TROPICAL Kirysek - granuliuotas maistas mažoms žuvims 100ml / 68g

  • TROPICAL Kirysek - granuliuotas maistas mažoms žuvims 100ml / 68g
gamintojas: Tropical
Produkto kodas: 18864
1,70 €
/ Vnt.

Lengvas prekių grąžinimas

Pirkite ir patikrinkite taikiai namuose. Viduje 30 Galite atsisakyti sutarties nepateikdami priežasčių.
Rodyti išsamią informaciją
30 dienų nuo sutarties nutraukimo
Svarbiausia yra jūsų pirkinių pasitenkinimas. Jūs galite grąžinti iš mūsų užsakytus produktus 30 dienos nepateikiant priežasties .
Nėra streso ir baimės
Dėl mūsų parduotuvės integravimo pigiai grąžinama „Poczta Polska“ , kurią perkate be streso ir nerimauti, kad įsigytų prekių grąžinimas bus problemiškas.
Paprastas kūrėjas grįžta
Visą mūsų parduotuvės grąžą tvarko paprastas grąžinimo vedlys , kuris suteikia galimybę siųsti grąžinimo paketą.

KIRYSEK
MINIGRANULAT akvariume auginamoms žuvims, kad pašarų DNR

KIRYSEK yra pełnoporcjowym maisto į baudos forma, sumažės iki granulių, skirtų kasdieniam šėrimo Corydoras, šamus, vijūnai, piskorków ir visų kitų žuvų, pašarų, akvariumo dugno apačioje.

Maitinimas: kelis kartus per dieną, mažomis porcijomis.

Visaverčio pašaro dekoratyvinių žuvų. Sudėtis: žuvis ir žuvies produktai, augalinės kilmės produktai, augalinių baltymų ekstraktai, moliuskai ir vėžiagyviai, grūdai, mėsa ir gyvūninės kilmės dariniai, dumbliai, mielės, aliejai ir riebalai, mineralinės kilmės. Priedai: Vitaminai, PRO vitaminų ir chemiškai aiškiai apibrėžtos medžiagos turintys panašią galią: Vit. A24 000 TV / kg kūno svorio ir sąmojo. D3 2 000 TV / kg kūno svorio ir sąmojo. E 80 mg / kg ir sąmojo. C 250 mg / kg,. Mišiniai mikroelementų: E1 Geležis 26,5 mg / kg, o E6, cinko 7,4 mg / kg,, mangano E5 5,5 mg / kg, o E4 vario 1,2 mg / kg, E2 jodas 0,15 mg / kg, o E8 selenas 0,15 mg / kg, o E7 molibdeno 0,04 mg / kg, o E3 kobalto 0,01 mg / kg. Lecitinas. Dažai. Antioksidantų. Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai 48,0%, aliejai ir riebalai 8,0%, žalia ląsteliena 3,0%, drėgmė 10,0%.

Sudėtyje yra žuvų miltų - negali būti šeriami atrajotojai.

Techniniai parametrai:
Kategoria:
Akwarystyka
Rodzaj produktu:
Pokarm dla rybek
Waga opakowania:
0 g - 200 g
Klauskite produkto

Jei aukščiau pateiktas aprašymas jums nepakanka, atsiųskite mums klausimą apie šį produktą. Mes stengsimės kuo greičiau atsakyti.

Duomenys tvarkomi pagal privatumo politika, Pateikdami juos, jūs sutinkate su jo nuostatomis.

Žvaigždute pažymėti laukai yra privalomi
Mūsų klientų nuomonės
Svetainėje naudojami slapukai, kad paslaugos būtų teikiamos pagal Slapukų politika. Savo naršyklėje galite nurodyti saugojimo ar prieigos prie slapukų sąlygas.
Aš suprantu
pixel