BIOFAKTOR Biotivet SC - preparatas, gerinantis odos sveikatą šunims ir katėms 150tab.

  • BIOFAKTOR Biotivet SC - preparatas, gerinantis odos sveikatą šunims ir katėms 150tab.
gamintojas: Biofaktor
Produkto kodas: 1930
3,23 €
/ Vnt.

Lengvas prekių grąžinimas

Pirkite ir patikrinkite taikiai namuose. Viduje 30 Galite atsisakyti sutarties nepateikdami priežasčių.
Rodyti išsamią informaciją
30 dienų nuo sutarties nutraukimo
Svarbiausia yra jūsų pirkinių pasitenkinimas. Jūs galite grąžinti iš mūsų užsakytus produktus 30 dienos nepateikiant priežasties .
Nėra streso ir baimės
Dėl mūsų parduotuvės integravimo pigiai grąžinama „Poczta Polska“ , kurią perkate be streso ir nerimauti, kad įsigytų prekių grąžinimas bus problemiškas.
Paprastas kūrėjas grįžta
Visą mūsų parduotuvės grąžą tvarko paprastas grąžinimo vedlys , kuris suteikia galimybę siųsti grąžinimo paketą.

PIRKTI ARBA GAUTI MŪSŲ LAIKOJE

Galite patikrinti, ar prekė yra sandėlyje, ar užsisakyti internetu ir pasiimti parduotuvėje.
Patikrinkite prieinamumą

Pasirengimas maistinių medžiagų gerina odos sveikatą šunims.

Savybės ir veiksmai:
Preparatas yra pritaikyta organizmo šuniukų ir suaugusių šunų poreikius. Biotinas (vitaminas H), kaip aktyvatorius, dalyvaujančios dekarboksilinimo, deamininimo asparto rūgšties, treoninas, serinas, arginino sintezę, pirimidino riebalų rūgščių procese. Ji taip pat dalyvauja angliavandenių ir baltymų. Perteklius Žali baltymai į naminių gyvūnėlių ėdalo sukelia odos uždegimą. Biotivet C dėka šiuos pokyčius kontroliuojančių savybių apsaugo žalingą poveikį šio baltymo. Vitaminas H trūkumas sumažina imunitetą ir odos sveikumą, sutrikdo jos veikimą bei pablogina kokybę ir plėtrą savo produktus (plaukų, žnyplės). Plaukų praranda savo blizgesį, plaukai tampa ploni ir mažiau elastinga. Kūnas yra labiau linkusios į alergiją, egzemą ir kailis praradimo poveikį. Preparatas palankiai veikia letena plėtrą ir grūdinimas.

Ingredientai:

Forma milteliai:
Biotinas
Vehiculum skelbimą

Forma tabletė:
Biotinas
Vehiculum skelbimą

0,0002
1.0


0001
1.0

Indikacijos:
Biotivet C taikomas profilaktiškai į augimo laikotarpiu, tašymas ir formavimo kailis ir gyvūnų linkę į odos ligų (dermatitas, egzema, plaukų slinkimas ir nuplikimas, nuostolių tamprumo). Preparatas vartojamas siekiant paspartinti plaukų atauga per šėrimosi laikotarpiu ir po atvejais dermatito. Pritaikius Biotivetu C plaukų bauda blizgesį, tampa tankesnis ir elastinga. Preparatas mažina jautrumą alergijos, apsaugo trapumą ir pažeidžiamumą plaukus ir pašalina savo nuostolius.

Dozavimas:
Biotivet C milteliai tiesiogiai kaip 1 g / 1 kg kūno svorio suma Pašarai (šaukštas yra apie 5 g preparato). Prieš patiekdami Biotivet C, gali būti ištirpinamos vandenyje arba piene ir pabarstykite tirpalo paruošti šunį taip paruošto maisto. Biotivet C tabletės peroraliai 1 tabletė / 5 kg, preparatą galima maišyti su kitais vitaminų preparatų. Taikymo trukmė gali skirtis priklausomai nuo pokyčių odoje, bet turėtų būti ne mažiau kaip 1 mėnesį.

Pakuotė:
Milteliai -. Pakuotėje yra 200 g tabletės - dėžutė 150 tablečių ir 1 g.

Ilgaamžiškumas:
18 mėnesių nuo pagaminimo datos.

Laikymas:
Laikyti kambario temperatūroje, sausoje vietoje.

Techniniai parametrai:
Kategoria:
Dla psa
,
Dla kota
Zastosowanie:
Układ odpornościowy i zestawy witaminowe
,
Sierść i skóra
Rodzaj produktu:
Witaminy i odżywki
Klauskite produkto

Jei aukščiau pateiktas aprašymas jums nepakanka, atsiųskite mums klausimą apie šį produktą. Mes stengsimės kuo greičiau atsakyti.

Duomenys tvarkomi pagal privatumo politika, Pateikdami juos, jūs sutinkate su jo nuostatomis.

Žvaigždute pažymėti laukai yra privalomi
Mūsų klientų nuomonės
Svetainėje naudojami slapukai, kad paslaugos būtų teikiamos pagal Slapukų politika. Savo naršyklėje galite nurodyti saugojimo ar prieigos prie slapukų sąlygas.
Aš suprantu
pixel