Atostogų SERA - maisto tabletės žuvų 2tabl

  • Atostogų SERA - maisto tabletės žuvų 2tabl
gamintojas: Sera
Produkto kodas: 18938
0,99 €
/ Vnt.

Lengvas prekių grąžinimas

Pirkite ir patikrinkite taikiai namuose. Viduje 30 Galite atsisakyti sutarties nepateikdami priežasčių.
Rodyti išsamią informaciją
30 dienų nuo sutarties nutraukimo
Svarbiausia yra jūsų pirkinių pasitenkinimas. Jūs galite grąžinti iš mūsų užsakytus produktus 30 dienos nepateikiant priežasties .
Nėra streso ir baimės
Dėl mūsų parduotuvės integravimo pigiai grąžinama „Poczta Polska“ , kurią perkate be streso ir nerimauti, kad įsigytų prekių grąžinimas bus problemiškas.
Paprastas kūrėjas grįžta
Visą mūsų parduotuvės grąžą tvarko paprastas grąžinimo vedlys , kuris suteikia galimybę siųsti grąžinimo paketą.

Serumai poilsis

Kiekvienas aquarist žino šią problemą: Jūs planuojate kelių dienų nebuvimo, ir nenorite palikti savo žuvis į nepatyrusių žmonių priežiūrai. Idealus sprendimas yra šventė sūris.


Serumai sukūrė naują maisto žuvims, jų ėdalas per savo nesant, pvz. Per savaitgalį ar atostogas. Naujoviška gamybos procesas leidžia aukštos kokybės, maistinės tabletės preparatą, kuris septynias dienas likti stabilios vandenyje, o ne suyra. Vertingi komponentai, esančios sūrio atostogų, palaipsniui išleistas, įskaitant žuvis gali valgyti juos sluoksnis po sluoksnio. Kruopščiai atrinkti ingredientai, pvz., Baltymų ir gyvybei svarbių mineralų, užtikrinti, kad maisto šventė sūris nekantriai valgyti visų žuvų akvariume daugiabučių rūšių.

Techniniai parametrai:
Kategoria:
Akwarystyka
Rodzaj produktu:
Pokarm dla rybek
Waga opakowania:
0 g - 200 g
Klauskite produkto

Jei aukščiau pateiktas aprašymas jums nepakanka, atsiųskite mums klausimą apie šį produktą. Mes stengsimės kuo greičiau atsakyti.

Duomenys tvarkomi pagal privatumo politika, Pateikdami juos, jūs sutinkate su jo nuostatomis.

Žvaigždute pažymėti laukai yra privalomi
Mūsų klientų nuomonės
Svetainėje naudojami slapukai, kad paslaugos būtų teikiamos pagal Slapukų politika. Savo naršyklėje galite nurodyti saugojimo ar prieigos prie slapukų sąlygas.
Aš suprantu
pixel