TROPICAL Žalia Dumbliai Vafliai - daržovių maisto dumblių valgytojų ir kitos priedugnio žuvų ir vėžiagyvių 100ml / 45g

  • TROPICAL Žalia Dumbliai Vafliai - daržovių maisto dumblių valgytojų ir kitos priedugnio žuvų ir vėžiagyvių 100ml / 45g
gamintojas: Tropical
Produkto kodas: 18862
2,24 €
/ Vnt.

Lengvas prekių grąžinimas

Pirkite ir patikrinkite taikiai namuose. Viduje 30 Galite atsisakyti sutarties nepateikdami priežasčių.
Rodyti išsamią informaciją
30 dienų nuo sutarties nutraukimo
Svarbiausia yra jūsų pirkinių pasitenkinimas. Jūs galite grąžinti iš mūsų užsakytus produktus 30 dienos nepateikiant priežasties .
Nėra streso ir baimės
Dėl mūsų parduotuvės integravimo pigiai grąžinama „Poczta Polska“ , kurią perkate be streso ir nerimauti, kad įsigytų prekių grąžinimas bus problemiškas.
Paprastas kūrėjas grįžta
Visą mūsų parduotuvės grąžą tvarko paprastas grąžinimo vedlys , kuris suteikia galimybę siųsti grąžinimo paketą.

Žaliųjų dumblių ir kalėdaičiai
AUGALŲ nuskendo kalėdaičiai dumbliams valgytojai su spirulina

Paruoštos daržovių nuskendo kalėdaičiai kasdieninio maitinti visos žuvys, kurių šeimos Loricariidae - populiarus šamas, kuris savo mitybą reikia didelį kiekį augalų ir dumblių. Hydrostabilność dideli vafliai tai leidžia žuvų arti prie natūraliu būdu šėrimo grupę - į iš šamų daug maisto pobūdžio pavogta iš kietų paviršių. Didelis ląstelienos kiekis ir papildyti Spirulina, reguliuoja virškinimo procesus ir apsaugo žuvis nuo pavojingų poveikių vidurių užkietėjimas.

Maitinimas: kalėdaičiai įmestas į akvariumo kelis kartus per dieną. Mes pašarų žuvims šerti naktį po gesinimo šviesas į akvariumą.

Maistas HYDROSTABILNY ir nėra drumstumo!

Visaverčio pašaro dekoratyvinių žuvų. Sudėtis: augalinės kilmės dariniai, augalinės kilmės baltymų ekstraktai, dumbliai, žuvis ir žuvies produktai, moliuskai ir vėžiagyviai, grūdai, mėsa ir gyvūninės kilmės produktai, mielės, aliejai ir riebalai, mineralinės kilmės (Spirulina platensis min 3%.). Priedai: Vitaminai, PRO vitaminų ir chemiškai aiškiai apibrėžtos medžiagos turintys panašią galią: Vit. A 28 000 TV / kg kūno svorio ir sąmojo. D3 2 000 TV / kg kūno svorio ir sąmojo. E 120 mg / kg, Wit. C 585 mg / kg,. Mišiniai mikroelementų: E1 Geležis 43,2 mg / kg, o E6 Cinko 12,0 mg / kg, o E5 mangano 9,0 mg / kg, o E4 vario 2,2 mg / kg, E2 jodas 0,26 mg / kg, o E8 selenas 0,26 mg / kg, o E7 molibdeno 0,06 mg / kg, o E3 kobalto 0,014 mg / kg. Dažai. Antioksidantų. Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai 45,0%, aliejai ir riebalai 6,0%, žalia ląsteliena 5,0%, drėgmė 10,0%.

Sudėtyje yra žuvų miltų - negali būti šeriami atrajotojai.

Techniniai parametrai:
variantas:
100ml/45g
Kategoria:
Akwarystyka
Now on sale:
Wybrane akwaria -40%
Rodzaj produktu:
Pokarm dla rybek
Waga opakowania:
0 g - 200 g
Klauskite produkto

Jei aukščiau pateiktas aprašymas jums nepakanka, atsiųskite mums klausimą apie šį produktą. Mes stengsimės kuo greičiau atsakyti.

Duomenys tvarkomi pagal privatumo politika, Pateikdami juos, jūs sutinkate su jo nuostatomis.

Žvaigždute pažymėti laukai yra privalomi
Mūsų klientų nuomonės
Svetainėje naudojami slapukai, kad paslaugos būtų teikiamos pagal Slapukų politika. Savo naršyklėje galite nurodyti saugojimo ar prieigos prie slapukų sąlygas.
Aš suprantu
pixel