IV SAN BERNARD Šampūnas "Žaliasis obuoliukas" 1000ml

  • IV SAN BERNARD Šampūnas "Žaliasis obuoliukas" 1000ml
gamintojas: Iv San Bernard
Produkto kodas: 658
15,24 €
/ Vnt.

Lengvas prekių grąžinimas

Pirkite ir patikrinkite taikiai namuose. Viduje 30 Galite atsisakyti sutarties nepateikdami priežasčių.
Rodyti išsamią informaciją
30 dienų nuo sutarties nutraukimo
Svarbiausia yra jūsų pirkinių pasitenkinimas. Jūs galite grąžinti iš mūsų užsakytus produktus 30 dienos nepateikiant priežasties .
Nėra streso ir baimės
Dėl mūsų parduotuvės integravimo pigiai grąžinama „Poczta Polska“ , kurią perkate be streso ir nerimauti, kad įsigytų prekių grąžinimas bus problemiškas.
Paprastas kūrėjas grįžta
Visą mūsų parduotuvės grąžą tvarko paprastas grąžinimo vedlys , kuris suteikia galimybę siųsti grąžinimo paketą.

Šampūnas su maloniu aromatu obuolių; sukurta ilgaplaukis šunims ir katėms. Drėkina ir atstato, suteikia plaukams blizgesio ir švelnumo. Palengvina šukavimą matinį plaukus be dirginimo. Šampūnas kompozicija yra pagrįstas ingredientų, labai žemo rizikos odos alergijos. Šunys: Kurtas Afganistano, Lasa Apso, Niujorkas Shire terjeras ir pan.

Kaip naudoti:
Išmaišyti vieną dalį šampūnas su trijų dalių vandens. Prašyti kelias minutes reikiamą kiekį šampūno ant drėgnų plaukų, masažas, tada nuplaukite šiltu vandeniu. Pakartokite. Produktas yra daugiau nei 90% biologiškai skaidomas.

SUDĖTIS:
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, natrio chloridas, PEG-7 glicerilkokoatas Parfumuotas, Trietanolaminas, kokamido Mea, kokamido Dea, Cocos nucifera, pieno rūgštis, arbata-laurilsulfatas Methylchoroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, benzilo alkoholis.

Techniniai parametrai:
variantas:
1000ml
Kategoria:
Dla psa
,
Dla kota
Rodzaj produktu:
Szampon
Klauskite produkto

Jei aukščiau pateiktas aprašymas jums nepakanka, atsiųskite mums klausimą apie šį produktą. Mes stengsimės kuo greičiau atsakyti.

Duomenys tvarkomi pagal privatumo politika, Pateikdami juos, jūs sutinkate su jo nuostatomis.

Žvaigždute pažymėti laukai yra privalomi
Mūsų klientų nuomonės
Svetainėje naudojami slapukai, kad paslaugos būtų teikiamos pagal Slapukų politika. Savo naršyklėje galite nurodyti saugojimo ar prieigos prie slapukų sąlygas.
Aš suprantu
pixel