirkinių pasitenkinimas. Jūs galite grąžinti iš mūsų užsakytus produktus 30 dienos nepateikiant priežasties .
Nėra streso ir baimės
Dėl mūsų parduotuvės integravimo pigiai grąžinama „Poczta Polska“ , kurią perkate be streso ir nerimauti, kad įsigytų prekių grąžinimas bus problemiškas.
Paprastas kūrėjas grįžta
Visą mūsų parduotuvės grąžą tvarko paprastas grąžinimo vedlys , kuris suteikia galimybę siųsti grąžinimo paketą.

Maitinamasis paruošimas gerina virškinimą.

Savybės ir veiksmai:
Pepsino fermento išskiriamas į liaukų skrandžio paukščių. Šis fermentas yra endopeptidazės būtina tinkamam virškinimui baltymų organizme. Didelės dalelės skyla baltymus mažesnius fragmentus, kurie vėliau suskaidomas žarnyne proteazės žarnyno sulčių. Pepsino naudojami mažais kiekiais, stimuliuoja apetitą ir gerina virškinimą. Fosfato-citrato buferio stabilizuoti skrandžio turinio rūgštingumą ir prisideda prie gamtos proteazių aktyvacijos. Stimuliavimas apetitą naudojamų žodžiu fermentų yra ne tik paspartinti virškinimo procesą ir žarnyno tranzito, bet ir pradėti mechanizmų, susijusių su žarnyno hormonų sekrecijos numerį ir netiesioginę įtaką virškinimo trakto bado ir sotumo centrus esančių pagumburio. Pepsino su citrato buferyje derinys yra pagrįstas tuo, kad pepsinas rodo savo veiklą tik ne tarp pH 1 iki 3 rūgštingumo, ir, ingredientų derinys ji palaiko yra mažesnis negu 2,0 rūgštingumą. Inertinėje aplinkoje greitai praranda aktyvumą. Be to, kad substratas naudojamas formuojant leidžia lengviau pareikšti su skrandžio pH iki reikšmės, kurios yra tinkamos natūraliai išskiriami proteazių aktyvacija, kuri, savo ruožtu, padidina formulavimo poveikį.

Ingredientai:

  • Pepsino 1.0
  • Fosfato-citratas buferio ir kvapiųjų 1000

Indikacijos:

Pepsino fermento išskiriamas į liaukų skrandžio paukščių. Būtina tinkamam virškinimui baltymų. Naudota mažais kiekiais jis stimuliuoja apetitą ir gerina virškinimą. Fosfato-citrato buferio stabilizuoti skrandžio turinio rūgštingumą ir prisideda prie gamtos proteazių aktyvacijos. Citroenzymix naudojami naminių pagerinti virškinimo procesus, stimuliuoja apetitą ir apsaugo nuo virškinimo sutrikimų atsiradimo paukščių gaunančių maisto skirtingos kokybės. Formuluotė yra taip pat naudojamas siekiant sušvelninti šias virškinimo ir kaip pagalbiniam gydymui sutrikimų skrandžio rūgšties sekreciją.

Dozavimas:
Kompozicija yra skiriamas vartoti nuo 1 ml preparato, ištirpinto 1,5 l vandens, kad gėrimo kiekis. Rekomenduojama, kad kompozicija būti skiriamas iš pradžių apie 10 dienų. Jei nutraukus apetitas mažėja, galite ir toliau naudoti produktą per ateinančius 10 dienų.

Ilgaamžiškumas:
18 mėnesių nuo pagaminimo datos.

Laikymas:
Laikyti sausoje vietoje, kambario temperatūroje.

Sertifikatas: NRWETfarm 4610 / Op-162/99

Techniniai parametrai:
Kategoria:
Dla ptaków
Rodzaj produktu:
Pokarm
Waga opakowania:
0 g - 200 g
Klauskite produkto

Jei aukščiau pateiktas aprašymas jums nepakanka, atsiųskite mums klausimą apie šį produktą. Mes stengsimės kuo greičiau atsakyti.

Duomenys tvarkomi pagal privatumo politika, Pateikdami juos, jūs sutinkate su jo nuostatomis.

Žvaigždute pažymėti laukai yra privalomi
Mūsų klientų nuomonės
Svetainėje naudojami slapukai, kad paslaugos būtų teikiamos pagal Slapukų politika. Savo naršyklėje galite nurodyti saugojimo ar prieigos prie slapukų sąlygas.
Aš suprantu
pixel