TROPICAL Supervit Mini Granulės - granuliuotas maistas žuvims 10g

  • TROPICAL Supervit Mini Granulės - granuliuotas maistas žuvims 10g
gamintojas: Tropical
Produkto kodas: 18877
0,31 €
/ Vnt.

Lengvas prekių grąžinimas

Pirkite ir patikrinkite taikiai namuose. Viduje 30 Galite atsisakyti sutarties nepateikdami priežasčių.
Rodyti išsamią informaciją
30 dienų nuo sutarties nutraukimo
Svarbiausia yra jūsų pirkinių pasitenkinimas. Jūs galite grąžinti iš mūsų užsakytus produktus 30 dienos nepateikiant priežasties .
Nėra streso ir baimės
Dėl mūsų parduotuvės integravimo pigiai grąžinama „Poczta Polska“ , kurią perkate be streso ir nerimauti, kad įsigytų prekių grąžinimas bus problemiškas.
Paprastas kūrėjas grįžta
Visą mūsų parduotuvės grąžą tvarko paprastas grąžinimo vedlys , kuris suteikia galimybę siųsti grąžinimo paketą.

SUPERVIT MINI Granulat

Pagrindinis maistas visoms mažoms akvariumo žuvų ir vėžiagyvių

SUPERVIT MINI Granulat yra baigtas, multi-ingredientas granuliuoti maisto kasdieniniam maitinimui visų mažo akvariumo žuvų, vėžiagyvių (įskaitant Triops spp.) Ir kitų mažų akvariumų gyventojų. Specialiai atrinkti maistinių medžiagų remti sveiką augimą ir gražus spalvą žuvies.

Maitinimas: kelis kartus per dieną mažomis porcijomis.

Visaverčio pašaro dekoratyvinių žuvų. Sudėtis: žuvis ir žuvies produktai, augalinės kilmės produktai, augalinių baltymų ekstraktai, moliuskai ir vėžiagyviai, grūdai, mėsa ir gyvūninės kilmės produktai, dumbliai, mielės (įskaitant beta-1,3 / 1,6-gliukano 1 000 mg / kg) , aliejai ir riebalai, mineralinės kilmės. Priedai: Vitaminai, PRO vitaminų ir chemiškai aiškiai apibrėžtos medžiagos turintys panašią galią: Vit. A 29 800 TV / kg ir sąmojo. 1 D3 890 TV / kg ir sąmojo. El 100 mg / kg, Wit. C 500 mg / kg,. Mišiniai mikroelementų: E1 Geležis 37,8 mg / kg, E6 cinkas 10.5 mg / kg, manganas E5 7,8 mg / kg, E4 varis 1.7 mg / kg, E2 jodo 0,23 mg / kg, E8 selenas 0,23 mg / kg, o E7 molibdeno 0,05 mg / kg, o E3 kobalto 0,012 mg / kg. Dažai. Antioksidantų. Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai 48,0%, aliejai ir riebalai 8,0%, žalia ląsteliena 3,0%, drėgmė 10,0%.

Sudėtyje yra žuvų miltų - negali būti šeriami atrajotojai.

Techniniai parametrai:
variantas:
10g
Kategoria:
Akwarystyka
Rodzaj produktu:
Pokarm dla rybek
Waga opakowania:
0 g - 200 g
Klauskite produkto

Jei aukščiau pateiktas aprašymas jums nepakanka, atsiųskite mums klausimą apie šį produktą. Mes stengsimės kuo greičiau atsakyti.

Duomenys tvarkomi pagal privatumo politika, Pateikdami juos, jūs sutinkate su jo nuostatomis.

Žvaigždute pažymėti laukai yra privalomi
Mūsų klientų nuomonės
Svetainėje naudojami slapukai, kad paslaugos būtų teikiamos pagal Slapukų politika. Savo naršyklėje galite nurodyti saugojimo ar prieigos prie slapukų sąlygas.
Aš suprantu
pixel