TROPICAL Dafnia vitaminizuota - džiovintas maistas žuvytėms 12g

  • TROPICAL Dafnia vitaminizuota - džiovintas maistas žuvytėms 12g
gamintojas: Tropical
Produkto kodas: 4053
0,32 €
/ Vnt.

Lengvas prekių grąžinimas

Pirkite ir patikrinkite taikiai namuose. Viduje 30 Galite atsisakyti sutarties nepateikdami priežasčių.
Rodyti išsamią informaciją
30 dienų nuo sutarties nutraukimo
Svarbiausia yra jūsų pirkinių pasitenkinimas. Jūs galite grąžinti iš mūsų užsakytus produktus 30 dienos nepateikiant priežasties .
Nėra streso ir baimės
Dėl mūsų parduotuvės integravimo pigiai grąžinama „Poczta Polska“ , kurią perkate be streso ir nerimauti, kad įsigytų prekių grąžinimas bus problemiškas.
Paprastas kūrėjas grįžta
Visą mūsų parduotuvės grąžą tvarko paprastas grąžinimo vedlys , kuris suteikia galimybę siųsti grąžinimo paketą.

Daphnia VITAMINISED

DŽIOVINTŲ Daphnia

Daphnia yra maža gėlavandeniai vėžiagyviai iš pobūrio CLADOCERA CLADOCERA, kurios pagrindinis komponentas planktono - natūralios mitybos žuvų. Daphnia VITAMINISED praturtina mitybą su gyvybiškai svarbių vitaminų, mineralų ir mikroelementų. Be to, natūralių baltymų sudėtyje Chitinas - medžiaga balasto lengvai virškinimą.

Maitinimas: dafniami džiovinta žuvis yra šeriami kelis kartus per dieną mažomis porcijomis, sumas proporcingas ūkiuose auginamų žuvų skaičius. Mažas, jauna rybkom - mailius, maitinti juos į smulkiai sutrupinto dulkių pavidalu.

Daphnia VITAMINISED dekoratyvinių žuvų. Medžiaga pašarai: saulėje džiovintų vandens blusos (Daphnia pulex). Pašarų priedai: VIT. A 40 000 TV / kg kūno svorio ir sąmojo. D3 300 mg / kg, vit. E (alfa-tokoferolio acetato) 240 mg / kg, vit. C (askorbo rūgštis fosfatas) 1800 mg / kg.

Techniniai parametrai:
Kategoria:
Akwarystyka
Rodzaj produktu:
Pokarm dla rybek
Waga opakowania:
0 g - 200 g
Klauskite produkto

Jei aukščiau pateiktas aprašymas jums nepakanka, atsiųskite mums klausimą apie šį produktą. Mes stengsimės kuo greičiau atsakyti.

Duomenys tvarkomi pagal privatumo politika, Pateikdami juos, jūs sutinkate su jo nuostatomis.

Žvaigždute pažymėti laukai yra privalomi
Mūsų klientų nuomonės
Svetainėje naudojami slapukai, kad paslaugos būtų teikiamos pagal Slapukų politika. Savo naršyklėje galite nurodyti saugojimo ar prieigos prie slapukų sąlygas.
Aš suprantu
pixel