BIOFAKTOR Aminocarnifarm - vitaminų preparatas balandžiams 200g

  • BIOFAKTOR Aminocarnifarm - vitaminų preparatas balandžiams 200g
gamintojas: Biofaktor
Produkto kodas: 1929
4,68 €
/ Vnt.

Lengvas prekių grąžinimas

Pirkite ir patikrinkite taikiai namuose. Viduje 30 Galite atsisakyti sutarties nepateikdami priežasčių.
Rodyti išsamią informaciją
30 dienų nuo sutarties nutraukimo
Svarbiausia yra jūsų pirkinių pasitenkinimas. Jūs galite grąžinti iš mūsų užsakytus produktus 30 dienos nepateikiant priežasties .
Nėra streso ir baimės
Dėl mūsų parduotuvės integravimo pigiai grąžinama „Poczta Polska“ , kurią perkate be streso ir nerimauti, kad įsigytų prekių grąžinimas bus problemiškas.
Paprastas kūrėjas grįžta
Visą mūsų parduotuvės grąžą tvarko paprastas grąžinimo vedlys , kuris suteikia galimybę siųsti grąžinimo paketą.

Preparatas maitinamasis skatinti augimą, imunitetą ir būklę.

Savybės ir veiksmai:
Aminocarnifarm yra specialus pasirengimas aminokwasowo-vitamino naujos kartos skirtas balandžių. Su unikalios vitaminų ir amino rūgščių taurino ir karnitino, gauti produktą su labai stipriu anaboliniu poveikiu, kuris užtikrina padidėjo visų gamybos parametrų (greitas ir intensyvus gyvulių augimas, pagreičio ir sutrumpinimo penėjimo laikotarpį, maksimalus pašarų naudojimo ir sumažinti sąnaudas). Preparatas užtikrina tinkamą medžiagų apykaitą riebalų rūgščių ir amino rūgščių, patenkinamas energijos gamybos iš ketoninių kūnų, reguliavimo amoniako kiekis kraujyje, stymulaclę imuninę sistemą, kvėpavimą ir aktyvaus transportavimo ATP prie ląstelių lygiu. Formuluotė turi didelę įtaką tinkamam veikimui visus organizmo sistemų, ypatingai neurohormoninius, virškinimo, kraujotakos ir reprodukcinės sistemos. Karnitinas lemia ištvermę, raumenų jėgą, širdies raumens veikla, ir kartu su amino rūgštimis gerina organizmo medžiagų apykaitą ir neutralizuoja neigiamą poveikį įvairių rūšių streso veiksnių. Kompozicija leidžia išlaikyti medžiagų apykaitos pusiausvyrą, kepenų, inkstų ir širdies sustojimo riebalinio distrofijos šių organų procesą ir žymiai stimuliuoja virškinimą didinant skrandžio ir kasos fermentų sekreciją. Tinkamos koncentracijos ingredientai bus Aminocarnifarmu lengva absorbcija iš virškinimo trakto ir naudoti kartu su chemoterapiniais vaistais pašaruose sutrumpina gydymo laiką.

Ingredientai:

L-karnitinas

Taurinas
Biotinas
Vitaminas B12
Vitaminas B6
Magnio gliukonatas
Kalcio
Alaninas
Argininas
Cistinas
Fenilalaninas
Glicinas
Histidinas
Izoleucinas
Asparto rūgštį
Glutamo rūgštis
Leucinas
Lizinas
Metioninas
Proline
Serino
Treoninas
Triptofanas
Tirozinas
Valinas
Vehiculum skelbimą

43.68

13.33
6.67
0,04
6.68
4.0
0.8
6.625
3875
1.2
5.4
3.75
3125
8.8
12.66
18.09
5825
8725
3.06
5.95
7.0
6575
1875
4.125
5925
1000.0


Indikacijos:
Aminocarnifarm mes naudojame užtikrinti gyvūnų, reikalingų sveikatą, sumažinti sąnaudas ir geriau pašarų naudojimą, pasiekti aukštą imunitetą neutralizuoti streso poveikį. Preparatas yra ypač efektyvus pirmųjų gyvenimo dienų, nes jis suteikia didesnę gyvybingumą ir paukščių gyvybingumą ir sumažina žymiai patenka į pradinio auginimo laikotarpį. Aminocarnifarm paukščių turėtų būti naudojama siekiant kompensuoti plėtros etapą intensyvaus augimo, su nuleista imunitetą ir padidėjusio mirtingumo. Jis vartojamas skurdžių zapładnialności kiaušinių, sumažėjęs hatchability, didelis mirtingumas embrionų, su transporto streso ir vyresnio amžiaus paukščių su prasta spermos gamybai ir per savo gyvenimą nuosmukio, su nurodytam distrofija, kepenims ir inkstams, taip pat virškinimo trakto sutrikimai, infekcinės ir parazitinės ligos. Preparatas visada turėtų būti vartojamas po gydymo antybiotykowo - sulfonamidą su bakterinės ir virusinės ligos istorijos.

Dozavimas:
Aminocarnifarm duoti vandens ar pašarai yra 100 g iki 160 l vandens ir 100 kg pašarų už tam 7 laikotarpiu preparato kiekio - 14 dienų.

Kontraindikacijos:
Nenaudokite geriami vakcinų metu. Nenaudoti kartu su kitais vitamino ir amino rūgščių preparatų ir vaistų ištirpusių vandenyje, kad būtų išvengta perdozavimo ir sukelti neigiamą hyperwitaminozy, kuri turi sumažinti gamybos poveikį poveikį. Maišymo Aminocamifarmu su kitais produktais, gali sukelti nusodinant produkto, taip sumažinant jo aktyvumą. Neturėtų būti naudojama valstybių kraujavimas iš virškinimo trakto.

Pakuotė:
Milteliai: Pakuotėje 200 gramų.

Ilgaamžiškumas:
24 mėnesių nuo pagaminimo datos.

Laikymas:
Laikyti kambario temperatūroje, sausoje vietoje.

Techniniai parametrai:
Kategoria:
Dla ptaków
Rodzaj produktu:
Pokarm
Waga opakowania:
200 g - 499 g
Klauskite produkto

Jei aukščiau pateiktas aprašymas jums nepakanka, atsiųskite mums klausimą apie šį produktą. Mes stengsimės kuo greičiau atsakyti.

Duomenys tvarkomi pagal privatumo politika, Pateikdami juos, jūs sutinkate su jo nuostatomis.

Žvaigždute pažymėti laukai yra privalomi
Mūsų klientų nuomonės
Svetainėje naudojami slapukai, kad paslaugos būtų teikiamos pagal Slapukų politika. Savo naršyklėje galite nurodyti saugojimo ar prieigos prie slapukų sąlygas.
Aš suprantu
pixel