TROPICAL Mikrovit Hi-Protein - baltyminis maistas mailiams 50ml / 32g

  • TROPICAL Mikrovit Hi-Protein - baltyminis maistas mailiams 50ml / 32g
gamintojas: Tropical
Produkto kodas: 4164
1,83 €
/ Vnt.

Lengvas prekių grąžinimas

Pirkite ir patikrinkite taikiai namuose. Viduje 30 Galite atsisakyti sutarties nepateikdami priežasčių.
Rodyti išsamią informaciją
30 dienų nuo sutarties nutraukimo
Svarbiausia yra jūsų pirkinių pasitenkinimas. Jūs galite grąžinti iš mūsų užsakytus produktus 30 dienos nepateikiant priežasties .
Nėra streso ir baimės
Dėl mūsų parduotuvės integravimo pigiai grąžinama „Poczta Polska“ , kurią perkate be streso ir nerimauti, kad įsigytų prekių grąžinimas bus problemiškas.
Paprastas kūrėjas grįžta
Visą mūsų parduotuvės grąžą tvarko paprastas grąžinimo vedlys , kuris suteikia galimybę siųsti grąžinimo paketą.

Mikrovit HI-PROTEIN

Aukštos baltymai, PAPILDOMO Maistas JFR

Mikronizuotas maisto papildomo šėrimo plūduriuojančio mailius. Avitaminozė ir apsaugo nuo rachito. Pritaria organų ir kaulų vystymuisi. Tai pagreitina augimą, stiprina organizmo imunitetą.

Šėrimo: kelis kartus per dieną, mažomis porcijomis, purškimas tiesiogiai ant paviršiaus arba lašinant kaip vandeninė suspensija,.

Mikronizuotas visavertis pašaras dekoratyvinių žuvų. Sudėtis: žuvis ir žuvies produktai, grūdai, kiaušiniai ir kiaušinių produktai, augalinių baltymų ekstraktai, moliuskai ir vėžiagyviai (. Krilių miltai min 1,5%), mėsa ir gyvūninės kilmės produktai, mielės, augalinės kilmės dariniai, dumbliai (Spirulina platensis min. 1%), aliejai ir riebalai, mineralinės kilmės. Priedai: Vitaminai, PRO vitaminų ir chemiškai aiškiai apibrėžtos medžiagos turintys panašią galią: Vit. 42 500 TV / kg Wit. D3 2 650 TV / kg ir sąmojo. El 180 mg / kg, Wit. C 320 mg / kg,, beta-karoteno, 145 mg / kg, o L-karnitinas 265 mg / kg. Mišiniai mikroelementų: E1 Geležis 40 mg / kg, E6 cinkas 11.2 mg / kg, manganas E5 8,4 mg / kg, E4 vario 2,0 mg / kg kūno svorio, E2 jodas 0,25 mg / kg kūno svorio selenas E8 0 24 mg / kg, o E7 molibdeno 0,06 mg / kg, o E3 kobalto 0,01 mg / kg. Lecitinas. Dažikliai: 80 mg astaksantino / kg. Antioksidantų. Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai 49,0%, aliejai ir riebalai 8,5%, žalia ląsteliena 3,0%, drėgmė 6,0%.

Techniniai parametrai:
Kategoria:
Akwarystyka
Rodzaj produktu:
Pokarm dla rybek
Waga opakowania:
0 g - 200 g
Klauskite produkto

Jei aukščiau pateiktas aprašymas jums nepakanka, atsiųskite mums klausimą apie šį produktą. Mes stengsimės kuo greičiau atsakyti.

Duomenys tvarkomi pagal privatumo politika, Pateikdami juos, jūs sutinkate su jo nuostatomis.

Žvaigždute pažymėti laukai yra privalomi
Mūsų klientų nuomonės
Svetainėje naudojami slapukai, kad paslaugos būtų teikiamos pagal Slapukų politika. Savo naršyklėje galite nurodyti saugojimo ar prieigos prie slapukų sąlygas.
Aš suprantu
pixel