TROPICAL Carnivore - maistas didelių plėšrios žuvies 500ml / 300g

  • TROPICAL Carnivore - maistas didelių plėšrios žuvies 500ml / 300g
gamintojas: Tropical
Produkto kodas: 19977
5,88 €
/ Vnt.

Lengvas prekių grąžinimas

Pirkite ir patikrinkite taikiai namuose. Viduje 30 Galite atsisakyti sutarties nepateikdami priežasčių.
Rodyti išsamią informaciją
30 dienų nuo sutarties nutraukimo
Svarbiausia yra jūsų pirkinių pasitenkinimas. Jūs galite grąžinti iš mūsų užsakytus produktus 30 dienos nepateikiant priežasties .
Nėra streso ir baimės
Dėl mūsų parduotuvės integravimo pigiai grąžinama „Poczta Polska“ , kurią perkate be streso ir nerimauti, kad įsigytų prekių grąžinimas bus problemiškas.
Paprastas kūrėjas grįžta
Visą mūsų parduotuvės grąžą tvarko paprastas grąžinimo vedlys , kuris suteikia galimybę siųsti grąžinimo paketą.

Aukštos baltymai, padengimo granulės apačioje - Carnivore - tai naujas pasiūlymas iš tropinių plėšrios žuvies mėgėjams. Aukšto lygio lengvai virškinamas baltymų patenkins šamas poreikius, taip pat labai reiklūs spindulių ir tt wężogłowów. Carnivore yra puikus maisto papildas visaėdis Loricariidae ir įdomų didesnių ciklidinių rūšių, kurios imasi maistą iš akvariumo dugne. Mažas kiekis krakmolo apsaugo plėšriosioms žuvį iš riebalų degeneracija vidaus organus. Naudojama HTST technologijų gamybos suteikia itin gerai įsisavinami maistinių medžiagų ir biologinio saugumo produkto komplektacijoje. Neprilygstama hydrostabilność daro granulės labai ilgai išlaiko savo struktūrą vandenį, be nesuteptų, ar atleisti vertingų maistinių medžiagų vandens. Esamas dietinis beta-gliukano, natūraliai remti imuninę sistemą. Carnivore granulės yra supakuotas į naują - Transparent - skardines su UV filtru. Šis paketas apima galimybę pamatyti turinį be atidaryti skardinę su pilna garantija maisto saugos ir jame yra maistinių medžiagų.

Techniniai parametrai:
Porządki:
import
Wielkość opakowania:
0-2kg
Kategoria:
Akwarystyka
Rodzaj produktu:
Pokarm dla rybek
Waga opakowania:
200 g - 499 g
Klauskite produkto

Jei aukščiau pateiktas aprašymas jums nepakanka, atsiųskite mums klausimą apie šį produktą. Mes stengsimės kuo greičiau atsakyti.

Duomenys tvarkomi pagal privatumo politika, Pateikdami juos, jūs sutinkate su jo nuostatomis.

Žvaigždute pažymėti laukai yra privalomi
Mūsų klientų nuomonės
Svetainėje naudojami slapukai, kad paslaugos būtų teikiamos pagal Slapukų politika. Savo naršyklėje galite nurodyti saugojimo ar prieigos prie slapukų sąlygas.
Aš suprantu
pixel