TROPICAL Betta Granulat - granuliuotas maistas kovotojams 10g

  • TROPICAL Betta Granulat - granuliuotas maistas kovotojams 10g
gamintojas: Tropical
Produkto kodas: 18849
0,60 €
/ Vnt.

Lengvas prekių grąžinimas

Pirkite ir patikrinkite taikiai namuose. Viduje 30 Galite atsisakyti sutarties nepateikdami priežasčių.
Rodyti išsamią informaciją
30 dienų nuo sutarties nutraukimo
Svarbiausia yra jūsų pirkinių pasitenkinimas. Jūs galite grąžinti iš mūsų užsakytus produktus 30 dienos nepateikiant priežasties .
Nėra streso ir baimės
Dėl mūsų parduotuvės integravimo pigiai grąžinama „Poczta Polska“ , kurią perkate be streso ir nerimauti, kad įsigytų prekių grąžinimas bus problemiškas.
Paprastas kūrėjas grįžta
Visą mūsų parduotuvės grąžą tvarko paprastas grąžinimo vedlys , kuris suteikia galimybę siųsti grąžinimo paketą.

BETTA Granulat
PAGRINDINIS granuliuota maisto Betta

BETTA GRANULATE yra pilnas maisto granulių, policijos ir kitų labirintinę žuvies formą. Optimalus pasirinkimas tinkamos sudėties ir dydžio granulių kad šis maistas yra noriai valgyti visą kovotojų, dryžuotosios kolizos, wielkopłetwy ir prętniki. FED nuolat gerina spalvą žuvų. BETTA Granulat gaminami naudojant pažangiausias technologijas teikti aukščiausios kokybės produktą.

Šėrimo: kelis kartus per dieną mažomis porcijomis.

Visaverčio pašaro dekoratyvinių žuvų. Sudėtis: žuvis ir žuvies produktai, javai, augalinės kilmės baltymų ekstraktai, moliuskai ir vėžiagyviai, mėsa ir gyvūninės kilmės dariniai (analogų miltų), augalinės kilmės produktuose, dumbliai, mielės, aliejai ir riebalai, mineralinės kilmės. Priedai: Vitaminai, PRO vitaminų ir chemiškai aiškiai apibrėžtos medžiagos turintys panašią galią: Vit. A27 000 TV / kg kūno svorio ir sąmojo. D3 2 000 TV / kg kūno svorio ir sąmojo. El 130 mg / kg, Wit. C 550 mg / kg,. Mišiniai mikroelementų: E1 Geležis 38,0 mg / kg, E6 cinkas 10.2 mg / kg, manganas E5 7,8 mg / kg, E4 vario 1,8 mg / kg, jodas E2 0,2 ​​mg / kg, E8 seleno, 0,2 mg / kg, o E7 molibdeno 0,04 mg / kg, o E3 kobalto 0,012 mg / kg. Dažikliai: 80 mg astaksantino / kg. Antioksidantų. Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai 50,0%, aliejai ir riebalai 4,7%, žalia ląsteliena 2,0%, drėgmė 10,0%.

Sudėtyje yra žuvų miltų - negali būti šeriami atrajotojai.

Techniniai parametrai:
Kategoria:
Akwarystyka
Rodzaj produktu:
Pokarm dla rybek
Waga opakowania:
0 g - 200 g
Klauskite produkto

Jei aukščiau pateiktas aprašymas jums nepakanka, atsiųskite mums klausimą apie šį produktą. Mes stengsimės kuo greičiau atsakyti.

Duomenys tvarkomi pagal privatumo politika, Pateikdami juos, jūs sutinkate su jo nuostatomis.

Žvaigždute pažymėti laukai yra privalomi
Mūsų klientų nuomonės
Svetainėje naudojami slapukai, kad paslaugos būtų teikiamos pagal Slapukų politika. Savo naršyklėje galite nurodyti saugojimo ar prieigos prie slapukų sąlygas.
Aš suprantu
pixel