TROPICAL Super Spirulina Forte Mini Granulat - granuliuotas augalinis maistas žuvims 22g

  • TROPICAL Super Spirulina Forte Mini Granulat - granuliuotas augalinis maistas žuvims 22g
gamintojas: Tropical
Produkto kodas: 13725
0,95 €
/ Vnt.

Lengvas prekių grąžinimas

Pirkite ir patikrinkite taikiai namuose. Viduje 30 Galite atsisakyti sutarties nepateikdami priežasčių.
Rodyti išsamią informaciją
30 dienų nuo sutarties nutraukimo
Svarbiausia yra jūsų pirkinių pasitenkinimas. Jūs galite grąžinti iš mūsų užsakytus produktus 30 dienos nepateikiant priežasties .
Nėra streso ir baimės
Dėl mūsų parduotuvės integravimo pigiai grąžinama „Poczta Polska“ , kurią perkate be streso ir nerimauti, kad įsigytų prekių grąžinimas bus problemiškas.
Paprastas kūrėjas grįžta
Visą mūsų parduotuvės grąžą tvarko paprastas grąžinimo vedlys , kuris suteikia galimybę siųsti grąžinimo paketą.

SUPER SPIRULINA FORTE MINI Granulat

SPECIALUS Maistas gėlųjų vandenų ir jūrų žuvis aukštus mitybos reikalavimus, Z Spirulina

SUPER SPIRULINA FORTE MINI granulės maisto smulkių granulių, kurių didelis kiekis (36%) ir Spirulina platensis forma. Rekomenduojama ypač jaunų, dumblių valgytojų Afrikos cichlids ir kitos žuvys, įskaitant jūrų tie, kurių mityba reikalauja nemažai augalinės medžiagos.

Maitinimas: kelis kartus per dieną mažomis porcijomis.

Visaverčio pašaro dekoratyvinių žuvų. Sudėtis: dumbliai (Spirulina platensis., Įskaitant min 36%), augalinių baltymų ekstraktai, daržovių šalutiniai produktai, žuvis ir žuvies produktai, javai, moliuskų ir vėžiagyvių, mėsos ir gyvūninės kilmės produktų, mielės, aliejai ir riebalai, mineralinės kilmės. Priedai: Vitaminai, PRO vitaminų ir chemiškai aiškiai apibrėžtos medžiagos turintys panašią galią: Vit. 38 000 TV / kg kūno svorio ir sąmojo. D3 2 000 TV / kg kūno svorio ir sąmojo. E 200 mg / kg, Wit. C 540 mg / kg,. Mišiniai mikroelementų: E1 Geležis 42,0 mg / kg, o E6 Cinko 11,5 mg / kg, o E5 mangano 9,0 mg / kg, o E4 vario 2,1 mg / kg, E2 jodas 0,26 mg / kg, o E8 selenas 0,26 mg / kg, o E7 molibdeno 0,06 mg / kg, o E3 Kobaltas 0,02 mg / kg. Dažai. Antioksidantų. Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai 48,0%, aliejai ir riebalai 6,0%, žalia ląsteliena 3,8%, drėgmė 10,0%.

Sudėtyje yra žuvų miltų - negali būti šeriami atrajotojai.

Techniniai parametrai:
Kategoria:
Akwarystyka
Rodzaj produktu:
Pokarm dla rybek
Waga opakowania:
0 g - 200 g
Klauskite produkto

Jei aukščiau pateiktas aprašymas jums nepakanka, atsiųskite mums klausimą apie šį produktą. Mes stengsimės kuo greičiau atsakyti.

Duomenys tvarkomi pagal privatumo politika, Pateikdami juos, jūs sutinkate su jo nuostatomis.

Žvaigždute pažymėti laukai yra privalomi
Mūsų klientų nuomonės
Svetainėje naudojami slapukai, kad paslaugos būtų teikiamos pagal Slapukų politika. Savo naršyklėje galite nurodyti saugojimo ar prieigos prie slapukų sąlygas.
Aš suprantu
pixel