VERSELE LAGA Chinchilla & Degu Complete - maistas šinšiloms ir degu 500g

  • VERSELE LAGA Chinchilla & Degu Complete - maistas šinšiloms ir degu 500g
gamintojas: Versele Laga
Produkto kodas: 15028
2,45 €
/ Vnt.

Lengvas prekių grąžinimas

Pirkite ir patikrinkite taikiai namuose. Viduje 30 Galite atsisakyti sutarties nepateikdami priežasčių.
Rodyti išsamią informaciją
30 dienų nuo sutarties nutraukimo
Svarbiausia yra jūsų pirkinių pasitenkinimas. Jūs galite grąžinti iš mūsų užsakytus produktus 30 dienos nepateikiant priežasties .
Nėra streso ir baimės
Dėl mūsų parduotuvės integravimo pigiai grąžinama „Poczta Polska“ , kurią perkate be streso ir nerimauti, kad įsigytų prekių grąžinimas bus problemiškas.
Paprastas kūrėjas grįžta
Visą mūsų parduotuvės grąžą tvarko paprastas grąžinimo vedlys , kuris suteikia galimybę siųsti grąžinimo paketą.

Šinšila ir degu Užbaigti yra 100% išduotas maisto šinšiloms ir degus. Pritaria tam, kad dantys priežiūrą ir tinkamą veikimą žarnyne.


Ekstrudatas sudėtyje nėra cukraus, taip, kad gyvūnai yra puikios sveikatos ir būklės.

Omega 3 ir Omega 6 Be to, kuri yra linų sėmenų šaltinis suteikia sveiką odą ir blizgų sluoksnį.

Šinšilos ir degus yra žolėdžiai ir reikalauja dietos tinkamo pluošto ir mažo krakmolo kiekio. Šinšila ir degu Užbaigti yra 20% žalios ląstelienos. Naujas, unikalus gamybos procesas užtikrina, kad visaverčių pašarų mišiniuose yra nemalti, ilgo pluošto turtingas silikatai, kaip antai rasti natūralaus pašaro. Ilgos pluoštai remti ir gerinti žarnyno ir dantų daug geriau nei žemės pluošto tradicinėse graužikų kanalų funkcionavimą.

Unikalus papildymas prebiotikų, fruktooligosacharidai (FOS) ir manano-oligosacharidai (MOS), sveikas poveikis žarnyno mikroflorai. Tai sukuria tinkamą pusiausvyrą virškinimo sistemą ir jos tinkamą veikimą.

Be šinšiloms ir degus dažnai jie turi problemų su dantimis. Tai paprastai yra tiesioginė pasekmė netinkamo laktacijos, o tai trukdo abrazyvais dantų, kurie yra būtini šiems gyvūnams. Granulių šinšilos ir degu Užbaigti Specialybė nemalti, ilgo pluošto su aukštos silikato turinį to, pašarų reikia padidinti aktyvumą kramtomąją būtina dilimui dantų ir užtikrinti jų sveikatą.

Nemokama formulė suteikia mažą grūdų krakmolo, kad užtikrina puikų virškinimą ir gauti maisto.

Pilnas maisto papildas Eterinių vitaminų palaiko sveiką. Vitaminas A yra svarbus odos ląstelių atsinaujinimą, vizija, reprodukcijos ir medžiagų apykaitą. Vitaminas D3 stimuliuoja kalcio / fosforo įsisavinimą ir taip palaiko kaulus. Vitaminai E ir C yra svarbūs antioksidantai, kurie saugo organizmą nuo laisvųjų radikalų poveikio. Abu vitaminai, taip pat remti natūralią organizmo imunitetą. Visos pilna kanalai yra praturtintas stabilizuoto vitamino C Priešingai nei kristalinės formos, stabilizuotas vitaminas C yra daug mažiau jautrūs oksidacijai ir biodegradacijos, taip, kad ilgiau lieka aktyvus.

Iš natūralių augalų pigmentai, liuteinas ir beta-karotino Be to, turi teigiamą poveikį bendrą imunitetą ir sveikatą. Viena vertus, šie karotinoidų yra žinoma, kad būti galingas biologinis antioksidantas. Kita vertus, jie stiprina natūralų organizmo atsparumą stimuliuoja antikūnų prieš ligų

Sudėtis: augaliniai produktai (23% Timotiejus, liucerna, žolės, žolės), augalinių baltymų ekstraktai, sėklos (2% linų sėklos), mineralai, frukto-oligosacharidai (0,3%), medetkų, Yucca.

Techniniai parametrai:
variantas:
500g
Kategoria:
Dla szynszyli
,
Dla koszatniczki
Wielkość opakowania:
0-2kg
Rodzaj produktu:
Pokarm
Waga opakowania:
500 g - 999 g
Klauskite produkto

Jei aukščiau pateiktas aprašymas jums nepakanka, atsiųskite mums klausimą apie šį produktą. Mes stengsimės kuo greičiau atsakyti.

Duomenys tvarkomi pagal privatumo politika, Pateikdami juos, jūs sutinkate su jo nuostatomis.

Žvaigždute pažymėti laukai yra privalomi
Mūsų klientų nuomonės
Svetainėje naudojami slapukai, kad paslaugos būtų teikiamos pagal Slapukų politika. Savo naršyklėje galite nurodyti saugojimo ar prieigos prie slapukų sąlygas.
Aš suprantu
pixel