DR SEIDEL Flawitol aktyviems šunims - preparatas, stiprinantis raumenis 400g

  • DR SEIDEL  Flawitol aktyviems šunims - preparatas, stiprinantis raumenis 400g
gamintojas: Dr Seidl
Produkto kodas: 477
3,10 €
/ Vnt.

Lengvas prekių grąžinimas

Pirkite ir patikrinkite taikiai namuose. Viduje 30 Galite atsisakyti sutarties nepateikdami priežasčių.
Rodyti išsamią informaciją
30 dienų nuo sutarties nutraukimo
Svarbiausia yra jūsų pirkinių pasitenkinimas. Jūs galite grąžinti iš mūsų užsakytus produktus 30 dienos nepateikiant priežasties .
Nėra streso ir baimės
Dėl mūsų parduotuvės integravimo pigiai grąžinama „Poczta Polska“ , kurią perkate be streso ir nerimauti, kad įsigytų prekių grąžinimas bus problemiškas.
Paprastas kūrėjas grįžta
Visą mūsų parduotuvės grąžą tvarko paprastas grąžinimo vedlys , kuris suteikia galimybę siųsti grąžinimo paketą.


Taikymas

Flawitol su HMB už aktyviems šunims teigiamą poveikį dydžio ir raumenų darbui. HMB papildas pagerina energijos konversijos kursą, suteikiantį energijos, per padidintas fizinis krūvis reikalingas šaltinis, gerina fizinę veiklą ir palengvinti regeneraciją. Reguliariai vartojant vaisto padidina raumenų masę ir jėgą, kartu mažinant riebalų kiekį organizme.
Rekomendacijos

Kasdieniam naudojimui šunims su dideliu fiziniu aktyvumu ir medžiokliniai šunys ir paslaugų
Dozavimas

1 samtelis (10 g) / 8 kg ½ kaušeliai už 5 kg kūno svorio
Veikliosios medžiagos

Esančius rengimo HMB (3-hidroksi-3-methylbutyrate) gerina fizinį pajėgumą, ir palengvinti fizinio krūvio sukeltas raumenų regeneraciją. HMB yra viena iš nedaugelio egzistuojančių medžiagų, kurios efektyviai apsaugo raumenų ląsteles nuo žalos, kurią sukelia didelių pastangų. Ačiū, kad aktyvusis šuns raumenų HMB formuluojant būtų apsaugoti nuo nuovargio poveikį ir labai greitai regeneruoja. Tyrimų su šunimis ilgą atstumą rodo, kad didelis fizinis aktyvumas neturi sukelti šunims su HMB padidinti veiklos kreatinkinazės kiekis kraujo plazmoje, kuris yra labiausiai paplitęs rodiklis fizinio krūvio sukeliamo raumenų pažeidimo laipsnį.

Sudėtis: 1 kaušelius miltelių

1298,74 mg kalcio, fosforo 932,09 mg 3,78 mg magnio, vario 436,59 mg 75.64 mg jodo, geležies, 6.52 mg, 14.18 mg Selenas, Cinkas 4,5 mg, Vitaminas A IμG 472,5, 52,9 IμG Vitaminas D, Vitaminas E 3 IμG, 132 mg Vitaminas B1, B2 302 mg Vitaminas, 151 mg Vitaminas B6, Vitaminas B12 3,02 ug, Pantoteno rūgštis (vit. B5) 1,2 mg , Biotinas (Vit. A) 12 mg, 35.91 mg folio rūgštis, cholino (Vit. B4) 40 mg, 80 mg HMB, mielės 450 mg, 20 mg Flavonoidai
Komplektas

400g, 2kg


Techniniai parametrai:
Kategoria:
Dla psa
Zastosowanie:
Układ mięśniowy
Rodzaj produktu:
Witaminy i odżywki
Waga opakowania:
200 g - 499 g
Klauskite produkto

Jei aukščiau pateiktas aprašymas jums nepakanka, atsiųskite mums klausimą apie šį produktą. Mes stengsimės kuo greičiau atsakyti.

Duomenys tvarkomi pagal privatumo politika, Pateikdami juos, jūs sutinkate su jo nuostatomis.

Žvaigždute pažymėti laukai yra privalomi
Mūsų klientų nuomonės
Svetainėje naudojami slapukai, kad paslaugos būtų teikiamos pagal Slapukų politika. Savo naršyklėje galite nurodyti saugojimo ar prieigos prie slapukų sąlygas.
Aš suprantu
pixel