nuolaida

TROPICAL D-Allio plius - granuliuotas maistas Discus žuvims 22g

  • TROPICAL D-Allio plius - granuliuotas maistas Discus žuvims 22g
gamintojas: Tropical
Produkto kodas: 13709
Minimalus tinkamumo vartoti terminas: <b style="color:red;">01.12.2020</b>
0,62 €
0,59 €
/ Vnt.
sutaupyti 5% (0,03 €).

Lengvas prekių grąžinimas

Pirkite ir patikrinkite taikiai namuose. Viduje 30 Galite atsisakyti sutarties nepateikdami priežasčių.
Rodyti išsamią informaciją
30 dienų nuo sutarties nutraukimo
Svarbiausia yra jūsų pirkinių pasitenkinimas. Jūs galite grąžinti iš mūsų užsakytus produktus 30 dienos nepateikiant priežasties .
Nėra streso ir baimės
Dėl mūsų parduotuvės integravimo pigiai grąžinama „Poczta Polska“ , kurią perkate be streso ir nerimauti, kad įsigytų prekių grąžinimas bus problemiškas.
Paprastas kūrėjas grįžta
Visą mūsų parduotuvės grąžą tvarko paprastas grąžinimo vedlys , kuris suteikia galimybę siųsti grąžinimo paketą.

D-ALLIO PLUS Granulat

SPECIALUS granuliuoti pašarai dekoratyvinėms žuvims didelius lūkesčius MITYBOS

D-ALLIO Granulat PLUS yra ypatinga, išsami, granuliuota maisto su česnakais už disku ir kitų gėlųjų vandenų ir jūrų žuvis aukštus mitybos reikalavimus. Šios dietos naudą iš seniai žinomų ir vertinamų natūralių gydomųjų savybių česnako (Allium sativum L.). D-ALLIO Granulat PLUS yra gaminamas iš atrinktų natūralių komponentų, sudėtyje yra jos sudėtis vitaminų ir mikroelementų. Maitinimas: kelis kartus per dieną, mažomis porcijomis pakaitomis su kitų maisto produktų mūsų produkciją.

Visaverčio pašaro dekoratyvinių žuvų. Sudėtis: augalinės kilmės dariniai, žuvis ir žuvies produktai, moliuskai ir vėžiagyviai, augalinių baltymų ekstraktai, grūdai, mėsa ir gyvūninės kilmės produktai, dumbliai, aliejai ir riebalai, mineralinės kilmės (įskaitant česnakų min 30%.). Priedai: Vitaminai, PRO vitaminų ir chemiškai aiškiai apibrėžtos medžiagos turintys panašią galią: Vit. 38 000 TV / kg kūno svorio ir sąmojo. D3 2 000 TV / kg kūno svorio ir sąmojo. El 130 mg / kg, Wit. C 960 mg / kg,. Mišiniai mikroelementų: E1 Geležis 45,0 mg / kg, E6 cinkas 12.2 mg / kg, manganas E5 9,5 mg / kg, E4 vario 2,2 mg / kg, jodas E2 0,3 mg / kg, E8 seleno, 0,3 mg / kg, o E7 molibdeno 0,06 mg / kg, o E3 Kobaltas 0,02 mg / kg. Dažai. Antioksidantų. Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai 47,0%, aliejai ir riebalai 7,0%, žalia ląsteliena 4,0%, drėgmė 10,0%.

Sudėtyje yra žuvų miltų - negali būti šeriami atrajotojai.

Techniniai parametrai:
variantas:
22g
Kategoria:
Akwarystyka
Rodzaj produktu:
Pokarm dla rybek
Waga opakowania:
0 g - 200 g
Klauskite produkto

Jei aukščiau pateiktas aprašymas jums nepakanka, atsiųskite mums klausimą apie šį produktą. Mes stengsimės kuo greičiau atsakyti.

Duomenys tvarkomi pagal privatumo politika, Pateikdami juos, jūs sutinkate su jo nuostatomis.

Žvaigždute pažymėti laukai yra privalomi
Mūsų klientų nuomonės
Svetainėje naudojami slapukai, kad paslaugos būtų teikiamos pagal Slapukų politika. Savo naršyklėje galite nurodyti saugojimo ar prieigos prie slapukų sąlygas.
Aš suprantu
pixel