TROPICAL Duopack - Supervit 12g + 10ml ESKLARIN

  • TROPICAL Duopack - Supervit 12g + 10ml ESKLARIN
gamintojas: Tropical
Produkto kodas: 19980
0,47 €
/ Vnt.

Lengvas prekių grąžinimas

Pirkite ir patikrinkite taikiai namuose. Viduje 30 Galite atsisakyti sutarties nepateikdami priežasčių.
Rodyti išsamią informaciją
30 dienų nuo sutarties nutraukimo
Svarbiausia yra jūsų pirkinių pasitenkinimas. Jūs galite grąžinti iš mūsų užsakytus produktus 30 dienos nepateikiant priežasties .
Nėra streso ir baimės
Dėl mūsų parduotuvės integravimo pigiai grąžinama „Poczta Polska“ , kurią perkate be streso ir nerimauti, kad įsigytų prekių grąžinimas bus problemiškas.
Paprastas kūrėjas grįžta
Visą mūsų parduotuvės grąžą tvarko paprastas grąžinimo vedlys , kuris suteikia galimybę siųsti grąžinimo paketą.

PIRKTI ARBA GAUTI MŪSŲ LAIKOJE

Galite patikrinti, ar prekė yra sandėlyje, ar užsisakyti internetu ir pasiimti parduotuvėje.
Patikrinkite prieinamumą

Reklaminė duopack rinkinyje yra 12 gramų kelių SUPERVIT perdirbti į dribsnius maisto, praturtintas galinga, natūralios imuninės stimuliatorius - beta-gliukano, ir laisvosios mėginio paruošimo ESKLARIN, kurio pakanka vandens 50 litrų vandens iš čiaupo, susiejimas pavojingų sunkiųjų metalų druskas. Be to ESKLARIN apsaugo jautrią odą, žiaunų ir akis, ginti prieigą prie šių kenksmingų medžiagų, esančių vandentiekio vandenyje. Abi paketėlių yra pagaminti iš aliuminio folijos ir su sąlyga, patogūs uždarymo eilutę.

Pasitenkinimas, kad ateina iš kurių akvariumą yra pilna tik kai akvariumas Švarus vanduo ir žuvys yra sveikas. Duopack Supervit + ESKLARIN sveikas, gerai šeriami žuvų ir švaraus vandens. Norėdami tinkamai rūpintis žuvų ir vandens bestuburių prisiminti įvairų maistą. Šiam tikslui mes rekomenduojame naudojimą maistui perdirbti į dribsnius Supervit kartu su kitais produktais atogrąžų pavyzdys. Daržovių ir gyvybingumą ir spalvos. Švarus, tinkamai paruoštas žuvis vandenyje, teikti ESKLARIN ir kiti preparatai su platų įmonės Tropical.

Techniniai parametrai:
Porządki:
import
Kategoria:
Akwarystyka
Now on sale:
Wybrane akwaria -40%
Rodzaj produktu:
Pokarm dla rybek
Waga opakowania:
0 g - 200 g
Klauskite produkto

Jei aukščiau pateiktas aprašymas jums nepakanka, atsiųskite mums klausimą apie šį produktą. Mes stengsimės kuo greičiau atsakyti.

Duomenys tvarkomi pagal privatumo politika, Pateikdami juos, jūs sutinkate su jo nuostatomis.

Žvaigždute pažymėti laukai yra privalomi
Mūsų klientų nuomonės
Svetainėje naudojami slapukai, kad paslaugos būtų teikiamos pagal Slapukų politika. Savo naršyklėje galite nurodyti saugojimo ar prieigos prie slapukų sąlygas.
Aš suprantu
pixel