TROPICAL BIOREPT L - maistas vėžliams 100 ml / 28g

  • TROPICAL BIOREPT L - maistas vėžliams 100 ml / 28g
gamintojas: Tropical
Produkto kodas: 18850
1,00 €
/ Vnt.

Lengvas prekių grąžinimas

Pirkite ir patikrinkite taikiai namuose. Viduje 30 Galite atsisakyti sutarties nepateikdami priežasčių.
Rodyti išsamią informaciją
30 dienų nuo sutarties nutraukimo
Svarbiausia yra jūsų pirkinių pasitenkinimas. Jūs galite grąžinti iš mūsų užsakytus produktus 30 dienos nepateikiant priežasties .
Nėra streso ir baimės
Dėl mūsų parduotuvės integravimo pigiai grąžinama „Poczta Polska“ , kurią perkate be streso ir nerimauti, kad įsigytų prekių grąžinimas bus problemiškas.
Paprastas kūrėjas grįžta
Visą mūsų parduotuvės grąžą tvarko paprastas grąžinimo vedlys , kuris suteikia galimybę siųsti grąžinimo paketą.

BIOREPT L

Pagrindinis maistas vėžlių

BIOREPT L yra pełnoporcjowym, kelių komponentų maisto lazdelių kasdieniame šėrimo laikomų terariumai vėžlių forma. Maistas visų vėžlių nekantriai valgyti, lengvai virškinamas ir lengvai absorbuojamas. BIOREPT L yra optimaliai subalansuotas lygio pagrindinių ir papildomų maistinių medžiagų, atrinktų mitybos poreikius vėžliai.

Maitinimas: vėžliai yra šeriami sausas arba šiek tiek sudrėkintą maisto BIOREPT L, 2-3 kartus per dieną, kartais aktyviai maitinimasis. Tuo pačiu metu BIOREPT L gali būti naudojami kaip vertinga priemaišų švieži augalų maisto pašarų vėžlius. Nepanaudotas liekanos augalų maisto vakare turėtų būti pašalinti, kad būtų išvengta galimo Spleśnienie.

Visaverčiai pašarai ir vėžliai. Sudėtis: augalinės kilmės baltymų ekstraktai, augalinės kilmės produktai, grūdai, dumbliai, vaisiai, daržovės, mielės, vabzdžiai, aliejai ir riebalai, mineralinės kilmės. Priedai: Vitaminai, PRO vitaminų ir chemiškai aiškiai apibrėžtos medžiagos turintys panašią galią: Vit. A18 000 TV / kg kūno svorio ir sąmojo. 1 D3 200 TV / kg kūno svorio ir sąmojo. El 100 mg / kg, Wit. C 295 mg / kg,. Mišiniai mikroelementų: E1 Geležis 26,0 mg / kg, o E6, cinko 7,0 mg / kg,, mangano E5 5,5 mg / kg, o E4 vario 1,3 mg / kg, o E2 jodas 0,16 mg / kg, o E8 selenas 0,16 mg / kg, o E7 molibdeno 0,03 mg / kg, o E3 kobalto 0,01 mg / kg. Dažai. Antioksidantų. Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai 18,0%, aliejai ir riebalai 3,0%, žalia ląsteliena 4,5%, drėgmė 10,0%.

Sudėtyje yra žuvų miltų - negali būti šeriami atrajotojai.

Techniniai parametrai:
variantas:
100ml/28g
Kategoria:
Terrarystyka
Rodzaj produktu:
Pokarm
Waga opakowania:
0 g - 200 g
Klauskite produkto

Jei aukščiau pateiktas aprašymas jums nepakanka, atsiųskite mums klausimą apie šį produktą. Mes stengsimės kuo greičiau atsakyti.

Duomenys tvarkomi pagal privatumo politika, Pateikdami juos, jūs sutinkate su jo nuostatomis.

Žvaigždute pažymėti laukai yra privalomi
Mūsų klientų nuomonės
Svetainėje naudojami slapukai, kad paslaugos būtų teikiamos pagal Slapukų politika. Savo naršyklėje galite nurodyti saugojimo ar prieigos prie slapukų sąlygas.
Aš suprantu
pixel