Knyga "Arija, ne!" ed. Galaxy

  • Knyga "Arija, ne!" ed. Galaxy
gamintojas: Galaktyka
Produkto kodas: 27804
2,81 €
/ Vnt.

Lengvas prekių grąžinimas

Pirkite ir patikrinkite taikiai namuose. Viduje 30 Galite atsisakyti sutarties nepateikdami priežasčių.
Rodyti išsamią informaciją
30 dienų nuo sutarties nutraukimo
Svarbiausia yra jūsų pirkinių pasitenkinimas. Jūs galite grąžinti iš mūsų užsakytus produktus 30 dienos nepateikiant priežasties .
Nėra streso ir baimės
Dėl mūsų parduotuvės integravimo pigiai grąžinama „Poczta Polska“ , kurią perkate be streso ir nerimauti, kad įsigytų prekių grąžinimas bus problemiškas.
Paprastas kūrėjas grįžta
Visą mūsų parduotuvės grąžą tvarko paprastas grąžinimo vedlys , kuris suteikia galimybę siųsti grąžinimo paketą.

Puslapių skaičius: 96
Dydis: 143 x 205
Viršelis: minkštas
Išleidimo data: 2013/05/16

Kartais mūsų Quadrupeds sukelti daug problemų: sunaikinti butą, kasti skyles sode, vejasi po automobiliai, mesdamas patys kitais šunimis ar žmonėmis. Tai erzina ir varginantis, o kartais tiesiog pavojinga. Nežinote, kaip pataisyti?

Atsakymą galima rasti šioje knygoje! Tai padės jums suprasti, kodėl jūsų augintinė eksponatų nepageidaujamą elgesį ir pasakys, kaip vien su jais susidoroti. Parašė paprasta ir suprantamai paaiškinti labiausiai paplitusių problemų, su išlaikytinių (pvz., Perviršinio szczekliwości, agresija, atskyrimo nerimas) mechanizmus ir suteikia efektyvius metodus jas išspręsti.

Su knygos Aria, NE! Jūs taip pat žinote, kas yra šuns poreikiai ir kurti geresnį ryšį su juo, kuri teiks laimingesni, daugiau rūpesčių gyvenimą tiek jums, tiek jūsų augintiniui.
Siūloma tirpale gali būti sėkmingai taikoma net su mažai pastangų iš jūsų pusės. Viskas buvo išbandyta ir patikrinta pagal mane ir, svarbiausia, dirbti!

Jacek GAŁUSZKA, behaviorist, treneris

Techniniai parametrai:
Kategoria:
Dla psa
Waga opakowania:
200 g - 499 g
Klauskite produkto

Jei aukščiau pateiktas aprašymas jums nepakanka, atsiųskite mums klausimą apie šį produktą. Mes stengsimės kuo greičiau atsakyti.

Duomenys tvarkomi pagal privatumo politika, Pateikdami juos, jūs sutinkate su jo nuostatomis.

Žvaigždute pažymėti laukai yra privalomi
Mūsų klientų nuomonės
Svetainėje naudojami slapukai, kad paslaugos būtų teikiamos pagal Slapukų politika. Savo naršyklėje galite nurodyti saugojimo ar prieigos prie slapukų sąlygas.
Aš suprantu
pixel