TROPICAL Supervit Granulės - granuliuotas maistas žuvytėms 250ml / 138g

  • TROPICAL Supervit Granulės - granuliuotas maistas žuvytėms 250ml / 138g
gamintojas: Tropical
Produkto kodas: 4111
4,76 €
/ Vnt.

Lengvas prekių grąžinimas

Pirkite ir patikrinkite taikiai namuose. Viduje 30 Galite atsisakyti sutarties nepateikdami priežasčių.
Rodyti išsamią informaciją
30 dienų nuo sutarties nutraukimo
Svarbiausia yra jūsų pirkinių pasitenkinimas. Jūs galite grąžinti iš mūsų užsakytus produktus 30 dienos nepateikiant priežasties .
Nėra streso ir baimės
Dėl mūsų parduotuvės integravimo pigiai grąžinama „Poczta Polska“ , kurią perkate be streso ir nerimauti, kad įsigytų prekių grąžinimas bus problemiškas.
Paprastas kūrėjas grįžta
Visą mūsų parduotuvės grąžą tvarko paprastas grąžinimo vedlys , kuris suteikia galimybę siųsti grąžinimo paketą.

Supervit granulės yra aukščiausios kokybės, pełnoporcjowym, kombinuotųjų granuliuota skirtu maistu kasdieniame maitinti visą akvariumo žuvims.
Maisto sudedamosios dalys yra pritaikytos prie skirtingų mitybos poreikius auginamoms žuvims pvz. Rezervuaruose su kelių rūšių dauguma. Maisto yra pagamintas iš kelių dešimčių pasirinktų komponentų su specialiai sukurta rinkinį vitaminų, mineralų natūralios kilmės ir mikroelementų. Biologiškai subalansuotas lygis pagrindinių ir papildomų maistinių medžiagų, įskaitant amino rūgščių, užtikrina sveiką ir darnią plėtrą, užtikrina pilną energijos poreikius ir suteikia paros dozę gyvybiškai svarbių vitaminų ir mineralų. Įtraukti į dietą: natūrali imuninė stimuliatorius, beta-1,3 / 1,6-gliukanas ir stabilizavosi vitaminas C efektyviai sustiprinti imuninę sistemą žuvų, apsaugant juos nuo infekcijų. Pluošto ir chitino reguliuoti virškinimą ir pašalinimas, karotinoidų stiprinti spalvas ir lecitinas padidina gyvybingumą ir palanki reprodukcijai. Unikalus skonio, subtilus, lėtai padengimo maisto granulės yra priimami žuvies iš paviršiaus, įvairiame gylyje ir apačioje bako.

Garantuotas analizė:
Žali baltymai min. 47.0% Žali riebalai min. 6,8%, žalios ląstelienos maks. 4,5%, mineralai maks. 9,0% drėgmės maks. 8,0%. Vitaminai įtraukta į 1 kg: Vit. A 29 800 TV vitamino. D3 1 890 TV,

Techniniai parametrai:
variantas:
250ml/138g
Kategoria:
Akwarystyka
Rodzaj produktu:
Pokarm dla rybek
Waga opakowania:
0 g - 200 g
Klauskite produkto

Jei aukščiau pateiktas aprašymas jums nepakanka, atsiųskite mums klausimą apie šį produktą. Mes stengsimės kuo greičiau atsakyti.

Duomenys tvarkomi pagal privatumo politika, Pateikdami juos, jūs sutinkate su jo nuostatomis.

Žvaigždute pažymėti laukai yra privalomi
Mūsų klientų nuomonės
Svetainėje naudojami slapukai, kad paslaugos būtų teikiamos pagal Slapukų politika. Savo naršyklėje galite nurodyti saugojimo ar prieigos prie slapukų sąlygas.
Aš suprantu
pixel