TROPICAL Vitabin daugiaukomponentinis - maistas žuvytėms 50ml / 36g

  • TROPICAL Vitabin daugiaukomponentinis - maistas žuvytėms 50ml / 36g
gamintojas: Tropical
Produkto kodas: 4078
1,50 €
/ Vnt.

Lengvas prekių grąžinimas

Pirkite ir patikrinkite taikiai namuose. Viduje 30 Galite atsisakyti sutarties nepateikdami priežasčių.
Rodyti išsamią informaciją
30 dienų nuo sutarties nutraukimo
Svarbiausia yra jūsų pirkinių pasitenkinimas. Jūs galite grąžinti iš mūsų užsakytus produktus 30 dienos nepateikiant priežasties .
Nėra streso ir baimės
Dėl mūsų parduotuvės integravimo pigiai grąžinama „Poczta Polska“ , kurią perkate be streso ir nerimauti, kad įsigytų prekių grąžinimas bus problemiškas.
Paprastas kūrėjas grįžta
Visą mūsų parduotuvės grąžą tvarko paprastas grąžinimo vedlys , kuris suteikia galimybę siųsti grąžinimo paketą.

Vitabin - Lipnios TABLETĖS

MAISTO daugiakomponentė

Vitabin yra universalus įvairių komponentų maisto kasdieniniam naudojimui su turtingą sudėtį, kurių sudėtyje yra optimaliai subalansuotas maistinių medžiagų. Tinka visiems akvariumo žuvis, vėžlius ir sraigių nepakeičiamas mityba mailius.

Maitinimas: tabletė klijuoti iš vidaus stiklo akvariumas arba mesti į akvariumo žuvims šerti svetainėje.

Visaverčio pašaro dekoratyvinių žuvų. Sudėtis: žuvis ir žuvies produktai, javai, augalinės kilmės baltymų ekstraktai, moliuskai ir vėžiagyviai, mėsa ir gyvūninės kilmės produktai, mielės, augalinių šalutinių produktų, pieno ir pieno produktų, dumblių, aliejų ir riebalų, mineralinės kilmės. Priedai: Vitaminai, PRO vitaminų ir chemiškai aiškiai apibrėžtos medžiagos turintys panašią galią: Vit. A 15 200 TV / kg kūno svorio ir sąmojo. D3 920 TV / kg ir sąmojo. El 60 mg / kg ir sąmojo. C 220 mg / kg,. Mišiniai mikroelementų: E1 Geležis 26,8 mg / kg, o E6, cinko 7,3 mg / kg, o E5 mangano 5,58 mg / kg, o E4 vario 1,29 mg / kg, E2 jodas 0,157 mg / kg, selenas E8 0,157 mg / kg,, molibdeno E7 0,036 mg / kg, o E3 kobalto 0,0087 mg / kg. Lecitinas. Dažai. Antioksidantų. Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai 42,0%, aliejai ir riebalai 5,0%, žalia ląsteliena 3,0%, drėgmė 9,0%.

Sudėtyje yra žuvų miltų - negali būti šeriami atrajotojai.

Techniniai parametrai:
Kategoria:
Akwarystyka
Now on sale:
Wybrane akwaria -40%
Rodzaj produktu:
Pokarm dla rybek
Waga opakowania:
0 g - 200 g
Klauskite produkto

Jei aukščiau pateiktas aprašymas jums nepakanka, atsiųskite mums klausimą apie šį produktą. Mes stengsimės kuo greičiau atsakyti.

Duomenys tvarkomi pagal privatumo politika, Pateikdami juos, jūs sutinkate su jo nuostatomis.

Žvaigždute pažymėti laukai yra privalomi
Mūsų klientų nuomonės
Svetainėje naudojami slapukai, kad paslaugos būtų teikiamos pagal Slapukų politika. Savo naršyklėje galite nurodyti saugojimo ar prieigos prie slapukų sąlygas.
Aš suprantu
pixel