BAYER Advantix šunims - pipetė 4,0ml nuo 25 iki 40kg

  • BAYER Advantix šunims - pipetė 4,0ml nuo 25 iki 40kg
gamintojas: Bayer
Produkto kodas: 526
23,52 €
/ Vnt.

Lengvas prekių grąžinimas

Pirkite ir patikrinkite taikiai namuose. Viduje 30 Galite atsisakyti sutarties nepateikdami priežasčių.
Rodyti išsamią informaciją
30 dienų nuo sutarties nutraukimo
Svarbiausia yra jūsų pirkinių pasitenkinimas. Jūs galite grąžinti iš mūsų užsakytus produktus 30 dienos nepateikiant priežasties .
Nėra streso ir baimės
Dėl mūsų parduotuvės integravimo pigiai grąžinama „Poczta Polska“ , kurią perkate be streso ir nerimauti, kad įsigytų prekių grąžinimas bus problemiškas.
Paprastas kūrėjas grįžta
Visą mūsų parduotuvės grąžą tvarko paprastas grąžinimo vedlys , kuris suteikia galimybę siųsti grąžinimo paketą.

Kokybinė ir kiekybinė sudėtis:
Veikliosios medžiagos: imidakloprido ir permetrinas; 1 ml tirpalo yra 100 mg 500 mg imidakloprido ir permetrino.

Vaisto forma:
sprendimas išoriniam naudojimui (Spot-on) dėl pipetės

Naudojimo indikacijos:
prevencijos ir kovos su užkrėtimo erkėmis (Ixodes ricinus, Rhipicephalus sanguineus, Dermacentor spp.) ir blusų (Ctenocephalides spp.), šunims, taip pat atgrasyti uodų ir musių (Phlebotomus sp.). Jis gali būti naudojamas kaip dalis gydymo blusų alerginio dermatito (BAD).

Dozavimas ir vartojimo būdas:
Minimalus, rekomenduojama dozė yra 10 mg / kg kūno svorio imidakloprido ir 50 mg / kg kūno masės, permetrino. Tik naudojimui ant odos. Viena paraiška apsaugo vėliau užkrėtimo erkėmis ir blusomis keturias savaites, taip apribojant ligos riziką perduoti. Re užkrėtimo susijusia su naujos blusų augintinio aplinkoje atėjimas gali trukti šešias savaites ar ilgiau po gydymo pradžios. Tokiu atveju, gali būti būtina, daugiau nei vieną naudojimo preparate, priklausomai nuo parazitų, į aplinką, skaičių. Siekiant atgrasinti blusų egzistavimą aplinkoje, rekomenduojama naudoti kovos Suaugusios blusos ir pavienius asmenis raidos etapus apylinkėse priemones. Vienkartiniai valymo suteikia matomą atgrasyti nuo juodos musės ir uodai per keturias savaites, taip sumažinant perduodamų jų ligų riziką. Formulavimas išlaiko efektyvumą šlapi kailių gyvūno. Tačiau, yra dažnai sąlyčio su vandeniu atveju, gali tekti įtraukti formulavimą, priklausomai nuo ektoparazitų buvimo aplinka. Šiuo atveju, neturėtų būti naudojamas daugiau nei vieną kartą per savaitę. Tuo atveju, būtinumo plaunant šunų šampūnas, rekomenduojama padaryti prieš taikant maišymo, arba bent vieną savaitę po taikymo, siekiant išvengti, kad pakartoti procedūrą.

Kontraindikacijos:
Negalima naudoti šuniukams iki 7 savaičių amžiaus; Negalima naudoti katėms; nėra skirti naudoti kontraindikacijos nėštumui ir laktacijos metu.

Nepageidaujamas poveikis:
Retais atvejais tai gali pasireikšti šunims trumpalaikis odos padidėjusio jautrumo reakcijas (įskaitant simptomų niežulys ir paraudimas injekcijos vietoje) ir apatija.

Specialūs įspėjimai:
Reikėtų pasirūpinti, kad būtų išvengta sąlyčio su pipete turinio akis ar burną šuo, kuris yra naudojamas formuojant. Įsitikinti, kad produktas yra pateikta tinkamu būdu, kaip aprašyta skyriuje (doze). Visų pirma, tai nėra leidžiama laižymas administravimo svetainę, gydomam gyvūnui, ar kitų gyvūnų, su kuriais jis gyvena. Dėl specifinio fiziologinių sąlygų ir gebėjimo Pritaikysime tam tikrų junginių trūkumas, šis produktas negali būti naudojamas katėms. Šis produktas gali turėti rimtų ir žalingus
jo naudojimo katė ar kačių nuryti jį wylizującego šuo naujai taikomą formuluote. Jei ten buvo tokios aplinkybės, turite nedelsdami kreiptis į savo gydytoją.

Techniniai parametrai:
variantas:
BAYER Advantix dla psów od 25 do 40kg pipeta 4x4,0ml
Kategoria:
Dla psa
Rodzaj produktu:
Witaminy i odżywki
Zastosowanie:
Przeciwko kleszczom i pasożytom
Ważne::
Produkt OTC - Więcej informacji
Waga opakowania:
0 g - 200 g
Klauskite produkto

Jei aukščiau pateiktas aprašymas jums nepakanka, atsiųskite mums klausimą apie šį produktą. Mes stengsimės kuo greičiau atsakyti.

Duomenys tvarkomi pagal privatumo politika, Pateikdami juos, jūs sutinkate su jo nuostatomis.

Žvaigždute pažymėti laukai yra privalomi
Mūsų klientų nuomonės
Svetainėje naudojami slapukai, kad paslaugos būtų teikiamos pagal Slapukų politika. Savo naršyklėje galite nurodyti saugojimo ar prieigos prie slapukų sąlygas.
Aš suprantu
pixel