TROPICAL Vitabin augalinis - maistas žuvytėms tabletėmis 50 ml / 36g

  • TROPICAL Vitabin augalinis - maistas žuvytėms tabletėmis 50 ml / 36g
gamintojas: Tropical
Produkto kodas: 4085
1,59 €
/ Vnt.

Lengvas prekių grąžinimas

Pirkite ir patikrinkite taikiai namuose. Viduje 30 Galite atsisakyti sutarties nepateikdami priežasčių.
Rodyti išsamią informaciją
30 dienų nuo sutarties nutraukimo
Svarbiausia yra jūsų pirkinių pasitenkinimas. Jūs galite grąžinti iš mūsų užsakytus produktus 30 dienos nepateikiant priežasties .
Nėra streso ir baimės
Dėl mūsų parduotuvės integravimo pigiai grąžinama „Poczta Polska“ , kurią perkate be streso ir nerimauti, kad įsigytų prekių grąžinimas bus problemiškas.
Paprastas kūrėjas grįžta
Visą mūsų parduotuvės grąžą tvarko paprastas grąžinimo vedlys , kuris suteikia galimybę siųsti grąžinimo paketą.

Vitabin

Lipnios tabletė

augalų maisto

Vitabin augalas yra wysokobłonnikowym maistas kasdieniam naudojimui, kuriame yra optimaliai subalansuotas maistinių medžiagų visos žuvys poreikis augalų maisto. Puikus papildomas maistas visaėdis žuvies ir kepti.

Maitinimas: tabletė klijuoti iš vidaus stiklo akvariumas arba mesti į akvariumą, šėrimo žuvims 2-5 kartus per dieną, kiekis yra pakankamas mesti akvariumą svetainėje.

Visaverčio pašaro dekoratyvinių žuvų. Sudėtis: augalinės kilmės baltymų ekstraktai, žuvis ir žuvies produktai, javai, moliuskai ir vėžiagyviai, augaliniai produktai, pienas ir pieno produktai, dumbliai, mėsa ir gyvūninės kilmės produktai, mielės, aliejai ir riebalai, mineralinės kilmės. Priedai: Vitaminai, PRO vitaminų ir chemiškai aiškiai apibrėžtos medžiagos turintys panašią galią: Vit. Taikomas 13 500 TV / kg Wit. D3 810 TV / kg ir sąmojo. El 54 mg / kg ir sąmojo. C 200 mg / kg,. Mišiniai mikroelementų: E1 Geležis 17,0 mg / kg, o E6, cinko 4,6 mg / kg, o E5 mangano 3,5 mg / kg, o E4 vario 0,8 mg / kg, jodas E2 0,1 mg / kg, o E8 seleno, 0,1 mg / kg, o E7 molibdeno 0,02 mg / kg, o E3 kobalto 0,005 mg / kg. Lecitinas. Dažai. Antioksidantų. Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai 36,0%, aliejai ir riebalai 4,0%, žalia ląsteliena 3,0%, drėgmė 9,0%.

Sudėtyje yra žuvų miltų - negali būti šeriami atrajotojai.

Techniniai parametrai:
Kategoria:
Akwarystyka
Now on sale:
Wybrane akwaria -40%
Rodzaj produktu:
Pokarm dla rybek
Waga opakowania:
0 g - 200 g
Klauskite produkto

Jei aukščiau pateiktas aprašymas jums nepakanka, atsiųskite mums klausimą apie šį produktą. Mes stengsimės kuo greičiau atsakyti.

Duomenys tvarkomi pagal privatumo politika, Pateikdami juos, jūs sutinkate su jo nuostatomis.

Žvaigždute pažymėti laukai yra privalomi
Mūsų klientų nuomonės
Svetainėje naudojami slapukai, kad paslaugos būtų teikiamos pagal Slapukų politika. Savo naršyklėje galite nurodyti saugojimo ar prieigos prie slapukų sąlygas.
Aš suprantu
pixel