ROYAL CANIN Exigent Aromatic Attraction 2kg

  • ROYAL CANIN Exigent Aromatic Attraction 2kg
gamintojas: Royal Canin
Produkto kodas: 13783
13,25 €
/ Vnt.

Lengvas prekių grąžinimas

Pirkite ir patikrinkite taikiai namuose. Viduje 30 Galite atsisakyti sutarties nepateikdami priežasčių.
Rodyti išsamią informaciją
30 dienų nuo sutarties nutraukimo
Svarbiausia yra jūsų pirkinių pasitenkinimas. Jūs galite grąžinti iš mūsų užsakytus produktus 30 dienos nepateikiant priežasties .
Nėra streso ir baimės
Dėl mūsų parduotuvės integravimo pigiai grąžinama „Poczta Polska“ , kurią perkate be streso ir nerimauti, kad įsigytų prekių grąžinimas bus problemiškas.
Paprastas kūrėjas grįžta
Visą mūsų parduotuvės grąžą tvarko paprastas grąžinimo vedlys , kuris suteikia galimybę siųsti grąžinimo paketą.

Labai nervingas katėms.
Jis stimuliuoja apetitą dėl tam tikrų bruožų aromatas.

Sausas maistas Royal Canin Exigent Aromatiniai pritraukimas 33 katėms, ypač nervingas ir rasti sunku patenkinti jų poreikius. Jis stimuliuoja apetitą dėl tam tikrų bruožų aromatas.

Charakteristikos Reputacija:

Kai kurios katės yra ypač smulkmeniškas ir sunku patenkinti jų poreikius. Kaip rezultatas, šie katės maitintis netaisyklingai, ir jų dieta yra nesubalansuotas. Tai savo ruožtu turi neigiamą poveikį virškinimo išvaizdą plaukus.

Kaip griežtai mėsėdžių gyvūnų, katės yra labai jautrios kokybės (amino rūgščių sudėtis) ir gyvulinių baltymų kiekio pašaruose. Jie taip pat yra labai jautrus tekstūros, dydžio ir formos granulės. Jie mėgsta kramtyti maistą, todėl dauguma renkasi vidutinio dydžio, traškūs kroketais.

Vidutiniškai žmogus turi 10 milijonų uoslės ląsteles ir 9000 skonį pumpurus. Šunys turi 60 išlyginti 200 milijonų uoslės ląsteles šunims medžioklės, palyginti su 1700 skonį pumpurus. Katės, kita vertus, turime apie 60 mln uoslės ląsteles ir tik 500 skonį pumpurus. Iš to galime daryti išvadą, kad pašarų katėms pasirinkimas yra pirmiausia varoma uoslės. Ypač katėms nervingas maisto kvapas vaidina labai svarbų vaidmenį. Skonio pojūtis, o katėms yra labai neišvystyta, o jos svarba yra tikrai nedidelis.

Ingredientai:
Kukurūzai, džiovinta žuvis, gyvūniniai riebalai, kviečių glitimas, kukurūzai, augalinių baltymų izoliatas, Hudrolizat gyvuliniai baltymai, džiovinti mėsos, paukštienos, daržovių włóko, cukrinių runkelių minkštimas, sojų aliejus, mineralinės druskos, natrio fosfatas, agurklės aliejus.

Analizė:

Baltymai

33%

Mineralai

7,3%

Riebalai

15%

Stambiaisiais pašarais

3%Dozavimas:

svoris

nusilpęs

svoris
teisingas

antsvoris

(kg),

maisto suma (g / dienai)

2

40 g 30 g, -

3

60 g 45 g -

4

75 g 60 g 45 g

5

95 g 75 g 60 g
6 115 g 95 g 70 g,
7 - 110 g 80 g

Techniniai parametrai:
variantas:
2kg
Rodzaj produktu:
Karma sucha
Wiek pupila:
Dorosły
Kategoria:
Dla kota
Rodzaj opakowania:
Worek
Waga opakowania:
2 kg - 4.9 kg
Klauskite produkto

Jei aukščiau pateiktas aprašymas jums nepakanka, atsiųskite mums klausimą apie šį produktą. Mes stengsimės kuo greičiau atsakyti.

Duomenys tvarkomi pagal privatumo politika, Pateikdami juos, jūs sutinkate su jo nuostatomis.

Žvaigždute pažymėti laukai yra privalomi
Mūsų klientų nuomonės
Svetainėje naudojami slapukai, kad paslaugos būtų teikiamos pagal Slapukų politika. Savo naršyklėje galite nurodyti saugojimo ar prieigos prie slapukų sąlygas.
Aš suprantu
pixel