BIOFAKTOR Energal - preparatas energetinis ir elektrolitų balandžiams - milteliai 200g

  • BIOFAKTOR Energal - preparatas energetinis ir elektrolitų balandžiams - milteliai 200g
gamintojas: Biofaktor
Produkto kodas: 8915
5,70 €
/ Vnt.

Lengvas prekių grąžinimas

Pirkite ir patikrinkite taikiai namuose. Viduje 30 Galite atsisakyti sutarties nepateikdami priežasčių.
Rodyti išsamią informaciją
30 dienų nuo sutarties nutraukimo
Svarbiausia yra jūsų pirkinių pasitenkinimas. Jūs galite grąžinti iš mūsų užsakytus produktus 30 dienos nepateikiant priežasties .
Nėra streso ir baimės
Dėl mūsų parduotuvės integravimo pigiai grąžinama „Poczta Polska“ , kurią perkate be streso ir nerimauti, kad įsigytų prekių grąžinimas bus problemiškas.
Paprastas kūrėjas grįžta
Visą mūsų parduotuvės grąžą tvarko paprastas grąžinimo vedlys , kuris suteikia galimybę siųsti grąžinimo paketą.

Pasirengimas energijos ir elektrolitų dėl balandžių, su karnitinu. Stiprina balandžių būklę.

Savybės ir veiksmai:
Kompozicija apima vitaminų, energijos ir elektrolitų sudėtį, siekiant užtikrinti aukštos fizinis darbingumas balandžius skrydžių metu. Mineralinių druskų buvimas atkurti sutrikdyta pernelyg fizinio krūvio vandens ir mineralų balansą metu. Vitaminas E yra antioksidantas savybės, apsaugo nuo toksinių produktų riebalų metabolizme susidarymą, veikia kaip nesočiųjų riebalų antioksidantas. Ji yra dalyvauja purino biosintezės sąveikauja su seleno. Jo trūkumas gali sukelti sutrikimų reprodukcijos ir susilpnina skeleto raumenų vystymąsi. Vitaminas C dalyvauja formuojant ir priežiūros fiziologinio balanso jungiamojo audinio, kremzlių, apsaugo lūžimo kraujagyslių. Ji vaidina svarbų vaidmenį, kad imunoglobulinai sintezei. B grupės vitaminų dalyvauja metabolizme. Įmokų į sutrikusio virškinimo ir trūksta sukelia pažeisti nervų sistemą. Karnitinas yra būtinas riebalų rūgščių oksidacijos palengvina pašalinimą iš organinių rūgščių organizme, taip pat turi įtakos mažinant pieno rūgšties gamybą poveikį, padidina į aukštesnį lygį anaerobinio metabolizmo ir taip padidina efektyvumą ir kūno svorį, raumenų jėgą ir širdies raumenų aktyvumo.

Ingredientai:

Vitaminas E 0,5 mg Inozitolis 0,2 mg
Vitaminas C 1,0 mg Natrio chloridas 60.0 mg
Folio rūgštis 0,05 mg Natrio bikarbonatas 80,0 mg
Vitaminas B1 0,2 mg Kalcio chloridas 50,0 mg
Vitaminas B2 0,2 mg Cinko sulfatas 2,0 mg
Vitaminas B12 0.001 mg Gliukozė skelbimą 1000
Karnitinas 15.0 mg

Indikacijos:

Energal yra produktas specialistas skirtas pašto karvelius, atsižvelgiant skrydžio sportas. Ji yra naudojama visų veislių bei tipų. Atsižvelgiant į pasveikimą nuo simptomų išsekimo, dehidratacija, išsekimas, bendras silpnumas ir gyvybingumo sumažėjimo metu. Taip pat turi būti taikomos sustiprėjo pastangos ir sunkus streso (skrydžiai, mokymai, parodos, mokymai) pasiekti per trumpą laiką didelį kūno efektyvumą.

Dozavimas:
Energal ištirpinta vandenyje gerti nuo 0,5 g / gyvūnui per dieną sumą. Tuo atveju, didžiausia apkrova kūno dozė gali būti padvigubinta. Kompozicija naudojama 14 dienų iki skrydžio, ir 10 dienų po puslapio pabaigoje. Paruoškite šviežią tirpalą kasdien.

Ilgaamžiškumas:
18 mėnesių nuo pagaminimo datos.

Laikymas:
Laikyti sausoje vietoje, kambario temperatūroje.
Saugoti nuo vaikų

Sertifikatas: WET Z II. 4610 / op - 235/98

Techniniai parametrai:
Kategoria:
Dla ptaków
Rodzaj produktu:
Pokarm
Waga opakowania:
200 g - 499 g
Klauskite produkto

Jei aukščiau pateiktas aprašymas jums nepakanka, atsiųskite mums klausimą apie šį produktą. Mes stengsimės kuo greičiau atsakyti.

Duomenys tvarkomi pagal privatumo politika, Pateikdami juos, jūs sutinkate su jo nuostatomis.

Žvaigždute pažymėti laukai yra privalomi
Mūsų klientų nuomonės
Svetainėje naudojami slapukai, kad paslaugos būtų teikiamos pagal Slapukų politika. Savo naršyklėje galite nurodyti saugojimo ar prieigos prie slapukų sąlygas.
Aš suprantu
pixel