DR SEIDEL HMB - preparatas, gerinantis būklę ir didinantis raumenų masę aktyviems, dirbantiems ir parodų šunims 30tab.

  • DR SEIDEL  HMB - preparatas, gerinantis būklę ir didinantis raumenų masę aktyviems, dirbantiems ir parodų šunims 30tab.
gamintojas: Dr Seidl
Produkto kodas: 1913
9,66 €
7,32 €
/ Vnt.
sutaupyti 24% (2,34 €).

Lengvas prekių grąžinimas

Pirkite ir patikrinkite taikiai namuose. Viduje 30 Galite atsisakyti sutarties nepateikdami priežasčių.
Rodyti išsamią informaciją
30 dienų nuo sutarties nutraukimo
Svarbiausia yra jūsų pirkinių pasitenkinimas. Jūs galite grąžinti iš mūsų užsakytus produktus 30 dienos nepateikiant priežasties .
Nėra streso ir baimės
Dėl mūsų parduotuvės integravimo pigiai grąžinama „Poczta Polska“ , kurią perkate be streso ir nerimauti, kad įsigytų prekių grąžinimas bus problemiškas.
Paprastas kūrėjas grįžta
Visą mūsų parduotuvės grąžą tvarko paprastas grąžinimo vedlys , kuris suteikia galimybę siųsti grąžinimo paketą.


Taikymas

Gerinti sveikatos priežiūros ir padidinti raumenų masę aktyviems šunims, darbo ir parodą.

HMB yra natūrali medžiaga, esanti nedideliais kiekiais gyvūnų ir žmonių kūno, kuris apsaugo nuo raumenų baltymų irimą. Tai padidina efektyvumą, pagreitina raumenų atsigavimą po intensyvių treniruočių ir fizinio aktyvumo ir padidina raumenų masę.

Įsibėgėjimas išieškojimo. HMB yra moksliškai suprojektuotas maisto papildas šunims ir katėms, sergantiems raumenų ligos su pablogėjusiu judrumu.
Indikacijos

Miopatijrl. Yra ligos žinomos. Iš pradžių raumenų kol raumenyse - raumenų skaidulų, laivus, jungiamojo audinio, todėl raumenų silpnumas ir atrofija. Ar tiek įgimta degeneracinė miopatija ir miopatija endogeninė įsigijo asmeniniam tobulėjimui. Tai, kad, kurių skaičius etiologijos nežinomas, nors pacientų raumenų vaizdas rodo, kad daugelis iš jų yra autoimuninės ligos. Atsižvelgiant į šėrimo miopatijos atveju, išeminė, endokrininės ir vėžys yra labai ląstelių nekrozė ir paspartinti raumenų baltymų irimą, kuris veda prie reikšmingo nuvertėjimo atramos-judėjimo funkcijų gyvūno. 3-hidroksi-3-methylbutyrate (HMB), produktas keičia leucinas, efektyviai slopina raumenų baltymų degradaciją ir tokiu būdu pagerina varomųjų šunų ir kačių kenčia nuo miopatijrl gebėjimas. Tada mažesnis skaičius pažeistų raumenų ląstelėse, kuriems reikia remonto ir kūno greičiau atstato savo raumenų masę. Kas daugiau, šunys praeiti griežtą mokymo padidėjo mitybos reikalavimus, kurie normalus subalansuota mityba gali neatitikti. DogVital padėti patenkinti šį poreikį, teikiant organizmą būtinomis maistinėmis medžiagomis (natūraliai paplitusių kūno), kurių skaičius per intensyvaus krūvis gali nepakakti. Tai ne tik leidžia greičiau padidinti raumenų masę apmokytų gyvūnų, bet ir sutrumpina atnaujinimas jau sugadinta raumenų ląstelėse laikotarpį ir pagerina bendrą būklę gyvūnams.
Sveikimo po operacijos. Kiekvienas iš ketaus atsiradusios kaulų lūžių sukūrimas veda prie laipsniško praradimo raumenų imobilizuota galūnės. HMB administruoja imobilizacijos metu ir po to ne tik gerokai neutralizuoti raumenų atrofija, bet taip pat sumažina pooperacinio atkūrimo laikotarpis šunims ir katėms.
Iš senų šunų ir kačių atstatymas. HMB yra rekomenduojama vyresnio amžiaus šunims ir katėms, nes ji apsaugo raumenų atrofija lydi senatvę.
Vėlavimas senėjimo. Vyresnio amžiaus šunims mes stebime sunkia suskirstymas raumenų baltymų, todėl raumenų atrofija, sutrikusi varomųjų. HMB sistemingai vartojamas lėtina senėjimo procesą, tai leidžia ilgiau išlaikyti normalų raumenų masę ir pagerinti motorinius įgūdžius. Be to, ši vaisto forma stimuliuoja imuninę sistemą, kuris sukelia senas šunys yra labiau atsparūs liga.
Stuburo ir šlaunikaulio raumenis stiprinti. Kai šunų veislių, pavyzdžiui. Be Taksas, yra discopathies ypač varginantis epizodas Juosmens ir kryžkaulio slankstelių. HMB didinant raumenų masę ir jėgą sukelia vadinamieji išsidėstymą. "stuburo raumenų", kuris užkerta kelią dyskopatiom šį epizodą. Panašiai, teigiamą poveikį į HMB naudojimo pastebėta šlaunikaulio displazija atveju, ypač vyresnio amžiaus didelių veislių šunims.
Didinti raumenų masę darbo šunis. HMB apsaugo nuo raumenų baltymų irimą po intensyvių treniruočių, o taip pat padeda padidinti šuns kūno efektyvumą.
Šunys veikia konkurencingai. Mokymo šunį veda į jo raumenis ir padidinti jėgą plėtrai. Tačiau mokymo ar lenktynėms metu yra tam tikras žalos dydį raumenų ląsteles. Tyrimai parodė, kad HMB apsaugo nuo žalos prie šių ląstelių, ir todėl sumažina raumenų baltymų irimą įvykusi įtemptų mokymą. Tai veda prie geresnės sveikatos šunims.

Dozavimas

Ir du kartus per parą (ryte ir vakare).

Priklausomai nuo kūno svorio:

Katės Gerkite po vieną kapsulę;
Šunys iki 10 kg - vienos kapsulės;
Šunys 10-20kg - dvi kapsulės;
Šunys 20-30kg - trys kapsulės;
Šunys virš 30kg - keturi kapsulių.

Veikliosios medžiagos


HMB yra 3-hidroksi-3-methylbutyrate - fizinis metabolitas pokyčio leucino organizme. HMB yra transformacijos maisto baltymų, šunims ir katėms, audinių produktas. HMB taip pat randama mažais kiekiais maiste mėsos, bet iš jų suma ir dietos ir kūno yra nepakankamas sąlygomis intensyvių treniruočių ar papildomų pastangų. Kūnas taip pat mano, kad HMB trūkumas raumenų ligų ir būklių padidėjo katabolizmas raumenų seniems gyvūnams.
Dažnai užduodami klausimai:

Jei HMB atsiranda natūraliai gyvūnų, tai kodėl šunys reikia labiau?
Sutrikimai raumenų vadinamas. miopatijų, taip pat sunkus priežastis mikro-raumenų, dėl to situacija, kurioje net labiausiai subalansuota mityba gali būti dieta deficitą. Iš HMB administruoja suma pasirinkta tiekti organizmui pakankamą kiekį HMB suvartojamos po raumenų ląstelėse.
Kaip veikia HMB?
HMB apsaugo nuo raumenų baltymų ir ląstelių žalą, kuri stebima pirmiausia raumenų ligų šunims ir katėms suskirstymas. Su mažiau pažeistų ląstelių organizmas gali sustiprinti raumenų baltymų nusėdimo pirmaujančių išlaikyti aukštą raumenų masę ir jėgą procesą. Be šunų atveju, sporto su HMB rezultatus glaudžiai susijęs su treniruotės intensyvumas, kurios taikomos šunims.
Ar HMB ieškinys grindžiamas mokslinių tyrimų?
Taip, tyrimai buvo atlikti daugelyje universitetų pripažintų ekspertų patologijos raumenų srityje. Daugiau kaip 30 gyvulių eksperimentus ir 8 dideli eksperimentai su žmonėmis parodė, kad HMB vartojimas yra saugus ir labai veiksmingas.
Ar HMB jokio šalutinio poveikio?
Nė vienoje iš atliktų tyrimų su gyvūnais ir žmonėmis nebuvo nepageidaujamas poveikis HMB. Be to, tuo pačiu metu atliko išsamią analizę pasirinktose rodiklių kraujyje patvirtino naudingas poveikis HMB ant kūno.
Ar HMB yra dopingas?
HMB atsiranda natūraliai gyvūnams. Taip pat yra randamas daugelyje augalų, tokių kaip, pavyzdžiui, liucernos. Greipfrutai. Todėl HMB vartojimas yra labai saugus, jis neturi sukelti priklausomybę ir neturi nieko bendro su dopingu.
Kaip greitai mes stebime poveikis HMB?
Jau po 5-6 gydymo dienų, galime tikėtis jo teigiamą poveikį organizmui. Rekomenduojama, kad kompozicija buvo naudojamos ne mažiau kaip 3 savaites.

Komplektas

Stiklainiai, kurioje yra 30, 60, 120 kapsulių.

Techniniai parametrai:
variantas:
30tab.
Kategoria:
Dla psa
Zastosowanie:
Układ mięśniowy
Rodzaj produktu:
Witaminy i odżywki
Waga opakowania:
200 g - 499 g
Klauskite produkto

Jei aukščiau pateiktas aprašymas jums nepakanka, atsiųskite mums klausimą apie šį produktą. Mes stengsimės kuo greičiau atsakyti.

Duomenys tvarkomi pagal privatumo politika, Pateikdami juos, jūs sutinkate su jo nuostatomis.

Žvaigždute pažymėti laukai yra privalomi
Mūsų klientų nuomonės
Svetainėje naudojami slapukai, kad paslaugos būtų teikiamos pagal Slapukų politika. Savo naršyklėje galite nurodyti saugojimo ar prieigos prie slapukų sąlygas.
Aš suprantu
pixel