TROPICAL Pleco's Tabin - augalinis maistas žolėdžiams didelės rūšies 50ml / 30g

  • TROPICAL Pleco's Tabin - augalinis maistas žolėdžiams didelės rūšies 50ml / 30g
gamintojas: Tropical
Produkto kodas: 18866
3,55 €
/ Vnt.

Lengvas prekių grąžinimas

Pirkite ir patikrinkite taikiai namuose. Viduje 30 Galite atsisakyti sutarties nepateikdami priežasčių.
Rodyti išsamią informaciją
30 dienų nuo sutarties nutraukimo
Svarbiausia yra jūsų pirkinių pasitenkinimas. Jūs galite grąžinti iš mūsų užsakytus produktus 30 dienos nepateikiant priežasties .
Nėra streso ir baimės
Dėl mūsų parduotuvės integravimo pigiai grąžinama „Poczta Polska“ , kurią perkate be streso ir nerimauti, kad įsigytų prekių grąžinimas bus problemiškas.
Paprastas kūrėjas grįžta
Visą mūsų parduotuvės grąžą tvarko paprastas grąžinimo vedlys , kuris suteikia galimybę siųsti grąžinimo paketą.

PLECO'STABIN
SUDĖTYJE valgio ĄŽUOLAS
MAISTAS IR PRIEDU Spirulina ąžuolo medienos didelių šamų


PLECO'STABIN -. Specialusis, išsami, maisto formos Lenticular, nuskendo tablečių 25 mm diametro, skirti didelių žuvų rūšių, pavyzdžiui Hypostomus plecostomus, šeimos zbrojnikowatych (Loricariidae). Tai leidžia arti natūraliu būdu maitinti per lėtai trinties tabletės. PLECO'STABIN yra 36% Spirulina platensis - dumblių, kurie suteikia lengvai virškinamas baltymų, natūralių karotinoidų, vitaminų ir mikroelementų ir medžiagų, kurios didina atsparumą ligoms. Rupiniai ąžuolo medienos Priedas teigiamai veikia virškinimo procesus ir užtikrina puikų bendrą būklę tipiškas "drewnojady" tipo baryancistrus, Panaque ir mažų rūšių, genčių Panaqolus ir Peckoltia, kurių mediena yra esminė dietos. Dėl aukštos kokybės PLECO'STABIN ypač rekomenduojamas zbrojnikowatych atstovus profesionalių veisėjų, kaip maistas mailiui.

Maitinimas: Priklausomai nuo žuvų ir aktoriai dydžio išmesti į rezervuarą 1 ar daugiau tablečių. Negalima apsivalgyti.

Visaverčio pašaro dekoratyvinių žuvų. Sudėtis: dumbliai (įskaitant Spirulina platensis min 36%), žuvų ir žuvų produktų, grūdų, daržovių baltymų ekstraktai, moliuskai ir vėžiagyviai, mėsa ir gyvūninės kilmės produktų, mielių, augaliniai produktai (įskaitant miltus ąžuolo min 1.0. %), pienas ir pieno produktai, aliejai ir riebalai, mineralinės kilmės. Priedai: Vitaminai, PRO vitaminų ir chemiškai aiškiai apibrėžtos medžiagos turintys panašią galią: Vit. Taikoma 20 800 TV / kg ir sąmojo. 1 D3 140 TV / kg ir sąmojo. El 70 mg / kg, vit. C 290 mg / kg,. Mišiniai mikroelementų: E1 Geležis 23,6 mg / kg, o E6, cinko 6,4 mg / kg,, mangano E5 4,6 mg / kg, o E4 vario 1,0 mg / kg, E2 jodas 0,14 mg / kg, o E8 selenas 0,14 mg / kg, o E7 molibdeno 0,03 mg / kg, o E3 kobalto 0,007 mg / kg. Lecitinas. Dažai. Antioksidantų. Analitinės sudedamosios dalys: 43,0% Žali baltymai, riebalai ir aliejus 5,0%, žalios ląstelienos 3,5%, drėgmė 10,0%.

Sudėtyje yra žuvų miltų - negali būti šeriami atrajotojai.

Techniniai parametrai:
Kategoria:
Akwarystyka
Rodzaj produktu:
Pokarm dla rybek
Waga opakowania:
0 g - 200 g
Klauskite produkto

Jei aukščiau pateiktas aprašymas jums nepakanka, atsiųskite mums klausimą apie šį produktą. Mes stengsimės kuo greičiau atsakyti.

Duomenys tvarkomi pagal privatumo politika, Pateikdami juos, jūs sutinkate su jo nuostatomis.

Žvaigždute pažymėti laukai yra privalomi
Mūsų klientų nuomonės
Svetainėje naudojami slapukai, kad paslaugos būtų teikiamos pagal Slapukų politika. Savo naršyklėje galite nurodyti saugojimo ar prieigos prie slapukų sąlygas.
Aš suprantu
pixel