TROPICAL Ichtio-Vit dribsnių forma - pagrindinis maistas žuvytėms dribsnių forma 1000ml / 120g

  • TROPICAL Ichtio-Vit dribsnių forma - pagrindinis maistas žuvytėms dribsnių forma 1000ml / 120g
gamintojas: Tropical
Produkto kodas: 4050
3,20 €
/ Vnt.

Lengvas prekių grąžinimas

Pirkite ir patikrinkite taikiai namuose. Viduje 30 Galite atsisakyti sutarties nepateikdami priežasčių.
Rodyti išsamią informaciją
30 dienų nuo sutarties nutraukimo
Svarbiausia yra jūsų pirkinių pasitenkinimas. Jūs galite grąžinti iš mūsų užsakytus produktus 30 dienos nepateikiant priežasties .
Nėra streso ir baimės
Dėl mūsų parduotuvės integravimo pigiai grąžinama „Poczta Polska“ , kurią perkate be streso ir nerimauti, kad įsigytų prekių grąžinimas bus problemiškas.
Paprastas kūrėjas grįžta
Visą mūsų parduotuvės grąžą tvarko paprastas grąžinimo vedlys , kuris suteikia galimybę siųsti grąžinimo paketą.

ICHTIO-VIT

Kelių KASDIEN Dieta visos žuvys dekoratyvinis

Ichtio-Vit yra baigtas, pagrindinis, multi-ingredientas sluoksniuoti maisto kasdieniniam šėrimo žuvims. Maistinė: puikiai subalansuotas sudėtis garantuoja tinkamą plėtrą ir visišką aprėptį energijos poreikius. Ichtio-Vit taip pat teikia kasdien, esminę dalį vitaminų, mineralų, mikroelementų ir stambiuosius pašarus virškinimo procesą reglamentuojančius.

Šėrimo: kelis kartus per dieną, mažomis porcijomis, atitinkantis auginamų žuvų kiekio. Laikas suvartojo 1 porciją -. Apie 1 min. Perteklinė nepanaudotas maisto ar užsiliko turi būti nedelsiant pašalinti. Siekiant skirtis žuvų Ichtio-Vit dietos gali būti pakaitomis su kitais maisto produktų mūsų produkcijos: Tropical Bio-vit ir OVO-VIT.

Visaverčio pašaro dekoratyvinių žuvų. Sudėtis: žuvis ir žuvies produktai, javai, augalinės kilmės baltymų ekstraktai, moliuskai ir vėžiagyviai, mėsa ir gyvūninės kilmės produktai, augalinės kilmės produktai, dumbliai, mielės, aliejai ir riebalai, mineralinės kilmės. Priedai: Vitaminai, PRO vitaminų ir chemiškai aiškiai apibrėžtos medžiagos turintys panašią galią: Vit. A23 000 TV / kg kūno svorio ir sąmojo. 1 D3 400 TV / kg kūno svorio ir sąmojo. Ê 90 mg / kg ir sąmojo. C 340 mg / kg,. Mišiniai mikroelementų: E1 Geležis 27,1 mg / kg, E6, cinko 7.4 mg / kg, manganas E5 5.6 mg / kg, E4 Varis 1.33 mg / kg, E2 jodas 0,16 mg / kg, E8 selenas 0,16 mg / kg,, molibdeno E7 0,037 mg / kg, o E3 kobalto 0,009 mg / kg. Lecitinas. Dažai. Antioksidantų. Analitinės sudedamosios dalys: 45.0% Žali baltymai, riebalai ir aliejus 6,0%, žalios ląstelienos 2,5%, drėgmė 6,0%.

Sudėtyje yra žuvų miltų - negali būti šeriami atrajotojai.

Techniniai parametrai:
variantas:
pagrindinis maistas žuvytėms dribsnių forma 1000ml / 120g
Kategoria:
Akwarystyka
Rodzaj produktu:
Pokarm dla rybek
Waga opakowania:
0 g - 200 g
Klauskite produkto

Jei aukščiau pateiktas aprašymas jums nepakanka, atsiųskite mums klausimą apie šį produktą. Mes stengsimės kuo greičiau atsakyti.

Duomenys tvarkomi pagal privatumo politika, Pateikdami juos, jūs sutinkate su jo nuostatomis.

Žvaigždute pažymėti laukai yra privalomi
Mūsų klientų nuomonės
Svetainėje naudojami slapukai, kad paslaugos būtų teikiamos pagal Slapukų politika. Savo naršyklėje galite nurodyti saugojimo ar prieigos prie slapukų sąlygas.
Aš suprantu
pixel