BIOFAKTOR Silivet - maitinamasis preparatas šunims ir katėms gerina gijimo procesą 100ml

  • BIOFAKTOR Silivet - maitinamasis preparatas šunims ir katėms gerina gijimo procesą 100ml
gamintojas: Biofaktor
Produkto kodas: 1949
2,35 €
/ Vnt.

Lengvas prekių grąžinimas

Pirkite ir patikrinkite taikiai namuose. Viduje 30 Galite atsisakyti sutarties nepateikdami priežasčių.
Rodyti išsamią informaciją
30 dienų nuo sutarties nutraukimo
Svarbiausia yra jūsų pirkinių pasitenkinimas. Jūs galite grąžinti iš mūsų užsakytus produktus 30 dienos nepateikiant priežasties .
Nėra streso ir baimės
Dėl mūsų parduotuvės integravimo pigiai grąžinama „Poczta Polska“ , kurią perkate be streso ir nerimauti, kad įsigytų prekių grąžinimas bus problemiškas.
Paprastas kūrėjas grįžta
Visą mūsų parduotuvės grąžą tvarko paprastas grąžinimo vedlys , kuris suteikia galimybę siųsti grąžinimo paketą.

Savybės ir veiksmai:
Kurio pagrindinė veiklioji medžiaga kompozicija yra vandeninis ekstraktas iš margainis (Silybum marianum), vaisių. Farmakodinaminis aktyvumas ekstrakto yra susijęs su flawonoglikolanów buvimą, kurios kompleksas yra vadinama silimarino. Jis daugiausia susideda silybin atsakingas už antyhepatotoksyczną žaliavos veikla. Iš veiksmų silybin mechanizmas yra susijęs su į ląstelių membranos hepatocitų junginio nusėdimo, o taip stabilizuoti ląstelių funkciją. Be to, Silimarinas skatina regeneraciją kepenų parenchima ląsteles, stimuliuoja RNR sintezę. Margainis ekstraktas taip pat veikia cholagogic, nes jų sudėtyje esančių eterinių aliejų gorycznych. Apsaugos poveikis kepenims, taip pat rodo, vitamino C, esančios kompozicijoje. Ši veikla yra susijusi su dalyvavimu vitamino C, inter alia oksidacinių reakcijų - sumažinti, atsakinga už pirminio metabolizmo Ksenobiotikų gyvūnams. Gliukozė yra lengvai prieinamas energijos šaltinis reljefo kepenyse. Tuo pačiu metu jis suteikia tinkamą kiekį gliukozės, metabolitų, tarpiniams produktams, būtina veiksmingai metabolizmas Ksenobiotikų. Gliukozės arba glukozotwórcze junginiai dažniausiai naudojami kaip priedai prie preparatų apsaugoti kepenis priedas. Silivet veikia osłaniająco kepenų parenchimos ląstelių atvejais, kai yra žalos hepatocitų, pvz galimybę. Iki narkotikų, ligų virusinės ar bakterinės infekcijos, praryti toksinų ir kt taikymo

Ingredientai:

išrašas iš margainių vaisių ekstraktas
Vitaminas C
gliukozė
vehiculum skelbimą
7.0
1.0
5.0
1000.0

Indikacijos:
Silivet yra vaistažolių maistinių medžiagų nurodyta už šunų, kačių, ir paukščių. Gamintojas rekomenduoja jis naudojamas sveikimo laikotarpiu po ligų, kepenų, narkotikų ar papildomas vartojimas apsinuodijimo junginių kenkia kepenų parenchimos. Preparatas darbas ir osłaniająco regeneruoja kepenų audinio, stimuliuoja tulžies gamybą ir atstato medžiagų apykaitos kepenyse pusiausvyrą.

Dozavimas:
Silivet skiriamas nuo sumos:
Šunys, katės: 1-2 ml vaisto 10 kg 10-14 dienų.
Naminiai paukščiai (vištos, kalakutai, žąsys, antys) 1-2 litrų produkto 1000 litrų vandens, 4-5 dienas kiekvienu gyvenimo etapu.

Ilgaamžiškumas:
24 mėnesių nuo pagaminimo datos.

Laikymas:
Laikykite originalioje neatidarytame inde kambario temperatūroje.

Techniniai parametrai:
Zastosowanie:
Układ trawienny
Kategoria:
Dla psa
Rodzaj produktu:
Witaminy i odżywki
Waga opakowania:
0 g - 200 g
Klauskite produkto

Jei aukščiau pateiktas aprašymas jums nepakanka, atsiųskite mums klausimą apie šį produktą. Mes stengsimės kuo greičiau atsakyti.

Duomenys tvarkomi pagal privatumo politika, Pateikdami juos, jūs sutinkate su jo nuostatomis.

Žvaigždute pažymėti laukai yra privalomi
Mūsų klientų nuomonės
Svetainėje naudojami slapukai, kad paslaugos būtų teikiamos pagal Slapukų politika. Savo naršyklėje galite nurodyti saugojimo ar prieigos prie slapukų sąlygas.
Aš suprantu
pixel