BIOFAKTOR Osteovit - maitinamasis preparatas su kalciu, magniu ir fosforu šunims, gerinantis sąnarių ir kaulų darbą 150g

  • BIOFAKTOR Osteovit - maitinamasis preparatas su kalciu, magniu ir fosforu šunims, gerinantis sąnarių ir kaulų darbą 150g
gamintojas: Biofaktor
Produkto kodas: 1947
3,21 €
/ Vnt.

Lengvas prekių grąžinimas

Pirkite ir patikrinkite taikiai namuose. Viduje 30 Galite atsisakyti sutarties nepateikdami priežasčių.
Rodyti išsamią informaciją
30 dienų nuo sutarties nutraukimo
Svarbiausia yra jūsų pirkinių pasitenkinimas. Jūs galite grąžinti iš mūsų užsakytus produktus 30 dienos nepateikiant priežasties .
Nėra streso ir baimės
Dėl mūsų parduotuvės integravimo pigiai grąžinama „Poczta Polska“ , kurią perkate be streso ir nerimauti, kad įsigytų prekių grąžinimas bus problemiškas.
Paprastas kūrėjas grįžta
Visą mūsų parduotuvės grąžą tvarko paprastas grąžinimo vedlys , kuris suteikia galimybę siųsti grąžinimo paketą.

Savybės ir veiksmai:
Vitaminas D3 reguliuoja kalcio ir fosforo apykaitą, lemia kaupimo ir keitimosi šiais elementais norma kaulų ir padidina jų pasisavinimą iš žarnyno ir ekskrecijos per inkstus. Jis turi savybių przeciwkrzywicze ir bendrauja su kalcio, fosforo ir magnio homeostazės reguliuoja kalcio fosfato. Vitaminas C dalyvauja steroidinių hormonų ir kraujo krešėjimo sintezę, didina imunitetą (antikūnus) įvairių krovinį, o eksponuoti Antistresinis poveikis. Labai svarbu, nustatymo ir tinkamo veikimo kolageno audinių (kaulų, kremzlių, odos). Kalcis yra esminis kaulų, jo trūkumas sukelia rachitas ir osteomaliacija. Ji vaidina svarbų vaidmenį raumenų susitraukimo (įskaitant miokardo infarktą), dalyvauja kraujo krešėjime, mažina kapiliarų pralaidumą, stabilizuoja neuronų jaudrumą. Fosforas dalyvauja fosforilinimo procesų cukraus, nukleino rūgščių biosintezę ir fosforo junginių metabolizmo.

Ingredientai:

Miltelių / tabletės:
Vitaminas D3
Vitaminas C
Kalcio
Fosforas
Magnis
Vehiculum skelbimą

4800 TV
3.0
264,0
88.0
2.1
1000.0


Indikacijos:
Preparatas turi būti vartojamas ne nustatytoje metabolizmas kalcio ir fosforo ir kalcifikacija slopinimo kaulų augimas (rachitas) žinoma, ir per pertrauką ir demineralizacijos jau suformavo kaulų (osteomaliacija). Osteovit yra veiksmingas deformacijos kaulų ir sąnarių, dantų emalio defektų ir kaulų trapumą atveju. Jis taip pat naudojamas ant augimo ir vaisingumo sutrikimų ir padidėjusio polinkio į infekcijos. Produktas rekomenduojamas naudoti kasdien, ypač jauniems šunims, kalėms ir laktacijos metu moterų ir aplinkybėmis, kai reikia didesnės pasiūlos kalcio, fosforo, magnio (reabilitacijos po lūžių, vaikingoms patelėms, laktacijos, padidintas fizinis krūvis, stresas).

Dozavimas:
Osteovit milteliai vartojamas po kruopštaus sumaišant su maisto šių medžiagų kiekiai: jauniems šunims 0,5 g / 1 kg kūno svorio paros dozė suaugusiems šunims nuo 0,25 g / 1 kg kūno svorio paros dozė moterims nėščioms ir žindančioms 0,5 g / 1 kg kūno svorio per dieną
Osteovit tabletės geriama šiomis sumomis: jauniems šunims 1 tabletė / 2 kg kūno svorio paros dozė suaugusiems šunims 1 tabletė / 4 kg kūno svorio per dieną nėščioms ir žindančioms kalėms po 1 tabletę / 2 kg kūno svorio per dieną

Pakuotė:
Milteliai - Pakuotėje yra 250 gramų.
Tabletės - Pakuotėje yra 150 tablečių.

Ilgaamžiškumas:
18 mėnesių nuo pagaminimo datos.

Laikymas:
Laikyti kambario temperatūroje, sausoje vietoje.

Techniniai parametrai:
variantas:
150g
Rodzaj produktu:
Przysmak
,
Witaminy i odżywki
Kategoria:
Dla psa
Zastosowanie:
Układ stawowy
Waga opakowania:
200 g - 499 g
Klauskite produkto

Jei aukščiau pateiktas aprašymas jums nepakanka, atsiųskite mums klausimą apie šį produktą. Mes stengsimės kuo greičiau atsakyti.

Duomenys tvarkomi pagal privatumo politika, Pateikdami juos, jūs sutinkate su jo nuostatomis.

Žvaigždute pažymėti laukai yra privalomi
Mūsų klientų nuomonės
Svetainėje naudojami slapukai, kad paslaugos būtų teikiamos pagal Slapukų politika. Savo naršyklėje galite nurodyti saugojimo ar prieigos prie slapukų sąlygas.
Aš suprantu
pixel