SHEBA Cuisine su jautiena padaže - maišelis 85g

  • SHEBA Cuisine su jautiena padaže - maišelis 85g
gamintojas: Sheba
Produkto kodas: 19658
1,27 €
/ Vnt.

Pigesni rinkinyje!

Prekių kaina už rinkinio ribųRinkinio kaina
SHEBA Cuisine su jautiena padaže - maišelis 36x85gSHEBA Cuisine su jautiena padaže - maišelis 36x85g45,72 €44,53 €sutaupyti (2.60%)
SHEBA Cuisine su jautiena padaže - maišelis 12x85gSHEBA Cuisine su jautiena padaže - maišelis 12x85g15,24 €14,84 €sutaupyti (2.62%)
SHEBA Cuisine su jautiena padaže - maišelis 24x85gSHEBA Cuisine su jautiena padaže - maišelis 24x85g30,48 €29,69 €sutaupyti (2.59%)
SHEBA Cuisine su jautiena padaže - maišelis 6x85gSHEBA Cuisine su jautiena padaže - maišelis 6x85g7,62 €7,42 €sutaupyti (2.62%)

Lengvas prekių grąžinimas

Pirkite ir patikrinkite taikiai namuose. Viduje 30 Galite atsisakyti sutarties nepateikdami priežasčių.
Rodyti išsamią informaciją
30 dienų nuo sutarties nutraukimo
Svarbiausia yra jūsų pirkinių pasitenkinimas. Jūs galite grąžinti iš mūsų užsakytus produktus 30 dienos nepateikiant priežasties .
Nėra streso ir baimės
Dėl mūsų parduotuvės integravimo pigiai grąžinama „Poczta Polska“ , kurią perkate be streso ir nerimauti, kad įsigytų prekių grąžinimas bus problemiškas.
Paprastas kūrėjas grįžta
Visą mūsų parduotuvės grąžą tvarko paprastas grąžinimo vedlys , kuris suteikia galimybę siųsti grąžinimo paketą.

Jei norite visiškai patenkinti jūsų katė gomurį, suteikia jam išskirtinį patiekalą Sheba mini filė jautienos Tai aukštos maistinės vertės patiekalas yra baltymų šaltinis, riebalai niebędnych kuriuo kaulai, dantys ir dantenos jūsų katė bus sveikas ir stiprus. Su Vitaminai Jūsų draugas visada bus geros nuotaikos žaisti, ir eteriniai mikroelementai padės jam atgauti energiją už kiekvieną paskesnį dieną. Subtilus morsels jautienos ypač pasimėgauti kiekviena katė.

Analitinės sudedamosios dalys (%): baltymai 9,5%, riebalų kiekis 5, 2 neorganinėmis medžiagomis, žalios ląstelienos 0,3, drėgmė 80

 

Mėsos ir šalutinių produktų zwierzęcrgo, įskaitant 4% jautienos), grūdai, mineralai, aliejai ir riebalai, Augalinis

 

Techniniai parametrai:
variantas:
85g
Karmos skonis:
Jautiena
Rodzaj produktu:
Karma mokra
Wiek pupila:
Dorosły
Wielkość opakowania:
0-2kg
Kategoria:
Dla kota
Rodzaj opakowania:
Saszetka
Waga opakowania:
0 g - 200 g
Klauskite produkto

Jei aukščiau pateiktas aprašymas jums nepakanka, atsiųskite mums klausimą apie šį produktą. Mes stengsimės kuo greičiau atsakyti.

Duomenys tvarkomi pagal privatumo politika, Pateikdami juos, jūs sutinkate su jo nuostatomis.

Žvaigždute pažymėti laukai yra privalomi
Mūsų klientų nuomonės
Svetainėje naudojami slapukai, kad paslaugos būtų teikiamos pagal Slapukų politika. Savo naršyklėje galite nurodyti saugojimo ar prieigos prie slapukų sąlygas.
Aš suprantu
pixel