TROPICAL Caridina Nano Sticks - pagrindinis maistas nykštukinėms krevetėms 10g

  • TROPICAL Caridina Nano Sticks - pagrindinis maistas nykštukinėms krevetėms 10g
gamintojas: Tropical
Produkto kodas: 18857
1,16 €
/ Vnt.

Lengvas prekių grąžinimas

Pirkite ir patikrinkite taikiai namuose. Viduje 30 Galite atsisakyti sutarties nepateikdami priežasčių.
Rodyti išsamią informaciją
30 dienų nuo sutarties nutraukimo
Svarbiausia yra jūsų pirkinių pasitenkinimas. Jūs galite grąžinti iš mūsų užsakytus produktus 30 dienos nepateikiant priežasties .
Nėra streso ir baimės
Dėl mūsų parduotuvės integravimo pigiai grąžinama „Poczta Polska“ , kurią perkate be streso ir nerimauti, kad įsigytų prekių grąžinimas bus problemiškas.
Paprastas kūrėjas grįžta
Visą mūsų parduotuvės grąžą tvarko paprastas grąžinimo vedlys , kuris suteikia galimybę siųsti grąžinimo paketą.

Caridina NANO LAZDOS
Pagrindinis maistas MAŽIEMS KREVETĖMIS

Caridina NANO STICKS yra pagrindinis, multi-ingredientas nuskendo mikropałeczek kasdieniniam maitinimui mažų krevečių (pvz., "Crystal Red) ir kitų vandens vėžiagyvių, įskaitant jūros. FED nuolat gerina spalvą ir stiprina iš molting procesą. Optimaliai pasirinktas receptas suteikia vėžiagyvių puikią sveikatą ir būklę.

Maitinimas: kelis kartus per dieną mažomis porcijomis.

Visaverčiai pašarai gėlo vandens ir jūros vėžiagyvių. Sudėtis: žuvis ir žuvies produktai, moliuskai ir vėžiagyviai, mėsa ir gyvūninės kilmės produktai, augalinės kilmės produktuose, dumbliai (įskaitant Spirulina platensis min 6%.), Javai, mielės, aliejai ir riebalai, mineralinės kilmės. Priedai: Vitaminai, PRO vitaminų ir chemiškai aiškiai apibrėžtos medžiagos turintys panašią galią: Vit. 36 000 TV / kg kūno svorio ir sąmojo. D3 2 200 TV / kg ir sąmojo. El 135 mg / kg, Wit. C 280 mg / kg,. Mišiniai mikroelementų: E1 Geležis 40,0 mg / kg, E6 cinkas 11.2 mg / kg, manganas E5 8,4 mg / kg, E4 varis 2,0 mg / kg, E2 jodo 0,24 mg / kg kūno svorio, E8 selenas 0,24 mg / kg, o E7 molibdeno 0,05 mg / kg, o E3 kobalto 0,013 mg / kg. Antioksidantų. Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai 34,5%, aliejai ir riebalai 5,6%, žalia ląsteliena 2,3%, drėgmė 10,0%.

Sudėtyje yra žuvų miltų - negali būti šeriami atrajotojai.

Techniniai parametrai:
Porządki:
import
Kategoria:
Akwarystyka
Rodzaj produktu:
Pokarm dla rybek
Waga opakowania:
0 g - 200 g
Klauskite produkto

Jei aukščiau pateiktas aprašymas jums nepakanka, atsiųskite mums klausimą apie šį produktą. Mes stengsimės kuo greičiau atsakyti.

Duomenys tvarkomi pagal privatumo politika, Pateikdami juos, jūs sutinkate su jo nuostatomis.

Žvaigždute pažymėti laukai yra privalomi
Mūsų klientų nuomonės
Svetainėje naudojami slapukai, kad paslaugos būtų teikiamos pagal Slapukų politika. Savo naršyklėje galite nurodyti saugojimo ar prieigos prie slapukų sąlygas.
Aš suprantu
pixel