BEAPHAR Multi Vitamin Paste - multivitaminų pasta sveikai odai ir gražiam kailiui 100g

  • BEAPHAR Multi Vitamin Paste - multivitaminų pasta sveikai odai ir gražiam kailiui 100g
gamintojas: Beaphar
Produkto kodas: 1677
3,76 €
/ Vnt.

Lengvas prekių grąžinimas

Pirkite ir patikrinkite taikiai namuose. Viduje 30 Galite atsisakyti sutarties nepateikdami priežasčių.
Rodyti išsamią informaciją
30 dienų nuo sutarties nutraukimo
Svarbiausia yra jūsų pirkinių pasitenkinimas. Jūs galite grąžinti iš mūsų užsakytus produktus 30 dienos nepateikiant priežasties .
Nėra streso ir baimės
Dėl mūsų parduotuvės integravimo pigiai grąžinama „Poczta Polska“ , kurią perkate be streso ir nerimauti, kad įsigytų prekių grąžinimas bus problemiškas.
Paprastas kūrėjas grįžta
Visą mūsų parduotuvės grąžą tvarko paprastas grąžinimo vedlys , kuris suteikia galimybę siųsti grąžinimo paketą.

Pašarų papildai šunims.

Multivitaminų pasta su dvigule veiksmų. Apsaugo nuo odos problemų, ji užtikrina, blizgų sluoksnį, stiprina gyvybingumą šunims. Geltona spalva: įklijuokite multivitaminų: yra visus esminius šunų vitaminų ir mineralų. Priedas L - karnitinas stimuliuoja stiprių raumenų vystymąsi ir skatina organizmą deginti riebalus. Ruda spalva: Paste ingredientų, kurie pagalba ištvermės turinį. Dėl mineralų ir BIO MOS (mannooligosaccharides) papildymas. BIO SK yra komponentas, gautas iš gamtinių mielių, stimuliuojančio teigiamus bakterijas virškinamojo trakto šunims.

Sveika dvitaškis flora numato:

• geresnis virškinimas
• Padidintas atsparumas organizmo • apriboti patogeniškumo plėtrą
bakterijų virškinimo trakto dalyje.

Dozavimas: 3 cm kasdien taikyti pasta 5 kg šunų kartu su maistu arba tiesiogiai iš tūbelės. Užtikrinti gyvūnų priėjimą prie šviežio, švaraus vandens.

Sudėtis: aliejai ir riebalai, pieno ir pieno produktų, šalutinių produktų rośloinnego (Salyklo ekstraktas 3,7%, jūrų greitkeliai 4650 mg / kg), mielės.

Analizė: žali baltymai 16% 52,2% Žali riebalai, žalių pelenų 4,3%, drėgmė 2,2% kalcio, 0,6% fosforo 0,5%, natrio 0,4%, kalis 0,7% ,

Priedai: vit. B1 395 mg, vit. B2 115 mg, 595 mg Calciumpantothenate, nikotinamidas 980 mg vit. 195 mg B6, vit. 1450 mikrogramų B12, folio rūgšties 25mg, 370mg biotinas, vitamino. 130 TV, L Carnityne chloridas 448 mg, antioksidantai, dažikliai.

Techniniai parametrai:
Kategoria:
Dla psa
Zastosowanie:
Układ odpornościowy i zestawy witaminowe
,
Sierść i skóra
Wielkość opakowania:
0-2kg
Rodzaj produktu:
Witaminy i odżywki
Waga opakowania:
0 g - 200 g
Klauskite produkto

Jei aukščiau pateiktas aprašymas jums nepakanka, atsiųskite mums klausimą apie šį produktą. Mes stengsimės kuo greičiau atsakyti.

Duomenys tvarkomi pagal privatumo politika, Pateikdami juos, jūs sutinkate su jo nuostatomis.

Žvaigždute pažymėti laukai yra privalomi
Mūsų klientų nuomonės
Svetainėje naudojami slapukai, kad paslaugos būtų teikiamos pagal Slapukų politika. Savo naršyklėje galite nurodyti saugojimo ar prieigos prie slapukų sąlygas.
Aš suprantu
pixel