TROPICAL Flower Horn Adult Pellet - didinti maisto gėlių ragų ir kitų cichlids 500 ml / 190g

  • TROPICAL Flower Horn Adult Pellet - didinti maisto gėlių ragų ir kitų cichlids 500 ml / 190g
gamintojas: Tropical
Produkto kodas: 19982
5,52 €
/ Vnt.

Lengvas prekių grąžinimas

Pirkite ir patikrinkite taikiai namuose. Viduje 30 Galite atsisakyti sutarties nepateikdami priežasčių.
Rodyti išsamią informaciją
30 dienų nuo sutarties nutraukimo
Svarbiausia yra jūsų pirkinių pasitenkinimas. Jūs galite grąžinti iš mūsų užsakytus produktus 30 dienos nepateikiant priežasties .
Nėra streso ir baimės
Dėl mūsų parduotuvės integravimo pigiai grąžinama „Poczta Polska“ , kurią perkate be streso ir nerimauti, kad įsigytų prekių grąžinimas bus problemiškas.
Paprastas kūrėjas grįžta
Visą mūsų parduotuvės grąžą tvarko paprastas grąžinimo vedlys , kuris suteikia galimybę siųsti grąžinimo paketą.

PIRKTI ARBA GAUTI MŪSŲ LAIKOJE

Galite patikrinti, ar prekė yra sandėlyje, ar užsisakyti internetu ir pasiimti parduotuvėje.
Patikrinkite prieinamumą

Aukštos baltymų plūduriuojančius maisto granuliuotos gėlių ragų cichlids ir kitų rūšių šeimos Cichlidae forma. Maistas yra prieinami dviejų pritaikyta plėtros žuvų versijos stadijoje: Young (nepilnamečiams) ir suaugusiųjų (subrendęs egzemplioriai). Aukšto lygio lengvai prilygintą baltymų įtakoja žuvų ir Omega-3 ir omega-6 augimą formuojant savitą funkciją gėlių ragų ir kitų didelių cichlids iš Pietų ir Centrinės Amerikos riebalų auglys. Dabartiniai Dietiniai daržovių ingredientų ir Spirulina yra natūralių karotinoidų, kurios didina spalvą šaltinis. Mažas kiekis krakmolo apsaugo plėšriosioms žuvį iš riebalų degeneracija vidaus organus. Naudojama HTST technologijų gamybos suteikia itin gerai įsisavinami maistinių medžiagų ir biologinio saugumo produkto komplektacijoje. Beprecedentis hydrostabilność daro maistas labai ilgas išlaiko savo struktūrą vandeniu be Messing jį arba išleisti į vandenį su vertingų maistinių medžiagų. Gėlė HORN YOUNG PELLET ir gėlių HORN SUAUGUSIŲJŲ PELLET yra supakuoti į naujos rūšies skardinės, pagamintas iš skaidraus plastiko, kad būtų galima iš karto pamatyti, kaip ji iš tikrųjų atrodo kaip produkto komplektacijoje. Nežiūrint į savo skaidrumo, medžiagos efektyviai apsaugo nuo žalingo veiklos šviesos ir UV spindulių maisto.

Techniniai parametrai:
Porządki:
import
Kategoria:
Akwarystyka
Now on sale:
Wybrane akwaria -40%
Rodzaj produktu:
Pokarm dla rybek
Waga opakowania:
0 g - 200 g
Klauskite produkto

Jei aukščiau pateiktas aprašymas jums nepakanka, atsiųskite mums klausimą apie šį produktą. Mes stengsimės kuo greičiau atsakyti.

Duomenys tvarkomi pagal privatumo politika, Pateikdami juos, jūs sutinkate su jo nuostatomis.

Žvaigždute pažymėti laukai yra privalomi
Mūsų klientų nuomonės
Svetainėje naudojami slapukai, kad paslaugos būtų teikiamos pagal Slapukų politika. Savo naršyklėje galite nurodyti saugojimo ar prieigos prie slapukų sąlygas.
Aš suprantu
pixel