Knyga "šnauceris" red. Mako Spauda

  • Knyga "šnauceris" red. Mako Spauda
gamintojas: Produkt archiwalny
Produkto kodas: 9743
4,14 €
/ Vnt.

Lengvas prekių grąžinimas

Pirkite ir patikrinkite taikiai namuose. Viduje 30 Galite atsisakyti sutarties nepateikdami priežasčių.
Rodyti išsamią informaciją
30 dienų nuo sutarties nutraukimo
Svarbiausia yra jūsų pirkinių pasitenkinimas. Jūs galite grąžinti iš mūsų užsakytus produktus 30 dienos nepateikiant priežasties .
Nėra streso ir baimės
Dėl mūsų parduotuvės integravimo pigiai grąžinama „Poczta Polska“ , kurią perkate be streso ir nerimauti, kad įsigytų prekių grąžinimas bus problemiškas.
Paprastas kūrėjas grįžta
Visą mūsų parduotuvės grąžą tvarko paprastas grąžinimo vedlys , kuris suteikia galimybę siųsti grąžinimo paketą.

Pavadinimas: "šnauceris"
Ursula Charytonik

Leidėjas: Mako Spauda

Kinologa su aistra, autorius daugelio straipsnių žurnaluose veislyno, selekcininkas ir šunų mylėtojas Ursula Charytonik parašė šią instrukciją Cvergšnauceris skirta tiems, kurie ieško sau šuo, ir tiems, kurie jau turi sznucery. Turinys: Ar šnauceriai šuo už jus?. Parinkimas šuo. Kur sznauceru arba veislės istoriją. Giant šnauceriai. Cvergšnauceris. SPALVA. Pagrindiniai faktai apie istoriją Sznaucer. Raštai - tai, kaip sznaucer.Krótki komentaras praktika. Giant šnauceriai. Cvergšnauceris. Cvergšnauceris. Pobūdis ir elgesys. Spalvų žaidimai - genetika umaszczeń. Už šuns receptas. Genotipų Sznaucer. Pigmento rūšis. Apipjaustymas Drabužiai ir CARE šnauceriai. Knyga gausiai ilustowana nuotraukos iš parodų ir zdęciami bendrinis, daug rysunów Eve Dobrzyńska. Turėtumėte jį

Puslapių skaičius: 192

Techniniai parametrai:
Kategoria:
Dla psa
Waga opakowania:
0 g - 200 g
Klauskite produkto

Jei aukščiau pateiktas aprašymas jums nepakanka, atsiųskite mums klausimą apie šį produktą. Mes stengsimės kuo greičiau atsakyti.

Duomenys tvarkomi pagal privatumo politika, Pateikdami juos, jūs sutinkate su jo nuostatomis.

Žvaigždute pažymėti laukai yra privalomi
Mūsų klientų nuomonės
Svetainėje naudojami slapukai, kad paslaugos būtų teikiamos pagal Slapukų politika. Savo naršyklėje galite nurodyti saugojimo ar prieigos prie slapukų sąlygas.
Aš suprantu
pixel