VERSELE LAGA Cuni Nature - maistas triušiui 2,5kg

  • VERSELE LAGA Cuni Nature - maistas triušiui 2,5kg
gamintojas: Produkt archiwalny
Produkto kodas: 29905
8,12 €
/ Vnt.

Lengvas prekių grąžinimas

Pirkite ir patikrinkite taikiai namuose. Viduje 30 Galite atsisakyti sutarties nepateikdami priežasčių.
Rodyti išsamią informaciją
30 dienų nuo sutarties nutraukimo
Svarbiausia yra jūsų pirkinių pasitenkinimas. Jūs galite grąžinti iš mūsų užsakytus produktus 30 dienos nepateikiant priežasties .
Nėra streso ir baimės
Dėl mūsų parduotuvės integravimo pigiai grąžinama „Poczta Polska“ , kurią perkate be streso ir nerimauti, kad įsigytų prekių grąžinimas bus problemiškas.
Paprastas kūrėjas grįžta
Visą mūsų parduotuvės grąžą tvarko paprastas grąžinimo vedlys , kuris suteikia galimybę siųsti grąžinimo paketą.

Dėl visaverčio pašaro pritaikytą mitybos poreikius triušių ir nykštukiniai triušiai.

Ši priemoka mišinys natūralių komponentų yra visi pagrindiniai maistinių medžiagų, vitaminų, mineralų ir amino rūgščių jūsų augintinė poreikius nerūpestinga, sveikas ir pilnas gyvybingumo gyvenimą. CuNi Gamta yra papildomų dozę pluošto, žolelių, daržovių, vaisių ir papildymais remti sveikatą: už puikų virškinimą, geros dantų higienos, blizgaus kailio ir puikios sveikatos. Platus svyravimas ingredientų garantuoja puikų skonį ir vartojimą. Jame nėra suspaustų granulių!

Sudėtis: išvestinių finansinių priemonių augalinės kilmės, grūdai, daržovių, augalinių baltymų ekstraktai, sėklos, vaisiai, mineralai, mielės, fruktooligosacharidai, medetkų ekstraktas išdidžiai žolės
Dumbliai, jukos ekstraktas, manano-oligosacharidai Vynuogių sėklų ekstraktas

Analizė: baltymai 15,5% Riebalai 4% Mineralai 6% Fiber 15% Kalcis 0,8% Fosforas 0,5%, metioninas 0,23% Vitaminas A 12000 TV / kg Vitaminas D3 1500 TV / kg, vitaminas E 40 mg / kg,, vario - vario sulfatas 10 mg / kg (II)

Dozavimas:
Kiekvieną dieną triušis pakeisti tiek maisto ir vandens, gėlo vandens. Patiekti pakankamas kiekis šieno. Rekomenduojama suleisti triušio vidutinę paros tarp 50 ir 80 g maisto - priklausomai nuo dydžio ir veislės.

Techniniai parametrai:
variantas:
2,5kg
Kategoria:
Dla królika
Rodzaj produktu:
Pokarm
Waga opakowania:
2 kg - 4.9 kg
Klauskite produkto

Jei aukščiau pateiktas aprašymas jums nepakanka, atsiųskite mums klausimą apie šį produktą. Mes stengsimės kuo greičiau atsakyti.

Duomenys tvarkomi pagal privatumo politika, Pateikdami juos, jūs sutinkate su jo nuostatomis.

Žvaigždute pažymėti laukai yra privalomi
Mūsų klientų nuomonės
Svetainėje naudojami slapukai, kad paslaugos būtų teikiamos pagal Slapukų politika. Savo naršyklėje galite nurodyti saugojimo ar prieigos prie slapukų sąlygas.
Aš suprantu
pixel