BUNNY FreshGrass Hay - šienas su daržovėmis 500g

  • BUNNY FreshGrass Hay - šienas su daržovėmis 500g
gamintojas: Bunny
Produkto kodas: 35031
3,53 €
/ Vnt.

Lengvas prekių grąžinimas

Pirkite ir patikrinkite taikiai namuose. Viduje 30 Galite atsisakyti sutarties nepateikdami priežasčių.
Rodyti išsamią informaciją
30 dienų nuo sutarties nutraukimo
Svarbiausia yra jūsų pirkinių pasitenkinimas. Jūs galite grąžinti iš mūsų užsakytus produktus 30 dienos nepateikiant priežasties .
Nėra streso ir baimės
Dėl mūsų parduotuvės integravimo pigiai grąžinama „Poczta Polska“ , kurią perkate be streso ir nerimauti, kad įsigytų prekių grąžinimas bus problemiškas.
Paprastas kūrėjas grįžta
Visą mūsų parduotuvės grąžą tvarko paprastas grąžinimo vedlys , kuris suteikia galimybę siųsti grąžinimo paketą.

Labai skanus, natūralus šienas su daržovėmis skirtų graužikams ir triušiams.

Švelniai džiovinti patalpoje.
Daug ląstelienos, traškūs, dulkių.

Šieno yra daugelio gyvūnų racioną štapelio. Procentas šieno meniu yra didelis ir todėl šieno kokybė yra ypač svarbi.
Šieno kokybė yra lemiamas veiksnys pašarų apetito stokos, taip pat svarbu nuo atsižvelgiant į tinkamą pusiausvyrą tarp visų maistinių medžiagų taško ir patenkinti poreikius ir lūkesčius gyvūnams. Zuikis Šienavimo šviežios žolės šienas yra aukščiausios kokybės savo labai įvairių rūšių žolių ir žaliųjų augalų.

Dėl augalų rūšių, šienapjūtės ir visą procesą gauti ir struktūra pluošto frakcijų turtingumas yra lemiantys veiksniai šieno kokybę. Ji įvertino galutinio produkto išbandyti, kad atitiktų specialius, griežtesnius reikalavimus kokybę. Jis tikrina, ar šienas, kylančių iš tiek daug skirtingų rūšių augalų, yra tinkamai intensyvus pojūčių skonio šaltinis ir kuris suteikia reikalingų maistinių medžiagų.
Kad nebūtų prarasti brangų gamtos vertybes augalų į šieną gamybai naudojami kontroliuojamomis sąlygomis patalpoje. Tokiu būdu galima išvengti neigiamo poveikio aplinkos veiksnių, šienas atrodo natūralu, nes iš karto po derliaus nuėmimo arba prarasti vitaminų.
Geros kokybės šienas turi būti daug ląstelienos, trapi ir pūkelių tik tie aukščiausios kokybės šienas turi galimybę būti mūsų logotipą pakuotės. Trapūs, suformuotas peiliai ir optimalaus ląstelienos kiekis yra būtina išlaikyti dantų ilgis ir išlaikyti sveiką virškinimo traktą.
Smulkias dulkes nuo šieno nerasite maišuose Bunny. Tai gali būti kenksmingi kvėpavimo sistemos ir akis gyvūnų. Mes teikiame išskirtinį kokybės šieno, kad gyvūnai yra gerai.

Natūralus įvairovė augalai: Timotiejus, tikrųjų eraičinų, pieva łąkowego, svidrių, eraičinų, pieva žolė, mietlina, sodo žolės, eraičinų, daugiamečių svidrių, kiaulpienės, sidabražolės žąsų, bendros chickweed, kraujažolės, gysločių, baltųjų dobilų, raudonieji dobilai, -paprastojo

Sudėtis: šieno, burokėliai, pipirai, pastarnokai (daržovės 6%)

Analizė sudėties: Žali baltymai 12% 23% žalios ląstelienos, kalcio, 0,6- 0,8%

Techniniai parametrai:
Wielkość opakowania:
0-2kg
Rodzaj produktu:
Żwirek
,
Podłoża
Klauskite produkto

Jei aukščiau pateiktas aprašymas jums nepakanka, atsiųskite mums klausimą apie šį produktą. Mes stengsimės kuo greičiau atsakyti.

Duomenys tvarkomi pagal privatumo politika, Pateikdami juos, jūs sutinkate su jo nuostatomis.

Žvaigždute pažymėti laukai yra privalomi
Mūsų klientų nuomonės
Svetainėje naudojami slapukai, kad paslaugos būtų teikiamos pagal Slapukų politika. Savo naršyklėje galite nurodyti saugojimo ar prieigos prie slapukų sąlygas.
Aš suprantu
pixel