SERA Crabs Natural - maistas krabams 100ml

  • SERA Crabs Natural - maistas krabams 100ml
gamintojas: Sera
Produkto kodas: 18947
3,40 €
/ Vnt.

Lengvas prekių grąžinimas

Pirkite ir patikrinkite taikiai namuose. Viduje 30 Galite atsisakyti sutarties nepateikdami priežasčių.
Rodyti išsamią informaciją
30 dienų nuo sutarties nutraukimo
Svarbiausia yra jūsų pirkinių pasitenkinimas. Jūs galite grąžinti iš mūsų užsakytus produktus 30 dienos nepateikiant priežasties .
Nėra streso ir baimės
Dėl mūsų parduotuvės integravimo pigiai grąžinama „Poczta Polska“ , kurią perkate be streso ir nerimauti, kad įsigytų prekių grąžinimas bus problemiškas.
Paprastas kūrėjas grįžta
Visą mūsų parduotuvės grąžą tvarko paprastas grąžinimo vedlys , kuris suteikia galimybę siųsti grąžinimo paketą.
Su serumai krabai natūralus, serumai pristato naują segtukų dietos šviežių ir sūraus vandens akvariumams, optimaliai tinka vėžio reikalavimus.

Aukštos kokybės medžiagos yra specialiai rengiami jų mitybos ir virškinimą. Todėl šie natūralių maisto produktų išvengti nereikalingų vandens taršą ir užtikrina puikią gyvybingumą šių populiarių vėžiagyvių. Be to, serumai krabai natūralus yra puikiai pritaikyta Atsiskyrėlis krabų poreikius.

serumai krabai natūralus yra energija, pagrindinės dietos naujo asortimento sūrių, skirtų krevečių. Nekilnojamas turtas: mitybos aprašymą laikantis gamtos reikalavimus ir VIP formulę pastovaus kokybės paramos sveikam vystymuisi su reguliariai šėrimosi. Nuolatiniai kūdikį naujienos sūriai suteikia vaisingumą, gyvybingumą ir lakuotais spalvą gyvūnų.

Serumai krabai natūralus leidžia vienu metu šėrimo krevetės ir vėžių. Skęstantis ir išlaikyti savo formą volai išvengti nereikalingų vandens taršą, ypač mažose biotopų akvariumuose. Jie optimaliai pritaikytas prie mitybos įpročius gyvūnų, kurie yra šiek tiek virškinamas.

Aukštos kokybės medžiagos yra jodo turtingas rudadumbliai, dilgėlių lapai zwyczjnej ir gluosnio žievės pluošto turtingas alksnio kankorėžių to, taip pat didelį kiekį Spirulina dumblių. Papildomas privalumas yra tinkamas lygis mineralų ir omega riebalų rūgščių.

Techniniai parametrai:
Kategoria:
Akwarystyka
Rodzaj produktu:
Pokarm dla rybek
Waga opakowania:
0 g - 200 g
Klauskite produkto

Jei aukščiau pateiktas aprašymas jums nepakanka, atsiųskite mums klausimą apie šį produktą. Mes stengsimės kuo greičiau atsakyti.

Duomenys tvarkomi pagal privatumo politika, Pateikdami juos, jūs sutinkate su jo nuostatomis.

Žvaigždute pažymėti laukai yra privalomi
Mūsų klientų nuomonės
Svetainėje naudojami slapukai, kad paslaugos būtų teikiamos pagal Slapukų politika. Savo naršyklėje galite nurodyti saugojimo ar prieigos prie slapukų sąlygas.
Aš suprantu
pixel