ZOOFAST/KRAKVET bentonitas drumzlių Kraikas standartas miško 5l

  • ZOOFAST/KRAKVET bentonitas drumzlių Kraikas standartas miško 5l
gamintojas: Krakvet
2,55 €
/ Vnt.

Lengvas prekių grąžinimas

Pirkite ir patikrinkite taikiai namuose. Viduje 14 Galite atsisakyti sutarties nepateikdami priežasčių.
Rodyti išsamią informaciją
14 dienų nuo sutarties nutraukimo
Svarbiausia yra jūsų pirkinių pasitenkinimas. Jūs galite grąžinti iš mūsų užsakytus produktus 14 dienos nepateikiant priežasties .
Nėra streso ir baimės
Dėl mūsų parduotuvės integravimo pigiai grąžinama „Poczta Polska“ , kurią perkate be streso ir nerimauti, kad įsigytų prekių grąžinimas bus problemiškas.
Paprastas kūrėjas grįžta
Visą mūsų parduotuvės grąžą tvarko paprastas grąžinimo vedlys , kuris suteikia galimybę siųsti grąžinimo paketą.

NAUJAS! Drumzlių Kraikas bentonitas standartinis su miško anketa Krakvet revoliucijos kvapas rinkoje augintinio! Jis buvo gaminamas iš pirmaujančių ir patikimų gamyklinius kruopos, ir parametrai pranoksta pirmaujančių prekinių ženklų produktų!

Kaip, todėl įmanoma, kad tokią mažą kainą, mes Jums siūlome tokią puikios kokybės produktą?

Dabar, kaip prekybos įmonė, turinti savo sandėlį - logistika, mes galime nustatyti minimalią ribą viduryje produktas, kuris negali sau bendrovė patyrė tik su kruopos gamybai. Todėl su visa atsakomybė kviečiame kreiptis kruopos Krakvet. Garantija ir atsakyti už jų aukštos kokybės, neįprastai mažos kainos!

Labai gerai, granuliuota žvyras, kuri yra 100% organinės natūralus produktas. Po naudojimo, jis gali būti naudojamas sode, ar perleisti buitinių atliekų.

Dėka labai aukšto įgeriamumo puikiai sugeria visus nešvarumus, pavyzdžiui, su šlapimu. Be to, dėka specialiai pritaikytą kvepalų, oro pripildytas maloniu miško aromatu. Labai gerai susietas kvapus kačių išskyros ir neleidžia jiems plisti visame bute.

Puikus perdžiūvimo savybės, kad būtų lengva laikyti pakratų laukelyje švarus pašalinant gabalėlių susiformavo "piltuvą" formos. Drėgmės iš karto absorbuojamas, kietieji formavimo gabalėlių, jie gali būti pašalinta su mentele, o pakratų poilsio lieka sausas ir higieniškai švarūs.

Ne dulkėtas, bentonitas grūdai nereikia laikytis letenomis ir kačių pleiskanos. Gyvūnas nėra plinta žvyrą aplink namą, todėl lieka vietoje, arba pakratų laukelyje.

Labai efektyvus, kiekvieną kartą, tik papildyta ištrintas aglomeruotą dalį kraikas ir ne visą turinį ląstelės, tokiu būdu sutaupant laiko ir pinigų.

Kiuvetėje turi būti užpildyti žvyrą iki 4-5cm aukščio

Techniniai parametrai:
variantas:
kompaktiškas 5l
Rodzaj żwirku:
Mineralny
Kategoria:
Dla kota
Klauskite produkto

Jei aukščiau pateiktas aprašymas jums nepakanka, atsiųskite mums klausimą apie šį produktą. Mes stengsimės kuo greičiau atsakyti.

Duomenys tvarkomi pagal privatumo politika, Pateikdami juos, jūs sutinkate su jo nuostatomis.

Žvaigždute pažymėti laukai yra privalomi
Mūsų klientų nuomonės
Svetainėje naudojami slapukai, kad paslaugos būtų teikiamos pagal Slapukų politika. Savo naršyklėje galite nurodyti saugojimo ar prieigos prie slapukų sąlygas.
Aš suprantu
pixel