VITAKRAFT Emotion Beauty - maistas žiurkėnams 600g

  • VITAKRAFT Emotion Beauty - maistas žiurkėnams 600g
gamintojas: Vitakraft
Produkto kodas: 15889
3,34 €
/ Vnt.

Lengvas prekių grąžinimas

Pirkite ir patikrinkite taikiai namuose. Viduje 30 Galite atsisakyti sutarties nepateikdami priežasčių.
Rodyti išsamią informaciją
30 dienų nuo sutarties nutraukimo
Svarbiausia yra jūsų pirkinių pasitenkinimas. Jūs galite grąžinti iš mūsų užsakytus produktus 30 dienos nepateikiant priežasties .
Nėra streso ir baimės
Dėl mūsų parduotuvės integravimo pigiai grąžinama „Poczta Polska“ , kurią perkate be streso ir nerimauti, kad įsigytų prekių grąžinimas bus problemiškas.
Paprastas kūrėjas grįžta
Visą mūsų parduotuvės grąžą tvarko paprastas grąžinimo vedlys , kuris suteikia galimybę siųsti grąžinimo paketą.

Pagrindinis maistas žiurkėnams papildytas granulių Omega-6 Grožio kompleksas; Jame yra vertingų nesočiųjų riebiųjų rūgščių, įskaitant linolo rūgšties, gautos iš saulėgrąžų aliejus, kuriame vaidina akivaizdų teigiamą poveikį odos sveikatai ir išvaizdą plaukų, suteikia plaukams sveiką blizgesį ir elastingumą.
Karma stiprina imuninę sistemą, leidžia rūpintis dilimui dantų.
Jausmai Grožis yra maisto tinka rūšių, aukštos kokybės, subalansuotą, turtingas mineralų, sudarytas tik iš natūralių ingredientų. Ji apima grūdų pupelės ir žirniai (baltymo), žemės riešutų (nepakeičiamas riebalų rūgštis ir vitaminas E), stimuliuojančių energijos dribsniai kukurūzų ir avižų ir visą krevetė (baltymo). Jie sukūrė moksliškai.


Ingredientai:

Kukurūzų (12% kukurūzų dribsniai, avižų 5%), augalinis šalutiniai produktai, daržovių (5,6% ir 5,6 pupelių dribsniai žirnių dribsnius), vaisiai, riešutai (4% žemės riešutai), moliuskai ir vėžiagyviai (2% krevečių ), pienas ir pieno produktai, cukranendrių melasos, mineralai, aliejai ir riebalai, koncentruotos alavijų - alavijo.

Analizė:

Baltymai 15%
Riebalai 5%
Žalia ląsteliena 9%
Pelenai 4%
Drėgmė 12%
Kalcio 0,5%
Fosforas 0,4%
Techniniai parametrai:
Kategoria:
Dla chomika
Rodzaj produktu:
Pokarm
Waga opakowania:
500 g - 999 g
Klauskite produkto

Jei aukščiau pateiktas aprašymas jums nepakanka, atsiųskite mums klausimą apie šį produktą. Mes stengsimės kuo greičiau atsakyti.

Duomenys tvarkomi pagal privatumo politika, Pateikdami juos, jūs sutinkate su jo nuostatomis.

Žvaigždute pažymėti laukai yra privalomi
Mūsų klientų nuomonės
Svetainėje naudojami slapukai, kad paslaugos būtų teikiamos pagal Slapukų politika. Savo naršyklėje galite nurodyti saugojimo ar prieigos prie slapukų sąlygas.
Aš suprantu
pixel