BIOFAKTOR Vitaminium E Protect - preparatas balandžiams 100ml

  • BIOFAKTOR Vitaminium E Protect - preparatas balandžiams 100ml
gamintojas: Biofaktor
Produkto kodas: 19674
2,38 €
/ Vnt.

Lengvas prekių grąžinimas

Pirkite ir patikrinkite taikiai namuose. Viduje 30 Galite atsisakyti sutarties nepateikdami priežasčių.
Rodyti išsamią informaciją
30 dienų nuo sutarties nutraukimo
Svarbiausia yra jūsų pirkinių pasitenkinimas. Jūs galite grąžinti iš mūsų užsakytus produktus 30 dienos nepateikiant priežasties .
Nėra streso ir baimės
Dėl mūsų parduotuvės integravimo pigiai grąžinama „Poczta Polska“ , kurią perkate be streso ir nerimauti, kad įsigytų prekių grąžinimas bus problemiškas.
Paprastas kūrėjas grįžta
Visą mūsų parduotuvės grąžą tvarko paprastas grąžinimo vedlys , kuris suteikia galimybę siųsti grąžinimo paketą.

Savybės ir veiksmai:
Vitaminas E vaidina svarbų vaidmenį organizme. Jis reguliuoja angliavandenių apykaitą, glikogeno ekonomika, lytinių liaukų vystymąsi, medžiagų apykaitos hormonus (sąveika su priekinės hipofizės ir pagumburio), jis stimuliuoja antikūnų gamybą, veikia antidotiniu į ląsteliniai komponentai apykaitą, užkirsti kelią degeneracinius pokyčius raumenyse ir kepenyse. Jis turi galingą antioksidacinį aktyvumą stabilizuoti oksiduojamų membranos fosfolipidų, fermentų. Jis stimuliuoja reprodukcinės sistemos funkciją: vaisingumas, augimui ir vystymuisi kiaušinių ląstelių, tinkamą funkcionavimą, spermos skaičius, procentais apvaisinimo ir kiaušiniai, aukštos išgyvenamumas embrionų. Glaudžiai bendradarbiauja su selenu. Įtraukti į premikso amino rūgštys turi įtakos baltymų apykaitą organizme.

Indikacijos:

Jis naudojamas balandžių papildyti vitaminu E. Jis ypač rekomenduojamas sutrikimų vaisingumui vyrams ir moterims (pasikartojančių persileidimų, hipotirozė, kiaušidžių uždelsęs spermos gamybai, nevaisingumas besimptomė, antipatija neskaidrumo procesą, lašas neprofesionaliam, mirštančiais embrionais, prastos hatchability ir zapładnialność kiaušiniai), kepenų liga (degeneracija, nekrozė), ir per sveikimo po infekcinėmis ir parazitinėmis ligomis, ir su nustatytais sutrikimų judėjimo sistemos, kraujotakos ir nervų sistemos (degeneracija raumenų, širdies nepakankamumas, koordinacijos sutrikimas). Vitaminas E, taip pat turėtų būti skiriamas su apsinuodijimo maistu, ir keičia pašarų kokybę. Preparatas gerina medžiagų apykaitos procesus ir apsaugo trūkumas esminių amino rūgščių.

Dozavimas:
Kompozicija įvedama geriamojo vandens į 100 ml / 400 litrų vandens kiekio. Priklausomai nuo dozės poreikius gali būti padidintas 2-3 kartus.

Ilgaamžiškumas:
24 mėnesių.

Laikymas:
Į kambario temperatūroje šešėlyje.

Techniniai parametrai:
Kategoria:
Dla ptaków
Rodzaj produktu:
Pokarm
Waga opakowania:
0 g - 200 g
Klauskite produkto

Jei aukščiau pateiktas aprašymas jums nepakanka, atsiųskite mums klausimą apie šį produktą. Mes stengsimės kuo greičiau atsakyti.

Duomenys tvarkomi pagal privatumo politika, Pateikdami juos, jūs sutinkate su jo nuostatomis.

Žvaigždute pažymėti laukai yra privalomi
Mūsų klientų nuomonės
Svetainėje naudojami slapukai, kad paslaugos būtų teikiamos pagal Slapukų politika. Savo naršyklėje galite nurodyti saugojimo ar prieigos prie slapukų sąlygas.
Aš suprantu
pixel