DR SEIDEL Flawitol omega - peparatas, palaikantis tinkamą kailio ir odos struktūrą 60tab.

  • DR SEIDEL Flawitol omega - peparatas, palaikantis tinkamą kailio ir odos struktūrą 60tab.
gamintojas: Dr Seidl
Produkto kodas: 1549
6,58 €
/ Vnt.

Lengvas prekių grąžinimas

Pirkite ir patikrinkite taikiai namuose. Viduje 30 Galite atsisakyti sutarties nepateikdami priežasčių.
Rodyti išsamią informaciją
30 dienų nuo sutarties nutraukimo
Svarbiausia yra jūsų pirkinių pasitenkinimas. Jūs galite grąžinti iš mūsų užsakytus produktus 30 dienos nepateikiant priežasties .
Nėra streso ir baimės
Dėl mūsų parduotuvės integravimo pigiai grąžinama „Poczta Polska“ , kurią perkate be streso ir nerimauti, kad įsigytų prekių grąžinimas bus problemiškas.
Paprastas kūrėjas grįžta
Visą mūsų parduotuvės grąžą tvarko paprastas grąžinimo vedlys , kuris suteikia galimybę siųsti grąžinimo paketą.

Taikymas

 

Flawitol omega-6 yra skirtas šunims ir katėms preparato praturtinimas maitinamasis dietos su nepakeičiamomis riebalų rūgštimis (EFA). Iš nepakeičiamomis riebalų rūgštimis buvimas maiste lemia normalų augimą ir vystymąsi organizmo. EFAs nėra sintetinamas iš žmonių ir gyvūnų kūno, kuris yra, kodėl labai svarbu ištaisyti juos į maisto priedų forma. Flawitol Omega-6 yra labiau praturtinti flavonoidai didina nepakeičiamomis riebalų rūgštimis prieinamumą. Jis ateina į patogų kapsulę, kuri užtikrina, kad formuojant stabilumą forma.

 

Flawitol omega-6 padeda išlaikyti tinkamą struktūrą plaukų ir odos, turinčių įtakos jų sveiką ir gražią išvaizdą. Reguliariai vartojant vaisto padeda iš pleiskanų, uždegimas ir infekcijų, odos, vietiniam plaukų slinkimo gydymui, mažina niežulį.

 

Flawitol omega-6 padeda didinti organizmo atsparumą ir stimuliuoja natūralius mechanizmus, kad apsaugotų nuo uždegiminių procesų. Inkapsuliuoto alyvos, gautos nakvišų ir agurklių stiprinti nervų ląstelių, raumenų, kraujotakos ir šalinimo sistema. Be to preparate esančios flavonoidų turi anti.

 

Rekomendacijos

 

Patartina ypač molting, kai problemos su oda ar plaukais, ir rengiantis parodas metu.

 

Dozavimas

 

Norėdami pasiekti geriausių rezultatų, rekomenduojama reguliariai vartojant preparatų minutę. 6 savaičių. Profilaktika turėtų būti skiriamas nuolat.

 

Šunys ir katės: po 1 kapsulę per 5kg kūno svorio per parą;

 

(galite išspausti ant maisto kapsulės turinį)

 

Veikliosios medžiagos

 

Pagrindinių riebalų rūgščių kiekis (EFA) iš n-3 ir n-6, gautais iš augalinių aliejų. Šie aliejai yra daug linolo rūgšties (LA) ir kitų riebalų rūgščių, kuris garantuoja, kad reikiama lygis gama linoleno rūgšties (GLA) yra atsakinga, inter alia, iš uždegiminių procesų apribojimas.

 

Flavonoidai: natūralių antioksidantų. Stiprinti imunitetą, išvengti daugelio ligų, įskaitant vėžį ir uždelsimo senėjimu. Be to, dėl pasirengimo flavonoidų Flawitol padidinti omega-6 EFAS biologinis prieinamumas ir apsaugoti juos nuo neigiamo laisvųjų radikalų transformacijų.

 

Vitaminas E ir cinko, vitamino E ir cinko, esanti preparato Flawitol Omega 6, remti nepakeičiamomis riebalų rūgštimis poveikį, pagerinti odos būklę ir išvaizdą plaukus.

 

Komplektas

 

60 kapsulių po 500 mg

 

 

Techniniai parametrai:
Kategoria:
Dla psa
Zastosowanie:
Układ odpornościowy i zestawy witaminowe
,
Sierść i skóra
Rodzaj produktu:
Witaminy i odżywki
Waga opakowania:
0 g - 200 g
Klauskite produkto

Jei aukščiau pateiktas aprašymas jums nepakanka, atsiųskite mums klausimą apie šį produktą. Mes stengsimės kuo greičiau atsakyti.

Duomenys tvarkomi pagal privatumo politika, Pateikdami juos, jūs sutinkate su jo nuostatomis.

Žvaigždute pažymėti laukai yra privalomi
Mūsų klientų nuomonės
Svetainėje naudojami slapukai, kad paslaugos būtų teikiamos pagal Slapukų politika. Savo naršyklėje galite nurodyti saugojimo ar prieigos prie slapukų sąlygas.
Aš suprantu
pixel