Knyga "Arija, kulno!" ed. Galaxy

  • Knyga "Arija, kulno!" ed. Galaxy
gamintojas: Produkt archiwalny
Produkto kodas: 20202
4,85 €
/ Vnt.

Lengvas prekių grąžinimas

Pirkite ir patikrinkite taikiai namuose. Viduje 30 Galite atsisakyti sutarties nepateikdami priežasčių.
Rodyti išsamią informaciją
30 dienų nuo sutarties nutraukimo
Svarbiausia yra jūsų pirkinių pasitenkinimas. Jūs galite grąžinti iš mūsų užsakytus produktus 30 dienos nepateikiant priežasties .
Nėra streso ir baimės
Dėl mūsų parduotuvės integravimo pigiai grąžinama „Poczta Polska“ , kurią perkate be streso ir nerimauti, kad įsigytų prekių grąžinimas bus problemiškas.
Paprastas kūrėjas grįžta
Visą mūsų parduotuvės grąžą tvarko paprastas grąžinimo vedlys , kuris suteikia galimybę siųsti grąžinimo paketą.

Autorius: Jacek GAŁUSZKA
Puslapių skaičius: 112
Dydis: 143 x 205
Viršelis: minkštas

Dėl visų jūsų, kurie su šunų pavadėliu szarpiącymi problemą turiu gerą naujieną: jūs galite sužinoti mūsų keturkojai vaikščioti palaidų pavadėliu, nes mes sužinojome, kad traukti. Jums tiesiog reikia žinoti, kaip tai padaryti, ir mokyti jį sau keletą pagrindinių refleksai, kurios užkerta kelią ruožas komandos pranašumą.

Knygoje Aria kulno! Kiekvienas šuns savininkas ras "patentų" palaidų pavadėliu įvairovė. Nuo prielaida, kad ji yra lengviau valdyti keletą gramų smegenų nei kelių dešimčių kilogramų raumenų, jie pateikiami dažniausiai klaidas ir problemas, susijusias su tekančiu šunį pavadėliu ir būdus jų prevencijos ir sprendimo.


Jacek GAŁUSZKA - treneris ir behaviorist parodė (taip pat įrodyta pavyzdžiais), kad šunys mėgsta teigiamą mokymą. Natūralus tendencija šunų mokymuisi naudojamas pradiniame programos Teigiamas Dog Training "Lira". Nuo 2009, ši programa yra labai sėkminga paleisti už gyvūnų prieglaudos Bydgoščiuje. Kalbant apie pagrindinio paklusnumo (ir net elementų judrumas) šiol apmokyti daug šunų, kurie neturėjo didelė tikimybė priėmimo. Dauguma jų jau turi naujus namus. Norėčiau rekomenduoti mokymo siūlomus Jack GAŁUSZKA metodus. Šunys mokytis ir žaisti tuo pačiu metu, ir mes, savininkai atidarė naują pasaulį - pasaulį konkretaus, giliai suprasti tarp šuns ir jo žmogaus Mokinio mokytojų.

Izabella Szolginia
treneris, behawiorystka COAP, dir. gyvūnų prieglauda Bydgoščiuje prezidentas OTOZ GYVŪNŲ apie tai. Bydgoščiuje.


Skaitant knygą Aria kulną! Džekas GAŁUSZKA pajusti autoriaus milžinišką meilę šunims, bet ir retą gebėjimą efektyviai bendrauti žinių apie mūsų czworonogach. Leidinyje pateikiama daug veiksmingų metodų ir pratybas, kurių įvaldytai bus įvykdyti daugelio šunų savininkų svajonė: pasivaikščioti be pavadėlio. Ir tai yra jų tarpusavio džiaugsmo - ir vyro ir šuns ...

Adomas Sztaba
muzikantas, kompozitorius, žiuri narys programa turi būti muzika, iš šunų mylėtojas


Jacek GAŁUSZKA supažindina mus su psichikos "šunų" pasaulyje. Plėtoja mus kaip žmones ir plečia savo žinias apie pasaulį.

BARK

Techniniai parametrai:
Kategoria:
Dla psa
Waga opakowania:
200 g - 499 g
Klauskite produkto

Jei aukščiau pateiktas aprašymas jums nepakanka, atsiųskite mums klausimą apie šį produktą. Mes stengsimės kuo greičiau atsakyti.

Duomenys tvarkomi pagal privatumo politika, Pateikdami juos, jūs sutinkate su jo nuostatomis.

Žvaigždute pažymėti laukai yra privalomi
Mūsų klientų nuomonės
Svetainėje naudojami slapukai, kad paslaugos būtų teikiamos pagal Slapukų politika. Savo naršyklėje galite nurodyti saugojimo ar prieigos prie slapukų sąlygas.
Aš suprantu
pixel